'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

door
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar er blijft altijd ruimte voor beterschap. En dus zou Der Rekordmeister de markt al aan het afspeuren zijn op zoek naar versterkingen voor volgend seizoen.

Afgelopen zomer verraste de Duitse recordkampioen met de aanstelling van Kompany als nieuwe T1. De Belgische trainer had immers niet zijn beste seizoen achter de rug en was met Burnley FC uit de Premier League gedegradeerd. Maar zijn profiel paste in wat Bayern voor ogen had en voorlopig blijkt hij ook de juiste keuze.

LEES OOK: 'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Versterking in de breedte

Kompany laat zijn ploeg doorgaans immers erg aanvallend en dominant voetballen. Iets wat men in de Allianz Arena wel kan smaken. Zeker als er ook resultaten aan gekoppeld worden. Zo werd revanche genomen op Bayer Leverkusen voor de bekeruitschakeling door de Duitse titelverdediger uit de Champions League te wippen. En in de Bundesliga staat Bayern weer ruim op kop.

Behoudens een enorme ineenstorting tijdens het laatste luik van het seizoen, blijft Kompany dus gewoon op post als hoofdtrainer van Der Rekordmeister. Maar hij zal moeten blijven presteren met zijn ploeg. En daarom is extra versterking in de breedte ook welgekomen. Een nieuwe spits staat bijvoorbeeld behoorlijk hoog op het Beierse verlanglijstje.

Doublure voor Kane

Harry Kane blijft weliswaar hét speerpunt, een doublure voor de Engelsman is echter geen overbodige luxe. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher van Sky Sports, zijn sportieve bazen Max Eberl en Christoph Freund momenteel dan ook al de markt aan het afspeuren op zoek naar een stand-in voor Kane. En daarvoor zou men vooral in de eigen Bundesliga rondkijken.

International Jonathan Burkhardt, bezig aan een puik seizoen bij revelatie Mainz 05, staat bijvoorbeeld op de lijst. Met Nick Woltemade wordt nog een andere Duitse spits gevolgd. De 23-jarige maakte de voorbije maanden indruk bij VfB Stuttgart. Maar er worden nog meer spitsen geviseerd. Daarbij is een verkoop van Matthys Tel niet uitgesloten om extra fondsen te werven.

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

32
32
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

36
36
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

96
96
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

105
105
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

279
279
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

133
133
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

260
260
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

257
257
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

194
194
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

131
131
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

249
249
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

285
285
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

395
395
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

231
231
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws