'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

door
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar er blijft altijd ruimte voor beterschap. En dus zou Der Rekordmeister de markt al aan het afspeuren zijn op zoek naar versterkingen voor volgend seizoen.

Afgelopen zomer verraste de Duitse recordkampioen met de aanstelling van Kompany als nieuwe T1. De Belgische trainer had immers niet zijn beste seizoen achter de rug en was met Burnley FC uit de Premier League gedegradeerd. Maar zijn profiel paste in wat Bayern voor ogen had en voorlopig blijkt hij ook de juiste keuze.

LEES OOK: 'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Versterking in de breedte

Kompany laat zijn ploeg doorgaans immers erg aanvallend en dominant voetballen. Iets wat men in de Allianz Arena wel kan smaken. Zeker als er ook resultaten aan gekoppeld worden. Zo werd revanche genomen op Bayer Leverkusen voor de bekeruitschakeling door de Duitse titelverdediger uit de Champions League te wippen. En in de Bundesliga staat Bayern weer ruim op kop.

Behoudens een enorme ineenstorting tijdens het laatste luik van het seizoen, blijft Kompany dus gewoon op post als hoofdtrainer van Der Rekordmeister. Maar hij zal moeten blijven presteren met zijn ploeg. En daarom is extra versterking in de breedte ook welgekomen. Een nieuwe spits staat bijvoorbeeld behoorlijk hoog op het Beierse verlanglijstje.

Doublure voor Kane

Harry Kane blijft weliswaar hét speerpunt, een doublure voor de Engelsman is echter geen overbodige luxe. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher van Sky Sports, zijn sportieve bazen Max Eberl en Christoph Freund momenteel dan ook al de markt aan het afspeuren op zoek naar een stand-in voor Kane. En daarvoor zou men vooral in de eigen Bundesliga rondkijken.

International Jonathan Burkhardt, bezig aan een puik seizoen bij revelatie Mainz 05, staat bijvoorbeeld op de lijst. Met Nick Woltemade wordt nog een andere Duitse spits gevolgd. De 23-jarige maakte de voorbije maanden indruk bij VfB Stuttgart. Maar er worden nog meer spitsen geviseerd. Daarbij is een verkoop van Matthys Tel niet uitgesloten om extra fondsen te werven.

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

14
14
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

42
42
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

78
78
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

143
143
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

212
212
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

79
79
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

60
60
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

152
152
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

471
471
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

188
188
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

715
715
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

177
177
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

125
125
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

151
151
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

226
226
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

363
363
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

303
303
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

420
420
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

315
315

Meer sportnieuws