'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

1868 stemmen
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen Anderlecht de Croky Cup pakken en vooral in de play-offs nog de kloof met KRC Genk dichten om alsnog een nieuwe landstitel te veroveren.

Nicky Hayen lijkt die play-offs aan te zullen kunnen vatten met een vrijwel volledig fitte kern. Er werd even gevreesd voor Simon Mignolet na zijn zware botsing tegen Charleroi, maar de doelman lijkt gewoon speelklaar voor komend weekend.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Club laat Campbell midden in PO's vertrekken

Daardoor lijken momenteel enkel Joaquin Seys en Bjorn Meijer nog in de ziekenboeg te vertoeven. Hayen kan dus over meer dan voldoende opties beschikken, al ziet hij midden in de play-offs mogelijk wel nog een speler afhaken.

Zuid-Afrikaanse media weten dat Shandre Campbell wellicht naar de Africa Cup U20 zal trekken. De 19-jarige flankaanvaller werd in januari nog doorgeschoven naar de A-kern en mocht ook al één keer invallen in de hoofdmacht.

Met dank aan Broos naar Africa Cup U20

Dat is opvallend nieuws, want Club hoeft Campbell in principe niet af te staan. Het toernooi vindt plaats van 26 april tot 18 mei en valt daarmee buiten de FIFA-kalender. Ondanks dat ze dan midden in de play-offs zitten en de bekerfinale spelen, lijkt Club zijn jonkie echter toch de ervaring te gunnen.

"We hebben een goed contact met Club Brugge voor Shandre", vertelt Raymond Mdaka, de bondscoach van de Zuid-Afrikaanse U20. "De bondscoach (Hugo Broos, nvdr) houdt dat nog altijd warm. Op basis van het akkoord dat we nu hebben, zullen we voor de Africa Cup op Shandre kunnen rekenen."

Goede beslissing van Club Brugge?

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

55
55
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

107
107
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

239
239
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

313
313
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

231
231
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

57
57
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

220
220
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

89
89
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

114
114
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

511
511
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

128
128
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

180
180
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

653
653
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

280
280
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

414
414
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1453
1453
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

623
623
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

208
208
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

224
224
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

901
901
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

664
664
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

289
289
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153

Meer sportnieuws