'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

door
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen Anderlecht de Croky Cup pakken en vooral in de play-offs nog de kloof met KRC Genk dichten om alsnog een nieuwe landstitel te veroveren.

Nicky Hayen lijkt die play-offs aan te zullen kunnen vatten met een vrijwel volledig fitte kern. Er werd even gevreesd voor Simon Mignolet na zijn zware botsing tegen Charleroi, maar de doelman lijkt gewoon speelklaar voor komend weekend.

LEES OOK: Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club laat Campbell midden in PO's vertrekken

Daardoor lijken momenteel enkel Joaquin Seys en Bjorn Meijer nog in de ziekenboeg te vertoeven. Hayen kan dus over meer dan voldoende opties beschikken, al ziet hij midden in de play-offs mogelijk wel nog een speler afhaken.

Zuid-Afrikaanse media weten dat Shandre Campbell wellicht naar de Africa Cup U20 zal trekken. De 19-jarige flankaanvaller werd in januari nog doorgeschoven naar de A-kern en mocht ook al één keer invallen in de hoofdmacht.

Met dank aan Broos naar Africa Cup U20

Dat is opvallend nieuws, want Club hoeft Campbell in principe niet af te staan. Het toernooi vindt plaats van 26 april tot 18 mei en valt daarmee buiten de FIFA-kalender. Ondanks dat ze dan midden in de play-offs zitten en de bekerfinale spelen, lijkt Club zijn jonkie echter toch de ervaring te gunnen.

"We hebben een goed contact met Club Brugge voor Shandre", vertelt Raymond Mdaka, de bondscoach van de Zuid-Afrikaanse U20. "De bondscoach (Hugo Broos, nvdr) houdt dat nog altijd warm. Op basis van het akkoord dat we nu hebben, zullen we voor de Africa Cup op Shandre kunnen rekenen."

Goede beslissing van Club Brugge?

Meest recent

‘Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits’

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

43
43
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

60
60
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

52
52
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

234
234
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

128
128
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

262
262
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

35
35
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

96
96
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

192
192
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

156
156
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

146
146
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

574
574
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

197
197
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

464
464
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

417
417
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

559
559
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

210
210
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

417
417
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

312
312
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

572
572
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

664
664
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

102
102
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

483
483

Meer sportnieuws