'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

778 stemmen
'Real grijpt keihard in: drie grote namen moeten weg'

Real Madrid kreeg de voorbije week een dubbele opdoffer te verwerken. Na de dure competitienederlaag op eigen veld tegen Valencia CF, volgde in de Champions League een pandoering op Arsenal. Binnen de club zou men dan ook al conclusies hebben getrokken naar de nabije toekomst.

De Koninklijke legde vorig seizoen beslag op de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Desondanks werd de selectie tijdens de zomermaanden nog aanzienlijk versterkt. Zo rondde Real de langverwachte overgang van Kylian Mbappé af. Ook het Braziliaanse supertalent Endrick kwam de rangen vervoegen.

Aan kwaliteit in de selectie van coach Carlo Ancelotti dus geen gebrek. En momenteel is Real nog steeds in de running voor vier prijzen. Maar het staat er niet bepaald goed voor. In de finale van de Copa del Rey zullen ze FC Barcelona moeten kloppen voor de eerste keer dit seizoen. De Catalanen tellen momenteel ook vier punten meer in La Liga. 

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Minstens drie versterkingen

En in de Champions League zal dus een heus mirakel nodig zijn om alsnog voorbij Arsenal te gaan. Uiteraard kan de rekening pas gemaakt worden wanneer alles gespeeld is. Maar binnen de bestuurskamer zouden wel al de nodige conclusies getrokken zijn. Volgens AS is het namelijk de bedoeling om tijdens de zomermercato met de grove borstel door de spelersgroep te gaan.

Zo zou het de bedoeling zijn om minstens drie directe versterkingen te halen. Met Trent Alexander-Arnold (Liverpool) is alvast een nieuwe rechtsback op transfervrije basis op komst. Daarnaast zou men een jonge verdediger met het potentieel om titularis te worden willen aantrekken. Dean Huijssen (Bournemouth) geldt als toptarget. Tot slot wil men ook een middenvelder, daarvoor is Martin Zubimendi (Real Sociedad) in beeld.

Modric en co naar de uitgang

Om plaats te maken voor die versterkingen, zullen wel ook spelers moeten vertrekken. En daarvoor schuift het genoemde medium drie namen naar voren. Zo zouden de aflopende contracten van Luka Modric en Lucas Vazquez niet verlengd worden. David Alaba, pas terug na een lange revalidatie, heeft nog een lopend contract tot medio 2026. Ook hij zou echter mogen beschikken. Antonio Rüdiger, die eveneens zijn laatste contractjaar ingaat, zou wél op post mogen blijven.

Real pakt dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

20
20
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

38
38
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

38
38
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

368
368
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

228
228
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

82
82
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

753
753
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

306
306
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

371
371
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

425
425
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

121
121
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

469
469
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

103
103
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

34
34
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

251
251
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

255
255
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

242
242
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

628
628
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

169
169
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

190
190
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

215
215
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

294
294
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

392
392
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

216
216
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

513
513

Meer sportnieuws