'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

568
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van Beerschot grepen de Limburgers immers de leiding in de Play-Downs. Van Didier Lamkel Zé was echter geen spoor te bekennen bij de Kanaries en daar komt allicht geen verandering meer in.

De Kameroense aanvaller maakte de voorbije jaren al naam in de Jupiler Pro League. Deels vanwege zijn voetballende kwaliteiten. Wanneer hij geconcentreerd en in vorm was, liet Lamkel Zé bij momenten geniale dingen zien als speler van Antwerp FC. Maar vooral met zijn extra-sportief gedrag ging hij over de tongen.

LEES OOK: STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

Brokkenparcours

Van een doelpunt vieren door in de lege tribunes te klimmen, tot op de club arriveren in een shirt van rivaal Anderlecht om vervolgens niet binnen te mogen ... met Lamkel Zé was er nooit een rustig moment. Ook de manier waarop hij meermaals zijn vertrek wou afdwingen op de Bosuil, was niet bepaald professioneel.

Na omzwervingen in Rusland, Frankrijk en Slowakije, ging de Kameroener in 2022 bij KV Kortrijk aan de slag. Maar ook daar moest hij na enkele maanden al beschikken wegens zijn bedenkelijke houding naast het veld. Vervolgens was hij onder meer in Marokko en Turkije actief, eveneens zonder succes.

Mazzu faalt in queeste

Desondanks besloot STVV hem begin dit kalenderjaar een nieuwe kans te geven. Coach Felice Mazzu was er van overtuigd dat hij Lamkel Zé op het juiste spoor zou krijgen. Dat leek aanvankelijk ook te lukken, zo begon hij sterk aan zijn passage op Stayen. Maar inmiddels zit de Kameroener opnieuw op een zijspoor.

Lamkel Zé kwam onder meer niet opdagen voor de trainingen. Hij had daarvoor een doktersbriefje, toch leek het vooral een gebrek aan motivatie. Mede daardoor werd hij ook niet meegenomen op de recente stage. Bovendien zou hij al denken aan een nieuwe transfer, van focus lijkt dan ook nog weinig sprake.

Gesprek met entourage

Volgens Het Belang van Limburg heeft de club dan ook ingegrepen. Lamkel Zé mag nog individueel trainen met de kinesisten van de club, maar wordt nadrukkelijk afgeschermd van de rest van de selectie. Men wil absoluut voorkomen dat hij een negatieve invloed heeft. Ondertussen zou een gesprek met zijn entourage gepland staan. Al betwijfelt men of dit zoden aan de dijk zal brengen.

🚀

STVV had Lamkel Zé nooit in huis mogen halen ...

Meest recent

Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

23
23
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

13
13
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

171
171
Vandenbempt over JPL-topclub: "Zou een nachtmerrie zijn"

Union SG, AA Gent en Club Brugge zijn inzake punten uitstekend gestart aan het seizoen. USG en Club ...

126
126
Heynen met vaststelling: "Dat heeft AA Gent getoond"

KRC Genk speelde 1-1 tegen AA Gent. De Limburgers speelden een matige en een goede tweede helft. ...

98
98
Vandenbempt geeft gouden raad aan Sommer

Yann Sommer is pover begonnen bij Club Brugge. De ervaren Zwitser staat onder stevige druk en zal de ...

255
255
Albert ziet nieuwe uitblinker opstaan bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten een aantal aanwinsten zich nog doorzetten. Paars-Wit won vrijdag met 0-1 ...

357
357
Karel Geraerts weldra weer aan de slag?

Het is al een tijdje stil rondom Karel Geraerts. De Belgische trainer werd, ten onrechte, gelinkt ...

168
168
Degryse tipt Thorup: gloednieuwe aanvalslinie bij Genk?

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

126
126
Crisis bij Kortrijk compleet: Jonckheere stapt zelf op

KV Kortrijk is bezig aan een dramatische start van het seizoen. Na zes speeldagen staan de Kerels ...

365
365
Vanaken op tribunes bij Club: Leko speelt open kaart

Club Brugge hield zondagmiddag de drie punten thuis tegen Antwerp FC: 3-1. Nochtans verscheen de ...

386
386
4 op 12 voor United: optreden Tielemans verdeelt Engelse pers

Manchester United heeft een tegenvallende start van de Premier League genomen. De grootmacht telt ...

122
122
Gent blijft ongeslagen: "Dát is het verschil met vorig seizoen"

Na zes speeldagen is AA Gent zijn maximum van de punten kwijt. Maar ondertussen hebben de Buffalo's ...

88
88
‘Van Bommel schokt België met harde Lukaku-ingreep’

Romelu Lukaku begon donderdag tegen AS Roma voor de zesde keer op rij op de bank bij ...

450
450
Antwerp pakt 0 op 9: Compper uit grootste frustratie

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

460
460
'Alarm bij Club: oorzaak gevonden voor Sommer-debacle'

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC. Achteraf ging het echter vooral over Yann ...

808
808
Anderlecht krijgt uitsluitsel over blessure Biancone

In aanloop naar het Europese duel tegen Olympique Lyon, heeft RSC Anderlecht nog wat extra ...

287
287
Nainggolan op de bank: Stijnen haalt stevig uit

De voorbije seizoenen was Patro Eisden nog een vaste waarde in de strijd om de play-offs in de ...

516
516
Adedeji-Sternberg doet opvallend boekje open over Club-soap

KRC Genk slaagde er zondag als eerste in om dit seizoen AA Gent punten te ontfutselen. Vooral ...

363
363
Napoli kan weer winnen: De Bruyne krijgt enorme lof

Bij Napoli slaakten ze zondag een zucht van opluchting. Na een nul op zes in de Serie A én ...

334
334
Sassuolo-Belgen stunten tegen Juve, nipte zege Godts en PSG

Er werd zondagavond ook nog in het buitenland gevoetbald. Daar boekte invaller Mika Godts met PSG ...

78
78
Essvee trekt verrassende conclusie na eerste nederlaag

Er stond zondagnamiddag nog een duel op het programma tussen twee van de revelaties van het ...

221
221
Eerste trainersontslag JPL? "Trainer is verantwoordelijk..."

Na zes speeldagen oogt de situatie bij enkele teams in de Jupiler Pro League stilaan zeer precair. ...

298
298
Club ziet transfer eindelijk renderen: "Heb het nu begrepen"

Club Brugge heeft zondagmiddag zijn opdracht tegen Antwerp tot een goed einde gebracht, want de ...

369
369
Vierde nederlaag op rij voor Patro na dolle slotfase

De slotwedstrijd van de vijfde speeldag in de Challenger Pro League heeft nog een opmerkelijk ...

146
146

Meer sportnieuws