'Arsenal zet Arteta-connectie in voor Europese knaltransfer'

188 stemmen
'Arsenal zet Arteta-connectie in voor Europese knaltransfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen achter te blijven. En dus moet er tijdens de komende transferperiode extra versterking volgen. Daarvoor zou men richting rivaal Liverpool FC lonken.

De Londense club sneuvelde inmiddels in beide Engelse bekercompetities. In de Premier League staat het weliswaar knap tweede, maar de achterstand op leider Liverpool bedraagt alweer twaalf punten. En in de Champions League vormt titelverdediger Real Madrid de eerstvolgende tegenstander.

LEES OOK: ‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

Nieuwe spits nodig

Behoudens een stunt tegen de Koninklijke, dreigt Arsenal dit seizoen dus opnieuw zonder grote prijzen achter te blijven. Al heeft dat ook met de nodige dosis pech te maken. Zo hadden de Gunners de voorbije weken af te rekenen met heel wat blesssureleed. Met name in het aanvallende compartiment.

Om volgend seizoen wel op meerdere fronten tot het uiterste te kunnen gaan, wil men coach Mikel Arteta dan ook van extra versterking voorzien. Daarbij geldt een nieuwe spits als de grote prioriteit. Door een combinatie van aanhoudende blessures en ondermaatse vormcurven, is dat inmiddels een probleempositie geworden.

Zweedse doelpuntenmachine

Om daar een oplossing voor te vinden, zou men nu richting Viktor Gyökeres lonken. De Zweed heeft zich bij Sporting CP ontpopt tot een ware doelpuntenmachine. Dit seizoen zit hij namens zijn club bijvoorbeeld aan 40 goals in 21 wedstrijden. Cijfers die zowat de volledige Europese top doen watertanden. De concurrentie is dus aanzienlijk.

Maar Arsenal zou een extra troef hebben. Volgens Correio da Manha is de makelaar van Gyökeres immers goed bevriend met Arteta. De Gunners zouden dan ook al een afspraak hebben met de man in kwestie en hopen de spits op die manier te overtuigen. Al zullen ze ook diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt nu al gewag gemaakt van een totaalsom rond de 80 miljoen euro.

Mits een goede spits zou Arsenal nog volop voor de titel meedoen ...

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

113
113
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

86
86
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

102
102
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

184
184
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

192
192
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

356
356
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

342
342
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

374
374
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

645
645
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

763
763
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

461
461
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws