'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

360 stemmen
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar er blijft altijd ruimte voor beterschap. En dus zou Der Rekordmeister de markt al aan het afspeuren zijn op zoek naar versterkingen voor volgend seizoen.

Afgelopen zomer verraste de Duitse recordkampioen met de aanstelling van Kompany als nieuwe T1. De Belgische trainer had immers niet zijn beste seizoen achter de rug en was met Burnley FC uit de Premier League gedegradeerd. Maar zijn profiel paste in wat Bayern voor ogen had en voorlopig blijkt hij ook de juiste keuze.

LEES OOK: Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws

Versterking in de breedte

Kompany laat zijn ploeg doorgaans immers erg aanvallend en dominant voetballen. Iets wat men in de Allianz Arena wel kan smaken. Zeker als er ook resultaten aan gekoppeld worden. Zo werd revanche genomen op Bayer Leverkusen voor de bekeruitschakeling door de Duitse titelverdediger uit de Champions League te wippen. En in de Bundesliga staat Bayern weer ruim op kop.

Behoudens een enorme ineenstorting tijdens het laatste luik van het seizoen, blijft Kompany dus gewoon op post als hoofdtrainer van Der Rekordmeister. Maar hij zal moeten blijven presteren met zijn ploeg. En daarom is extra versterking in de breedte ook welgekomen. Een nieuwe spits staat bijvoorbeeld behoorlijk hoog op het Beierse verlanglijstje.

Doublure voor Kane

Harry Kane blijft weliswaar hét speerpunt, een doublure voor de Engelsman is echter geen overbodige luxe. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher van Sky Sports, zijn sportieve bazen Max Eberl en Christoph Freund momenteel dan ook al de markt aan het afspeuren op zoek naar een stand-in voor Kane. En daarvoor zou men vooral in de eigen Bundesliga rondkijken.

International Jonathan Burkhardt, bezig aan een puik seizoen bij revelatie Mainz 05, staat bijvoorbeeld op de lijst. Met Nick Woltemade wordt nog een andere Duitse spits gevolgd. De 23-jarige maakte de voorbije maanden indruk bij VfB Stuttgart. Maar er worden nog meer spitsen geviseerd. Daarbij is een verkoop van Matthys Tel niet uitgesloten om extra fondsen te werven.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws
Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws
361

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

‘Antwerp heeft beet: medische tests voor aanvallend geweld'

Royal Antwerp FC gaat hard deze zomermercato. En aanvallend is er nog geweld op komst. Na de komst ...

7
7
‘Standard wil nog uitpakken met grote naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

31
31
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

54
54
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

59
59
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

150
150
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

115
115
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

261
261
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

267
267
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

38
38
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

643
643
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

512
512
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1197
1197
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

623
623
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

171
171
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

492
492
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

99
99
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

250
250
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

418
418
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

514
514
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

532
532
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

340
340
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

241
241
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

180
180
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

115
115
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

330
330

Meer sportnieuws