'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

door
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen Anderlecht de Croky Cup pakken en vooral in de play-offs nog de kloof met KRC Genk dichten om alsnog een nieuwe landstitel te veroveren.

Nicky Hayen lijkt die play-offs aan te zullen kunnen vatten met een vrijwel volledig fitte kern. Er werd even gevreesd voor Simon Mignolet na zijn zware botsing tegen Charleroi, maar de doelman lijkt gewoon speelklaar voor komend weekend.

LEES OOK: 'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club laat Campbell midden in PO's vertrekken

Daardoor lijken momenteel enkel Joaquin Seys en Bjorn Meijer nog in de ziekenboeg te vertoeven. Hayen kan dus over meer dan voldoende opties beschikken, al ziet hij midden in de play-offs mogelijk wel nog een speler afhaken.

Zuid-Afrikaanse media weten dat Shandre Campbell wellicht naar de Africa Cup U20 zal trekken. De 19-jarige flankaanvaller werd in januari nog doorgeschoven naar de A-kern en mocht ook al één keer invallen in de hoofdmacht.

Met dank aan Broos naar Africa Cup U20

Dat is opvallend nieuws, want Club hoeft Campbell in principe niet af te staan. Het toernooi vindt plaats van 26 april tot 18 mei en valt daarmee buiten de FIFA-kalender. Ondanks dat ze dan midden in de play-offs zitten en de bekerfinale spelen, lijkt Club zijn jonkie echter toch de ervaring te gunnen.

"We hebben een goed contact met Club Brugge voor Shandre", vertelt Raymond Mdaka, de bondscoach van de Zuid-Afrikaanse U20. "De bondscoach (Hugo Broos, nvdr) houdt dat nog altijd warm. Op basis van het akkoord dat we nu hebben, zullen we voor de Africa Cup op Shandre kunnen rekenen."

Goede beslissing van Club Brugge?

Meest recent

'AA Gent zoekt winger: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

16
16
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

76
76
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

291
291
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

531
531
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

75
75
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

30
30
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

93
93
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

123
123
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

144
144
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

99
99
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

81
81
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

212
212
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

256
256
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

108
108
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

160
160
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

371
371
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

318
318
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

116
116
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

176
176
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

346
346
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

156
156
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

127
127
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

161
161
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

554
554
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

110
110

Meer sportnieuws