'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

568
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van Beerschot grepen de Limburgers immers de leiding in de Play-Downs. Van Didier Lamkel Zé was echter geen spoor te bekennen bij de Kanaries en daar komt allicht geen verandering meer in.

De Kameroense aanvaller maakte de voorbije jaren al naam in de Jupiler Pro League. Deels vanwege zijn voetballende kwaliteiten. Wanneer hij geconcentreerd en in vorm was, liet Lamkel Zé bij momenten geniale dingen zien als speler van Antwerp FC. Maar vooral met zijn extra-sportief gedrag ging hij over de tongen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Brokkenparcours

Van een doelpunt vieren door in de lege tribunes te klimmen, tot op de club arriveren in een shirt van rivaal Anderlecht om vervolgens niet binnen te mogen ... met Lamkel Zé was er nooit een rustig moment. Ook de manier waarop hij meermaals zijn vertrek wou afdwingen op de Bosuil, was niet bepaald professioneel.

Na omzwervingen in Rusland, Frankrijk en Slowakije, ging de Kameroener in 2022 bij KV Kortrijk aan de slag. Maar ook daar moest hij na enkele maanden al beschikken wegens zijn bedenkelijke houding naast het veld. Vervolgens was hij onder meer in Marokko en Turkije actief, eveneens zonder succes.

Mazzu faalt in queeste

Desondanks besloot STVV hem begin dit kalenderjaar een nieuwe kans te geven. Coach Felice Mazzu was er van overtuigd dat hij Lamkel Zé op het juiste spoor zou krijgen. Dat leek aanvankelijk ook te lukken, zo begon hij sterk aan zijn passage op Stayen. Maar inmiddels zit de Kameroener opnieuw op een zijspoor.

Lamkel Zé kwam onder meer niet opdagen voor de trainingen. Hij had daarvoor een doktersbriefje, toch leek het vooral een gebrek aan motivatie. Mede daardoor werd hij ook niet meegenomen op de recente stage. Bovendien zou hij al denken aan een nieuwe transfer, van focus lijkt dan ook nog weinig sprake.

Gesprek met entourage

Volgens Het Belang van Limburg heeft de club dan ook ingegrepen. Lamkel Zé mag nog individueel trainen met de kinesisten van de club, maar wordt nadrukkelijk afgeschermd van de rest van de selectie. Men wil absoluut voorkomen dat hij een negatieve invloed heeft. Ondertussen zou een gesprek met zijn entourage gepland staan. Al betwijfelt men of dit zoden aan de dijk zal brengen.

STVV had Lamkel Zé nooit in huis mogen halen ...

Meest recent

Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

7
7
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

50
50
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

22
22
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

29
29
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

157
157
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

150
150
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

94
94
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

687
687
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

251
251
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

90
90
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

178
178
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

74
74
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

201
201
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

250
250
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

503
503
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

255
255
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

252
252
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

73
73
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

326
326
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

183
183
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

56
56
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46

Meer sportnieuws