'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

212
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is desondanks bezig aan een teleurstellend seizoen. Komende zomer mag dan ook heel wat beweging op de transfermarkt verwacht worden. Al dreigt het droomtarget van coach Pep Guardiola onhaalbaar te worden.

City is al jarenlang dé dominante factor in de Premier League en legde in de vier voorbije seizoenen telkens beslag op de landstitel. Maar in de laatste maanden van 2024 implodeerde het bolwerk van Guardiola. De topclub zette één van zijn slechtste reeksen in jaren neer en zakte in de competitie volledig weg uit de titelstrijd.

De jaarwissel bracht evenwel weinig beterschap. City sneuvelde in de Champions League tegen Real Madrid, werd ook in de League Cup uitgeschakeld en staat in de competitie slechts vijfde. Enkel via de FA Cup kan dit seizoen nog een grote prijs behaald worden. En dus wil de club ingrijpen op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Versterking op komst

Tijdens de vorige transferperiode is men dan ook al begonnen met het aantrekken van vers bloed. Zo werden aanvaller Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt), middenvelder Nico Gonzalez (FC Porto) en verdedigers Vitor Reis (Palmeiras) en Abdukodir Khusanov (RC Lens) voor de nodige miljoenen in huis gehaald.

In de komende zomermercato mogen, naast verschillende vertrekkers, nog meer aanwinsten verwacht worden. Onder meer op het middenveld blijft vers bloed welgekomen. En volgens Marca heeft Guardiola wat dat betreft één grote droom. Zo zou hij dolgraag aan de slag gaan met zijn landgenoot Pedri.

Barça houdt been stijf

Na zijn indrukwekkende maar gigantisch drukke doorbraak-seizoen, kreeg de Spaanse international af te rekenen met de nodige fysieke perikelen. Inmiddels is hij echter gerecupereerd en geldt Pedri als één van de beste middenvelders ter wereld. En dat terwijl hij nog altijd maar 22 jaar oud is. City zou dan ook zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst.

Toch zal het allicht van een kale kermis thuis komen. Hoewel FC Barcelona het geld goed kan gebruiken is het geenszins van plan om Pedri te laten gaan. Vermits hij onlangs nog zijn contract verlengde tot medio 2030, staan de Catalanen ook stevig in hun schoenen.

Pedri hoort bij de 5 beste middenvelders ter wereld ...

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

0
0
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

19
19
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

8
8
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

18
18
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

33
33
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

36
36
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

42
42
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

78
78
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

202
202
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

53
53
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

130
130
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

104
104
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

372
372
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

151
151
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

219
219
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

105
105
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

404
404
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

159
159
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

331
331
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

234
234
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

190
190
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

161
161
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

230
230
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

314
314

Meer sportnieuws