'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

212 stemmen
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is desondanks bezig aan een teleurstellend seizoen. Komende zomer mag dan ook heel wat beweging op de transfermarkt verwacht worden. Al dreigt het droomtarget van coach Pep Guardiola onhaalbaar te worden.

City is al jarenlang dé dominante factor in de Premier League en legde in de vier voorbije seizoenen telkens beslag op de landstitel. Maar in de laatste maanden van 2024 implodeerde het bolwerk van Guardiola. De topclub zette één van zijn slechtste reeksen in jaren neer en zakte in de competitie volledig weg uit de titelstrijd.

De jaarwissel bracht evenwel weinig beterschap. City sneuvelde in de Champions League tegen Real Madrid, werd ook in de League Cup uitgeschakeld en staat in de competitie slechts vijfde. Enkel via de FA Cup kan dit seizoen nog een grote prijs behaald worden. En dus wil de club ingrijpen op de transfermarkt.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Versterking op komst

Tijdens de vorige transferperiode is men dan ook al begonnen met het aantrekken van vers bloed. Zo werden aanvaller Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt), middenvelder Nico Gonzalez (FC Porto) en verdedigers Vitor Reis (Palmeiras) en Abdukodir Khusanov (RC Lens) voor de nodige miljoenen in huis gehaald.

In de komende zomermercato mogen, naast verschillende vertrekkers, nog meer aanwinsten verwacht worden. Onder meer op het middenveld blijft vers bloed welgekomen. En volgens Marca heeft Guardiola wat dat betreft één grote droom. Zo zou hij dolgraag aan de slag gaan met zijn landgenoot Pedri.

Barça houdt been stijf

Na zijn indrukwekkende maar gigantisch drukke doorbraak-seizoen, kreeg de Spaanse international af te rekenen met de nodige fysieke perikelen. Inmiddels is hij echter gerecupereerd en geldt Pedri als één van de beste middenvelders ter wereld. En dat terwijl hij nog altijd maar 22 jaar oud is. City zou dan ook zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst.

Toch zal het allicht van een kale kermis thuis komen. Hoewel FC Barcelona het geld goed kan gebruiken is het geenszins van plan om Pedri te laten gaan. Vermits hij onlangs nog zijn contract verlengde tot medio 2030, staan de Catalanen ook stevig in hun schoenen.

Pedri hoort bij de 5 beste middenvelders ter wereld ...

Meest recent

AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

0
0
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

53
53
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

40
40
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

43
43
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

34
34
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

212
212
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

156
156
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

194
194
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

102
102
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

139
139
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

317
317
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

277
277
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

225
225
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

189
189
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

284
284
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

224
224
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

91
91
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

55
55
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

533
533
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

236
236
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

395
395
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

185
185
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

254
254
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

125
125

Meer sportnieuws