'Real reserveert 60 miljoen voor nieuwste goudklomp Spanje'

176
'Real reserveert 60 miljoen voor nieuwste goudklomp Spanje'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks worden in het Estadio Santiago Bernabeu alweer volop transferplannen gesmeed. Zo zou de Koninklijke komende zomer zijn achterhoede met een opwaardering willen voorzien.

In de zomermaanden haalde de Spaanse kampioen al aanvallende versterking in huis. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van PSG. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Toch is de transferhonger nog niet gestild.

Door de vele blessures en beperkte alternatieven in de defensie, leek Real zelfs voor het eerst sinds lang nog eens toe te slaan tijdens de wintermercato. Maar uiteindelijk zag men toch af van die plannen. Komende zomer wil men echter wél uitpakken. Zo hoopt men de defensieve linie van aanzienlijke versterking te voorzien.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Superkoopje bij Liverpool

Een nieuwe rechtsback staat bovenaan de verlanglijst en daarbij geldt Trent Alexander-Arnold al een tijdje als het toptarget. De Engelse international is nochtans een steunpilaar bij Premier League-koploper Liverpool FC. Maar zijn contract op Anfield loopt af en dus willen de Madrilenen hem transfervrij inlijven.

De slaagkansen van dat plan worden alvast steeds groter. Het doorgaans goed ingevoerde The Athletic meldt dat Real al een tijdje aan de deal werkt en dat het dossier zich stilaan in de afrondende fase bevindt. Maar Alexander-Arnold is niet de enige smaakmaker uit de Engelse competitie die op de verlanglijst staat.

Nieuw Spaans goudhaantje

Om het centrum van defensie van verse mankracht te voorzien, is het vizier immers op Dean Huijsen gericht. De 19-jarige Spanjaard met Nederlandse roots brak de voorbije maanden helemaal door bij Bournemouth. Dat leidde afgelopen week zelfs tot zijn debuut bij de Spaanse nationale ploeg. Huijsen zou een clausule van zo'n 60 miljoen euro in zijn contract hebben staan. Op papier een haalbaar bedrag, al zou Real mogelijk nog een jaartje wachten met zijn komst. Maar er heerst ondertussen wel concurrentie. Volgens Cadena Ser wil vooral Chelsea FC ver gaan om het supertalent uit de klauwen van Real te houden.

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

1
1
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

63
63
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

121
121
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

27
27
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

60
60
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

66
66
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

153
153
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

61
61
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

203
203
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

280
280
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

41
41
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

371
371
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

290
290
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

179
179
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

73
73
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

521
521

Meer sportnieuws