‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

door
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de jaren had verloren, maar niets bleek minder waar. De aanvaller is alweer op weg naar de uitgang bij de Kanaries.

Lamkel Zé postte op sociale media een foto van hem en zijn manager met een emoji van een wereldbol. Een nieuwe uitdaging lijkt er aldus al aan te komen voor de Kameroener. Ondertussen zitten STVV en Felice Mazzu met de gebakken peren.

LEES OOK: ‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Pijnlijke details

Lamkel Zé maakte het al bont bij onder meer Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Zijn comeback naar de Belgische velden was dan ook een enorme verrassing na enkele wereldwijde omzewervingen. STVV gokte en verloor zwaar op Lamkel Zé. Hij vierde zijn doelpunt tegen ex-club Antwerp voor het uitvak en nadien wilde hij de hand niet schudden van Sven Jaecques.

Wanneer Mazzu Lamkel Zé op de bank zette tegen Beerschot was Kameroener naar verluidt misnoegd. Ook stuurde hij geregeld zijn kat naar training, maar had hij wel doktersbriefjes daarvoor. Vervolgens ging hij niet op stage met de club om de Degradatie Play-Downs voor te bereiden en dat was het begin van het einde.

Lamkel Zé out

Volgens HLN trekt Lamkel Zé zich er niets van aan. ‘Lamkel Zé traint voorlopig individueel. Binnen Sint-Truiden willen ze in volle Relegation Play-offs de sereniteit bewaren. De kans is klein dat hij zich iets aantrekt van wat er gebeurt op Stayen.’

Lamkel Zé heeft een verleden bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. De aanvaller flirtte indertijd ook met RSC Anderlecht, maar uiteindelijk ging een transfer niet door. Hij speelde ook nog bij FC Metz, Khimki, Wydad Casablanca, Hatayspor en Karagumruk.

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

12
12
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

82
82
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

78
78
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

74
74
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

230
230
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

54
54
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

126
126
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

426
426
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

133
133
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

274
274
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

467
467
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

177
177
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

93
93
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

162
162
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

138
138
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

393
393
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

67
67
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

186
186
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

723
723
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

664
664
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

360
360
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

608
608
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

193
193
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

406
406
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

638
638

Meer sportnieuws