‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

644 stemmen
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de jaren had verloren, maar niets bleek minder waar. De aanvaller is alweer op weg naar de uitgang bij de Kanaries.

Lamkel Zé postte op sociale media een foto van hem en zijn manager met een emoji van een wereldbol. Een nieuwe uitdaging lijkt er aldus al aan te komen voor de Kameroener. Ondertussen zitten STVV en Felice Mazzu met de gebakken peren.

LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Pijnlijke details

Lamkel Zé maakte het al bont bij onder meer Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Zijn comeback naar de Belgische velden was dan ook een enorme verrassing na enkele wereldwijde omzewervingen. STVV gokte en verloor zwaar op Lamkel Zé. Hij vierde zijn doelpunt tegen ex-club Antwerp voor het uitvak en nadien wilde hij de hand niet schudden van Sven Jaecques.

Wanneer Mazzu Lamkel Zé op de bank zette tegen Beerschot was Kameroener naar verluidt misnoegd. Ook stuurde hij geregeld zijn kat naar training, maar had hij wel doktersbriefjes daarvoor. Vervolgens ging hij niet op stage met de club om de Degradatie Play-Downs voor te bereiden en dat was het begin van het einde.

Lamkel Zé out

Volgens HLN trekt Lamkel Zé zich er niets van aan. ‘Lamkel Zé traint voorlopig individueel. Binnen Sint-Truiden willen ze in volle Relegation Play-offs de sereniteit bewaren. De kans is klein dat hij zich iets aantrekt van wat er gebeurt op Stayen.’

Lamkel Zé heeft een verleden bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. De aanvaller flirtte indertijd ook met RSC Anderlecht, maar uiteindelijk ging een transfer niet door. Hij speelde ook nog bij FC Metz, Khimki, Wydad Casablanca, Hatayspor en Karagumruk.

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

91
91
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

135
135
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

242
242
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

282
282
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

182
182
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

240
240
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

136
136
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

135
135
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

282
282
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

263
263
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

582
582
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

202
202
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

532
532
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

154
154
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws