'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

821 stemmen
'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

Om zich te wapenen voor de play-offs en bekerfinale besloot Anderlecht om David Hubert nog vlug te vervangen door Besnik Hasi. Als vuurdoop mag hij volgende week meteen op bezoek bij aarstrivaal Club Brugge. In aanloop naar die kraker dreigt evenwel slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Olivier Renard had geen vertrouwen meer in Hubert, die nochtans enkel externe factoren kon inroepen als verklaring voor de dalende lijn van de afgelopen weken. Zo kan Paars-Wit al even niet rekenen op Kasper Dolberg, Yari Verschaeren en Tristan Degreef, die allen in de lappenmand liggen.

LEES OOK: 'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Zorgen om Vertonghen?

De bedoeling was om hen helemaal klaar te stomen voor de play-offs, maar of dat zal lukken is nu nog maar de vraag. Zo zag Het Nieuwsblad hoe het trio woensdag op de open training, toen nog in goede banen geleid door Hubert, nog altijd niet van de partij was. Net zomin als Killian Sardella.

Bovendien lieten ook Colin Coosemans en Jan Vertonghen de training aan zich voorbijgaan. Mogelijk louter uit voorzorg, al vielen ze op de beelden die de Brusselaars via hun officiële kanalen deelden van Hasi zijn eerste werkdag op het eerste gezicht evenmin te bespeuren op het oefenveld.

Hasi hoopt op Dolberg

Wel is er te zien hoe Hasi een praatje slaat met Dolberg, die omwille van knieklachten zeven van de laatste negen wedstrijden miste. Anderlecht hoopt na de interlandbreak vooral de goalgetter zo snel mogelijk te recupereren. Tenslotte viel zijn doublure Luis Vazquez in de tussentijd door de mand.

Hoewel hij elders over meer alternatieven beschikt hoopt Hasi voor het overige uiteraard ook vlug een beroep te kunnen doen op Sardella, Verschaeren en Degreef. Ondertussen bevestigde de recordkampioen trouwens dat Enzo Sternal een lange tijd out is met een letsel aan de voorste kruisband.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

15
15
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

358
358
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

17
17
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

147
147
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

119
119
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

311
311
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

328
328
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

277
277
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

66
66
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

90
90
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

152
152
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

82
82
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

84
84
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

185
185
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

154
154
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

126
126
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

245
245
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

490
490
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

309
309
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

145
145
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

39
39
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

176
176

Meer sportnieuws