'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

door
'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

Real Madrid kreeg de voorbije week een dubbele opdoffer te verwerken. Na de dure competitienederlaag op eigen veld tegen Valencia CF, volgde in de Champions League een pandoering op Arsenal. Binnen de club zou men dan ook al conclusies hebben getrokken naar de nabije toekomst.

De Koninklijke legde vorig seizoen beslag op de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Desondanks werd de selectie tijdens de zomermaanden nog aanzienlijk versterkt. Zo rondde Real de langverwachte overgang van Kylian Mbappé af. Ook het Braziliaanse supertalent Endrick kwam de rangen vervoegen.

Aan kwaliteit in de selectie van coach Carlo Ancelotti dus geen gebrek. En momenteel is Real nog steeds in de running voor vier prijzen. Maar het staat er niet bepaald goed voor. In de finale van de Copa del Rey zullen ze FC Barcelona moeten kloppen voor de eerste keer dit seizoen. De Catalanen tellen momenteel ook vier punten meer in La Liga. 

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Minstens drie versterkingen

En in de Champions League zal dus een heus mirakel nodig zijn om alsnog voorbij Arsenal te gaan. Uiteraard kan de rekening pas gemaakt worden wanneer alles gespeeld is. Maar binnen de bestuurskamer zouden wel al de nodige conclusies getrokken zijn. Volgens AS is het namelijk de bedoeling om tijdens de zomermercato met de grove borstel door de spelersgroep te gaan.

Zo zou het de bedoeling zijn om minstens drie directe versterkingen te halen. Met Trent Alexander-Arnold (Liverpool) is alvast een nieuwe rechtsback op transfervrije basis op komst. Daarnaast zou men een jonge verdediger met het potentieel om titularis te worden willen aantrekken. Dean Huijssen (Bournemouth) geldt als toptarget. Tot slot wil men ook een middenvelder, daarvoor is Martin Zubimendi (Real Sociedad) in beeld.

Modric en co naar de uitgang

Om plaats te maken voor die versterkingen, zullen wel ook spelers moeten vertrekken. En daarvoor schuift het genoemde medium drie namen naar voren. Zo zouden de aflopende contracten van Luka Modric en Lucas Vazquez niet verlengd worden. David Alaba, pas terug na een lange revalidatie, heeft nog een lopend contract tot medio 2026. Ook hij zou echter mogen beschikken. Antonio Rüdiger, die eveneens zijn laatste contractjaar ingaat, zou wél op post mogen blijven.

Real pakt dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

36
36
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

17
17
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

176
176
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

98
98
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

207
207
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

184
184
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

117
117
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

206
206
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

173
173
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

777
777
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

207
207
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

155
155
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

857
857
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

429
429
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

158
158
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

256
256
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

971
971
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

384
384
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

233
233
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

71
71
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

39
39
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

267
267
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

99
99
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

590
590
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

211
211

Meer sportnieuws