Kayembe 'bedankt' winteraankoop: "Maakte mij scherper"

door
Kayembe 'bedankt' winteraankoop:

KRC Genk startte met een zes op zes perfect aan de Champions' Play-Offs. De Limburgers staan nu voor wellicht de zwaarste test van deze tien duels: een uitmatch tegen Club Brugge. Thorsten Fink en Joris Kayembe trekken met vertrouwen naar het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

Fink trots op zijn spelers

"Winnen in Anderlecht, net na de komst van een nieuwe coach, is geen evidentie. Maar de manier waarop we het gedaan hebben toont aan dat we goed bezig zijn. Na de 1-1 voelde je dat we meteen opnieuw op zoek gingen naar de voorsprong", blikte Fink terug op de zege van vorige week in Brussel.

Dat gaf extra vertrouwen, want moeilijker gaat ook. "Dat betekent dat mijn ploeg over een winnaarsmentaliteit beschikt. We moeten zondag opnieuw proberen vooruit te voetballen en proberen onze momenten te nemen."

Kayembe voelt zich goed in Genk

Kayembe, die met een heerlijke goal voor de 0-1 zorgde, ziet dat het goed draait in Genk. "Het gevoel zit goed. We trekken naar Brugge om er de drie punten te pakken. We hebben vier punten voorsprong, dus we mogen geen angst hebben en niet panikeren als het even tegenzit. We zijn er klaar voor."

Kayembe voelt zich duidelijk in zijn sas binnen het systeem van Fink: “Ik krijg veel vrijheid op het veld en voel me goed in de offensieve speelstijl. De concurrentie met Medina heeft me ook scherper gemaakt. Ik probeer als ervaren speler rust te brengen en met de groep te praten. Dat is mijn taak en ik voel me uitstekend in die rol. De trainer geeft me daar ook het vertrouwen voor."

Gaat Genk punten rapen in Brugge?

Meest recent

Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

20
20
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

39
39
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

139
139
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

42
42
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

382
382
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

136
136
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

47
47
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

241
241
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

199
199
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

121
121
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

145
145
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

106
106
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

196
196
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

19
19
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

319
319
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

422
422
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

388
388
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

79
79
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

457
457
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

273
273
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

379
379
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

103
103
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

201
201
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

101
101
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

202
202

Meer sportnieuws