'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

568 stemmen
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van Beerschot grepen de Limburgers immers de leiding in de Play-Downs. Van Didier Lamkel Zé was echter geen spoor te bekennen bij de Kanaries en daar komt allicht geen verandering meer in.

De Kameroense aanvaller maakte de voorbije jaren al naam in de Jupiler Pro League. Deels vanwege zijn voetballende kwaliteiten. Wanneer hij geconcentreerd en in vorm was, liet Lamkel Zé bij momenten geniale dingen zien als speler van Antwerp FC. Maar vooral met zijn extra-sportief gedrag ging hij over de tongen.

LEES OOK: Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Brokkenparcours

Van een doelpunt vieren door in de lege tribunes te klimmen, tot op de club arriveren in een shirt van rivaal Anderlecht om vervolgens niet binnen te mogen ... met Lamkel Zé was er nooit een rustig moment. Ook de manier waarop hij meermaals zijn vertrek wou afdwingen op de Bosuil, was niet bepaald professioneel.

Na omzwervingen in Rusland, Frankrijk en Slowakije, ging de Kameroener in 2022 bij KV Kortrijk aan de slag. Maar ook daar moest hij na enkele maanden al beschikken wegens zijn bedenkelijke houding naast het veld. Vervolgens was hij onder meer in Marokko en Turkije actief, eveneens zonder succes.

Mazzu faalt in queeste

Desondanks besloot STVV hem begin dit kalenderjaar een nieuwe kans te geven. Coach Felice Mazzu was er van overtuigd dat hij Lamkel Zé op het juiste spoor zou krijgen. Dat leek aanvankelijk ook te lukken, zo begon hij sterk aan zijn passage op Stayen. Maar inmiddels zit de Kameroener opnieuw op een zijspoor.

Lamkel Zé kwam onder meer niet opdagen voor de trainingen. Hij had daarvoor een doktersbriefje, toch leek het vooral een gebrek aan motivatie. Mede daardoor werd hij ook niet meegenomen op de recente stage. Bovendien zou hij al denken aan een nieuwe transfer, van focus lijkt dan ook nog weinig sprake.

Gesprek met entourage

Volgens Het Belang van Limburg heeft de club dan ook ingegrepen. Lamkel Zé mag nog individueel trainen met de kinesisten van de club, maar wordt nadrukkelijk afgeschermd van de rest van de selectie. Men wil absoluut voorkomen dat hij een negatieve invloed heeft. Ondertussen zou een gesprek met zijn entourage gepland staan. Al betwijfelt men of dit zoden aan de dijk zal brengen.

🚀

STVV had Lamkel Zé nooit in huis mogen halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

0
0
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

24
24
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

70
70
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

89
89
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

43
43
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

82
82
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

157
157
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

194
194
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

205
205
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

385
385
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

132
132
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

47
47
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

213
213
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

247
247
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

520
520
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

286
286
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

446
446
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

126
126
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

310
310
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

303
303
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

273
273
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

357
357
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1363
1363
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

308
308

Meer sportnieuws