'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

door
'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

Real Madrid kreeg de voorbije week een dubbele opdoffer te verwerken. Na de dure competitienederlaag op eigen veld tegen Valencia CF, volgde in de Champions League een pandoering op Arsenal. Binnen de club zou men dan ook al conclusies hebben getrokken naar de nabije toekomst.

De Koninklijke legde vorig seizoen beslag op de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Desondanks werd de selectie tijdens de zomermaanden nog aanzienlijk versterkt. Zo rondde Real de langverwachte overgang van Kylian Mbappé af. Ook het Braziliaanse supertalent Endrick kwam de rangen vervoegen.

Aan kwaliteit in de selectie van coach Carlo Ancelotti dus geen gebrek. En momenteel is Real nog steeds in de running voor vier prijzen. Maar het staat er niet bepaald goed voor. In de finale van de Copa del Rey zullen ze FC Barcelona moeten kloppen voor de eerste keer dit seizoen. De Catalanen tellen momenteel ook vier punten meer in La Liga. 

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Minstens drie versterkingen

En in de Champions League zal dus een heus mirakel nodig zijn om alsnog voorbij Arsenal te gaan. Uiteraard kan de rekening pas gemaakt worden wanneer alles gespeeld is. Maar binnen de bestuurskamer zouden wel al de nodige conclusies getrokken zijn. Volgens AS is het namelijk de bedoeling om tijdens de zomermercato met de grove borstel door de spelersgroep te gaan.

Zo zou het de bedoeling zijn om minstens drie directe versterkingen te halen. Met Trent Alexander-Arnold (Liverpool) is alvast een nieuwe rechtsback op transfervrije basis op komst. Daarnaast zou men een jonge verdediger met het potentieel om titularis te worden willen aantrekken. Dean Huijssen (Bournemouth) geldt als toptarget. Tot slot wil men ook een middenvelder, daarvoor is Martin Zubimendi (Real Sociedad) in beeld.

Modric en co naar de uitgang

Om plaats te maken voor die versterkingen, zullen wel ook spelers moeten vertrekken. En daarvoor schuift het genoemde medium drie namen naar voren. Zo zouden de aflopende contracten van Luka Modric en Lucas Vazquez niet verlengd worden. David Alaba, pas terug na een lange revalidatie, heeft nog een lopend contract tot medio 2026. Ook hij zou echter mogen beschikken. Antonio Rüdiger, die eveneens zijn laatste contractjaar ingaat, zou wél op post mogen blijven.

Real pakt dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

6
6
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

11
11
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

186
186
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

262
262
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

129
129
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

67
67
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

47
47
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

235
235
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

436
436
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

239
239
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

141
141
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

403
403
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

203
203
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

398
398
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

167
167
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

99
99
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

677
677
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

315
315
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

759
759
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

526
526
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

311
311
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

201
201
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

169
169

Meer sportnieuws