'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

door
'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

Real Madrid kreeg de voorbije week een dubbele opdoffer te verwerken. Na de dure competitienederlaag op eigen veld tegen Valencia CF, volgde in de Champions League een pandoering op Arsenal. Binnen de club zou men dan ook al conclusies hebben getrokken naar de nabije toekomst.

De Koninklijke legde vorig seizoen beslag op de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Desondanks werd de selectie tijdens de zomermaanden nog aanzienlijk versterkt. Zo rondde Real de langverwachte overgang van Kylian Mbappé af. Ook het Braziliaanse supertalent Endrick kwam de rangen vervoegen.

Aan kwaliteit in de selectie van coach Carlo Ancelotti dus geen gebrek. En momenteel is Real nog steeds in de running voor vier prijzen. Maar het staat er niet bepaald goed voor. In de finale van de Copa del Rey zullen ze FC Barcelona moeten kloppen voor de eerste keer dit seizoen. De Catalanen tellen momenteel ook vier punten meer in La Liga. 

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Minstens drie versterkingen

En in de Champions League zal dus een heus mirakel nodig zijn om alsnog voorbij Arsenal te gaan. Uiteraard kan de rekening pas gemaakt worden wanneer alles gespeeld is. Maar binnen de bestuurskamer zouden wel al de nodige conclusies getrokken zijn. Volgens AS is het namelijk de bedoeling om tijdens de zomermercato met de grove borstel door de spelersgroep te gaan.

Zo zou het de bedoeling zijn om minstens drie directe versterkingen te halen. Met Trent Alexander-Arnold (Liverpool) is alvast een nieuwe rechtsback op transfervrije basis op komst. Daarnaast zou men een jonge verdediger met het potentieel om titularis te worden willen aantrekken. Dean Huijssen (Bournemouth) geldt als toptarget. Tot slot wil men ook een middenvelder, daarvoor is Martin Zubimendi (Real Sociedad) in beeld.

Modric en co naar de uitgang

Om plaats te maken voor die versterkingen, zullen wel ook spelers moeten vertrekken. En daarvoor schuift het genoemde medium drie namen naar voren. Zo zouden de aflopende contracten van Luka Modric en Lucas Vazquez niet verlengd worden. David Alaba, pas terug na een lange revalidatie, heeft nog een lopend contract tot medio 2026. Ook hij zou echter mogen beschikken. Antonio Rüdiger, die eveneens zijn laatste contractjaar ingaat, zou wél op post mogen blijven.

Real pakt dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

1
1
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

28
28
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

38
38
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

263
263
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

110
110
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

63
63
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

125
125
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

119
119
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

213
213
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

444
444
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

177
177
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

337
337
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

76
76
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

304
304
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

259
259
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

218
218
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

80
80
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

132
132
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

92
92
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

538
538
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

49
49
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

79
79
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

261
261
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

86
86
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

81
81

Meer sportnieuws