'Real reserveert 60 miljoen voor nieuwste goudklomp Spanje'

176
'Real reserveert 60 miljoen voor nieuwste goudklomp Spanje'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks worden in het Estadio Santiago Bernabeu alweer volop transferplannen gesmeed. Zo zou de Koninklijke komende zomer zijn achterhoede met een opwaardering willen voorzien.

In de zomermaanden haalde de Spaanse kampioen al aanvallende versterking in huis. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van PSG. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Toch is de transferhonger nog niet gestild.

Door de vele blessures en beperkte alternatieven in de defensie, leek Real zelfs voor het eerst sinds lang nog eens toe te slaan tijdens de wintermercato. Maar uiteindelijk zag men toch af van die plannen. Komende zomer wil men echter wél uitpakken. Zo hoopt men de defensieve linie van aanzienlijke versterking te voorzien.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Superkoopje bij Liverpool

Een nieuwe rechtsback staat bovenaan de verlanglijst en daarbij geldt Trent Alexander-Arnold al een tijdje als het toptarget. De Engelse international is nochtans een steunpilaar bij Premier League-koploper Liverpool FC. Maar zijn contract op Anfield loopt af en dus willen de Madrilenen hem transfervrij inlijven.

De slaagkansen van dat plan worden alvast steeds groter. Het doorgaans goed ingevoerde The Athletic meldt dat Real al een tijdje aan de deal werkt en dat het dossier zich stilaan in de afrondende fase bevindt. Maar Alexander-Arnold is niet de enige smaakmaker uit de Engelse competitie die op de verlanglijst staat.

Nieuw Spaans goudhaantje

Om het centrum van defensie van verse mankracht te voorzien, is het vizier immers op Dean Huijsen gericht. De 19-jarige Spanjaard met Nederlandse roots brak de voorbije maanden helemaal door bij Bournemouth. Dat leidde afgelopen week zelfs tot zijn debuut bij de Spaanse nationale ploeg. Huijsen zou een clausule van zo'n 60 miljoen euro in zijn contract hebben staan. Op papier een haalbaar bedrag, al zou Real mogelijk nog een jaartje wachten met zijn komst. Maar er heerst ondertussen wel concurrentie. Volgens Cadena Ser wil vooral Chelsea FC ver gaan om het supertalent uit de klauwen van Real te houden.

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

29
29
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

39
39
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

58
58
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

129
129
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

131
131
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

107
107
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

184
184
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

253
253
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

206
206
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

91
91
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

65
65
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

220
220
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

44
44
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

121
121
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

218
218
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

824
824
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

101
101
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

160
160
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

202
202
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

230
230
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

77
77
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

137
137
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

247
247
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

468
468

Meer sportnieuws