'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

door
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar er blijft altijd ruimte voor beterschap. En dus zou Der Rekordmeister de markt al aan het afspeuren zijn op zoek naar versterkingen voor volgend seizoen.

Afgelopen zomer verraste de Duitse recordkampioen met de aanstelling van Kompany als nieuwe T1. De Belgische trainer had immers niet zijn beste seizoen achter de rug en was met Burnley FC uit de Premier League gedegradeerd. Maar zijn profiel paste in wat Bayern voor ogen had en voorlopig blijkt hij ook de juiste keuze.

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Versterking in de breedte

Kompany laat zijn ploeg doorgaans immers erg aanvallend en dominant voetballen. Iets wat men in de Allianz Arena wel kan smaken. Zeker als er ook resultaten aan gekoppeld worden. Zo werd revanche genomen op Bayer Leverkusen voor de bekeruitschakeling door de Duitse titelverdediger uit de Champions League te wippen. En in de Bundesliga staat Bayern weer ruim op kop.

Behoudens een enorme ineenstorting tijdens het laatste luik van het seizoen, blijft Kompany dus gewoon op post als hoofdtrainer van Der Rekordmeister. Maar hij zal moeten blijven presteren met zijn ploeg. En daarom is extra versterking in de breedte ook welgekomen. Een nieuwe spits staat bijvoorbeeld behoorlijk hoog op het Beierse verlanglijstje.

Doublure voor Kane

Harry Kane blijft weliswaar hét speerpunt, een doublure voor de Engelsman is echter geen overbodige luxe. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher van Sky Sports, zijn sportieve bazen Max Eberl en Christoph Freund momenteel dan ook al de markt aan het afspeuren op zoek naar een stand-in voor Kane. En daarvoor zou men vooral in de eigen Bundesliga rondkijken.

International Jonathan Burkhardt, bezig aan een puik seizoen bij revelatie Mainz 05, staat bijvoorbeeld op de lijst. Met Nick Woltemade wordt nog een andere Duitse spits gevolgd. De 23-jarige maakte de voorbije maanden indruk bij VfB Stuttgart. Maar er worden nog meer spitsen geviseerd. Daarbij is een verkoop van Matthys Tel niet uitgesloten om extra fondsen te werven.

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

218
218
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

20
20
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

13
13
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

18
18
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

154
154
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

27
27
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

35
35
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

94
94
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

87
87
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

126
126
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

328
328
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

80
80
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

94
94
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

54
54
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

220
220
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

56
56
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

43
43
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

76
76
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

108
108
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

329
329
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

150
150
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

213
213
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

167
167
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

109
109
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

768
768

Meer sportnieuws