TRANSFERUURTJE: 'Grote boost Club Brugge, recordtransfer Bayern'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote boost Club Brugge, recordtransfer Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Jupiler Pro League

Verschillende sterkhouders van Club Brugge hebben zich de voorbije maanden in de kijker gespeeld. Zo ook Ardon Jashari, die inmiddels pronkt op de verlanglijstjes van verschillende buitenlandse clubs. Toch is een vertrek van de Zwitserse middenvelder geen uitgemaakte zaak. "Na het seizoen zien we wel wat er gebeurt. Ik móét ook niet vertrekken, hè. Ik meen het als ik zeg dat ik hier gelukkig ben en dat ik het niet erg zou vinden om nog een jaar te blijven", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws.

Komende zomer lijkt Union SG opnieuw enkele sterkhouders te verliezen. Jongens als Noah Sadiki en Franjo Ivanovic speelden zich bijvoorbeeld in de kijker, maar ook de sterke prestaties van Charles Vanhoutte zijn niet onopgemerkt gebleven. VoetbalNieuws vernam namelijk dat meerdere ploegen uit de Franse Ligue 1 wel graten zien in de komst van Vanhoutte. Die veranderde onlangs alvast van zaakwaarnemer en werkt nu samen met 'Classico' van Jonathan Maarek.

AA Gent dreigt één van zijn sterkhouders gratis te verliezen. Het aflopende contract van Jordan Torunarigha werd nog niet verlengd en de kans is klein dat daar nog verandering in zal komen. De Duitse verdediger kan alvast rekenen op de nodige interesse. Volgens FootEnFrance zou Olympique Marseille alvast zijn zinnen hebben gezet om een transfervrije overgang van Torunarigha.

Buitenland

Bayern München wil komend seizoen uitpakken met de komst van Florian Wirtz. Volgens Sky Sports werden alvast concrete gesprekken gehouden tussen de entourage van het goudhaantje van Bayer Leverkusen en vertegenwoordigers van Bayern. Er heerst wel concurrentie van Manchester City. Maar door de recente gesprekken leunen Wirtz en zijn familie nu richting een overstap naar de Allianz Arena. Om zijn transfer te beklinken zou Bayern bereid zijn het clubrecord te verbreken.

Liverpool FC heeft een grote slag geslagen. Zo kondigde de Premier League-koploper aan dat het aflopende contract van Mohamed Salah is verlengd. De duur van de nieuwe overeenkomst werd niet gecommuniceerd, maar men gaat ervan uit dat Salah voor twee jaar bijgetekend heeft. De verwachting is dat zijn voorbeeld snel gevolgd zal worden door Virgil van Dijk, met wie er ook een akkoord zou zijn over een nieuw tweejarig contract.

Jashari is momenteel de beste middenvelder in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

322
322
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

284
284
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

170
170
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

221
221
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

63
63
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

559
559
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

205
205
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

385
385
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

593
593
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

209
209
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

387
387
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

162
162
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

160
160
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

255
255
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

234
234
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws