Zomers vertrek bij Club? Jashari gooit kaarten op tafel

549
Zomers vertrek bij Club? Jashari gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de nationale dubbel, maar achter de schermen is men ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen op de zomermercato. Club dreigt immers verschillende sterkhouders te verliezen. Ook in Ardon Jashari begint de interesse op te lopen.

De Zwitserse middenvelder is één van de eerste Brugse transfers uit het post Vincent Mannaert-tijdperk. De Belgische kampioen betaalde ongeveer een jaartje geleden zo'n 6 miljoen euro om hem over te nemen van FC Lüzern en wist zo verschillende andere Europese ploegen af te troeven. Dat bleek een uitstekende zet van de Bruggelingen.

Nadat hij enkele weken nodig had om zich in te werken, groeide de Zwitser namelijk uit tot één van de absolute steunpilaren in het elftal van coach Nicky Hayen. Ook op Champions League-niveau maakte hij serieus indruk. Heel wat waarnemers rekenen hem nu al bij de beste middenvelders, en zelfs spelers tout court, in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Vertrek geen must

De goede prestaties van Jashari hebben hem logischerwijs de nodige interesse vanuit het buitenland opgeleverd. In de voorbij weken en maanden werd hij nadrukkelijk gelinkt aan verschillende ploegen uit de Europese topcompetities. Club Brugge wil hem nochtans minstens een tweede seizoen houden, maar dat zal niet evident worden.

Al heeft Blauw-Zwart wel een belangrijke troef. Zo is een bliksemvertrek ook voor Jashari allerminst een must. "Na het seizoen zien we wel wat er gebeurt. Ik móét ook niet vertrekken, hè. Ik heb hier een geweldig eerste jaar gehad, mijn contract is na zes maanden vernieuwd. Ik meen het als ik zeg dat ik hier gelukkig ben en dat ik het niet erg zou vinden om nog een jaar te blijven", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws.

Plaatje moet kloppen

Dat Jashari op termijn naar een topcompetitie trekt, staat echter buiten kijf. En dan zal hij Club Brugge ook een aardige som opleveren. Al moet het volledige plaatje wel kloppen voor hem. "Het is gewoon moeilijk om over een transfer te praten. Als Real Madrid volgende week belt en mij een goed project aanbiedt, dan zal ik rond de tafel gaan zitten. Het zal altijd een aanbod moeten zijn waar zowel Club Brugge als ikzelf een goed gevoel bij hebben. Maar ik meen wat ik zei: eerst de Play-Offs."

Jashari speelt volgend seizoen nog voor Club ...

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

1
1
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

13
13
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

65
65
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

148
148
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

62
62
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

178
178
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

85
85
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

61
61
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

338
338
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

25
25
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

457
457
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

57
57
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

680
680
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

68
68
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

563
563
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1067
1067
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

164
164
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

107
107
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

337
337
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

260
260

Meer sportnieuws