'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

door
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar er blijft altijd ruimte voor beterschap. En dus zou Der Rekordmeister de markt al aan het afspeuren zijn op zoek naar versterkingen voor volgend seizoen.

Afgelopen zomer verraste de Duitse recordkampioen met de aanstelling van Kompany als nieuwe T1. De Belgische trainer had immers niet zijn beste seizoen achter de rug en was met Burnley FC uit de Premier League gedegradeerd. Maar zijn profiel paste in wat Bayern voor ogen had en voorlopig blijkt hij ook de juiste keuze.

LEES OOK: 'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Versterking in de breedte

Kompany laat zijn ploeg doorgaans immers erg aanvallend en dominant voetballen. Iets wat men in de Allianz Arena wel kan smaken. Zeker als er ook resultaten aan gekoppeld worden. Zo werd revanche genomen op Bayer Leverkusen voor de bekeruitschakeling door de Duitse titelverdediger uit de Champions League te wippen. En in de Bundesliga staat Bayern weer ruim op kop.

Behoudens een enorme ineenstorting tijdens het laatste luik van het seizoen, blijft Kompany dus gewoon op post als hoofdtrainer van Der Rekordmeister. Maar hij zal moeten blijven presteren met zijn ploeg. En daarom is extra versterking in de breedte ook welgekomen. Een nieuwe spits staat bijvoorbeeld behoorlijk hoog op het Beierse verlanglijstje.

Doublure voor Kane

Harry Kane blijft weliswaar hét speerpunt, een doublure voor de Engelsman is echter geen overbodige luxe. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher van Sky Sports, zijn sportieve bazen Max Eberl en Christoph Freund momenteel dan ook al de markt aan het afspeuren op zoek naar een stand-in voor Kane. En daarvoor zou men vooral in de eigen Bundesliga rondkijken.

International Jonathan Burkhardt, bezig aan een puik seizoen bij revelatie Mainz 05, staat bijvoorbeeld op de lijst. Met Nick Woltemade wordt nog een andere Duitse spits gevolgd. De 23-jarige maakte de voorbije maanden indruk bij VfB Stuttgart. Maar er worden nog meer spitsen geviseerd. Daarbij is een verkoop van Matthys Tel niet uitgesloten om extra fondsen te werven.

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

152
152
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

11
11
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

209
209
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

38
38
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

89
89
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

46
46
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

60
60
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

47
47
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

655
655
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

225
225
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

279
279
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

79
79
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

515
515
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

154
154
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1187
1187

Meer sportnieuws