'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

212 stemmen
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is desondanks bezig aan een teleurstellend seizoen. Komende zomer mag dan ook heel wat beweging op de transfermarkt verwacht worden. Al dreigt het droomtarget van coach Pep Guardiola onhaalbaar te worden.

City is al jarenlang dé dominante factor in de Premier League en legde in de vier voorbije seizoenen telkens beslag op de landstitel. Maar in de laatste maanden van 2024 implodeerde het bolwerk van Guardiola. De topclub zette één van zijn slechtste reeksen in jaren neer en zakte in de competitie volledig weg uit de titelstrijd.

De jaarwissel bracht evenwel weinig beterschap. City sneuvelde in de Champions League tegen Real Madrid, werd ook in de League Cup uitgeschakeld en staat in de competitie slechts vijfde. Enkel via de FA Cup kan dit seizoen nog een grote prijs behaald worden. En dus wil de club ingrijpen op de transfermarkt.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Versterking op komst

Tijdens de vorige transferperiode is men dan ook al begonnen met het aantrekken van vers bloed. Zo werden aanvaller Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt), middenvelder Nico Gonzalez (FC Porto) en verdedigers Vitor Reis (Palmeiras) en Abdukodir Khusanov (RC Lens) voor de nodige miljoenen in huis gehaald.

In de komende zomermercato mogen, naast verschillende vertrekkers, nog meer aanwinsten verwacht worden. Onder meer op het middenveld blijft vers bloed welgekomen. En volgens Marca heeft Guardiola wat dat betreft één grote droom. Zo zou hij dolgraag aan de slag gaan met zijn landgenoot Pedri.

Barça houdt been stijf

Na zijn indrukwekkende maar gigantisch drukke doorbraak-seizoen, kreeg de Spaanse international af te rekenen met de nodige fysieke perikelen. Inmiddels is hij echter gerecupereerd en geldt Pedri als één van de beste middenvelders ter wereld. En dat terwijl hij nog altijd maar 22 jaar oud is. City zou dan ook zo'n 100 miljoen euro over hebben voor zijn komst.

Toch zal het allicht van een kale kermis thuis komen. Hoewel FC Barcelona het geld goed kan gebruiken is het geenszins van plan om Pedri te laten gaan. Vermits hij onlangs nog zijn contract verlengde tot medio 2030, staan de Catalanen ook stevig in hun schoenen.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
60

Pedri hoort bij de 5 beste middenvelders ter wereld ...

Meest recent

'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

53
53
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

137
137
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

169
169
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

14
14
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

169
169
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

400
400
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

101
101
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

319
319
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

588
588
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

466
466
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

323
323
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

491
491
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

135
135
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

96
96
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

98
98
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

201
201
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

322
322
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

680
680
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

166
166
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

95
95
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

112
112
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

288
288
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

431
431

Meer sportnieuws