Zomers vertrek bij Club? Jashari gooit kaarten op tafel

door
Zomers vertrek bij Club? Jashari gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de nationale dubbel, maar achter de schermen is men ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen op de zomermercato. Club dreigt immers verschillende sterkhouders te verliezen. Ook in Ardon Jashari begint de interesse op te lopen.

De Zwitserse middenvelder is één van de eerste Brugse transfers uit het post Vincent Mannaert-tijdperk. De Belgische kampioen betaalde ongeveer een jaartje geleden zo'n 6 miljoen euro om hem over te nemen van FC Lüzern en wist zo verschillende andere Europese ploegen af te troeven. Dat bleek een uitstekende zet van de Bruggelingen.

Nadat hij enkele weken nodig had om zich in te werken, groeide de Zwitser namelijk uit tot één van de absolute steunpilaren in het elftal van coach Nicky Hayen. Ook op Champions League-niveau maakte hij serieus indruk. Heel wat waarnemers rekenen hem nu al bij de beste middenvelders, en zelfs spelers tout court, in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Vertrek geen must

De goede prestaties van Jashari hebben hem logischerwijs de nodige interesse vanuit het buitenland opgeleverd. In de voorbij weken en maanden werd hij nadrukkelijk gelinkt aan verschillende ploegen uit de Europese topcompetities. Club Brugge wil hem nochtans minstens een tweede seizoen houden, maar dat zal niet evident worden.

Al heeft Blauw-Zwart wel een belangrijke troef. Zo is een bliksemvertrek ook voor Jashari allerminst een must. "Na het seizoen zien we wel wat er gebeurt. Ik móét ook niet vertrekken, hè. Ik heb hier een geweldig eerste jaar gehad, mijn contract is na zes maanden vernieuwd. Ik meen het als ik zeg dat ik hier gelukkig ben en dat ik het niet erg zou vinden om nog een jaar te blijven", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws.

Plaatje moet kloppen

Dat Jashari op termijn naar een topcompetitie trekt, staat echter buiten kijf. En dan zal hij Club Brugge ook een aardige som opleveren. Al moet het volledige plaatje wel kloppen voor hem. "Het is gewoon moeilijk om over een transfer te praten. Als Real Madrid volgende week belt en mij een goed project aanbiedt, dan zal ik rond de tafel gaan zitten. Het zal altijd een aanbod moeten zijn waar zowel Club Brugge als ikzelf een goed gevoel bij hebben. Maar ik meen wat ik zei: eerst de Play-Offs."

Jashari speelt volgend seizoen nog voor Club ...

Meest recent

Leko zaait mist over Tzolis en keeperskwestie Club Brugge

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

20
20
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

210
210
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

77
77
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

96
96
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

149
149
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

168
168
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

341
341
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

140
140
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

118
118
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

476
476
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

164
164
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

119
119
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

627
627
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

183
183
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

413
413
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

347
347
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

253
253
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

236
236
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

573
573
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

305
305
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

148
148
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

90
90
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

646
646
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

294
294

Meer sportnieuws