'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

door
'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

Real Madrid kreeg de voorbije week een dubbele opdoffer te verwerken. Na de dure competitienederlaag op eigen veld tegen Valencia CF, volgde in de Champions League een pandoering op Arsenal. Binnen de club zou men dan ook al conclusies hebben getrokken naar de nabije toekomst.

De Koninklijke legde vorig seizoen beslag op de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Desondanks werd de selectie tijdens de zomermaanden nog aanzienlijk versterkt. Zo rondde Real de langverwachte overgang van Kylian Mbappé af. Ook het Braziliaanse supertalent Endrick kwam de rangen vervoegen.

Aan kwaliteit in de selectie van coach Carlo Ancelotti dus geen gebrek. En momenteel is Real nog steeds in de running voor vier prijzen. Maar het staat er niet bepaald goed voor. In de finale van de Copa del Rey zullen ze FC Barcelona moeten kloppen voor de eerste keer dit seizoen. De Catalanen tellen momenteel ook vier punten meer in La Liga. 

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Minstens drie versterkingen

En in de Champions League zal dus een heus mirakel nodig zijn om alsnog voorbij Arsenal te gaan. Uiteraard kan de rekening pas gemaakt worden wanneer alles gespeeld is. Maar binnen de bestuurskamer zouden wel al de nodige conclusies getrokken zijn. Volgens AS is het namelijk de bedoeling om tijdens de zomermercato met de grove borstel door de spelersgroep te gaan.

Zo zou het de bedoeling zijn om minstens drie directe versterkingen te halen. Met Trent Alexander-Arnold (Liverpool) is alvast een nieuwe rechtsback op transfervrije basis op komst. Daarnaast zou men een jonge verdediger met het potentieel om titularis te worden willen aantrekken. Dean Huijssen (Bournemouth) geldt als toptarget. Tot slot wil men ook een middenvelder, daarvoor is Martin Zubimendi (Real Sociedad) in beeld.

Modric en co naar de uitgang

Om plaats te maken voor die versterkingen, zullen wel ook spelers moeten vertrekken. En daarvoor schuift het genoemde medium drie namen naar voren. Zo zouden de aflopende contracten van Luka Modric en Lucas Vazquez niet verlengd worden. David Alaba, pas terug na een lange revalidatie, heeft nog een lopend contract tot medio 2026. Ook hij zou echter mogen beschikken. Antonio Rüdiger, die eveneens zijn laatste contractjaar ingaat, zou wél op post mogen blijven.

Real pakt dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

32
32
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

24
24
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

55
55
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

160
160
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

66
66
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

210
210
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

78
78
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

144
144
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

126
126
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

219
219
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

510
510
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

125
125
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

242
242
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

58
58
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

194
194
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

93
93
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

146
146
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

313
313
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

281
281
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

142
142
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

324
324
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

243
243
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

251
251
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

916
916
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

289
289

Meer sportnieuws