'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

Om zich te wapenen voor de play-offs en bekerfinale besloot Anderlecht om David Hubert nog vlug te vervangen door Besnik Hasi. Als vuurdoop mag hij volgende week meteen op bezoek bij aarstrivaal Club Brugge. In aanloop naar die kraker dreigt evenwel slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Olivier Renard had geen vertrouwen meer in Hubert, die nochtans enkel externe factoren kon inroepen als verklaring voor de dalende lijn van de afgelopen weken. Zo kan Paars-Wit al even niet rekenen op Kasper Dolberg, Yari Verschaeren en Tristan Degreef, die allen in de lappenmand liggen.

LEES OOK: 'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

Zorgen om Vertonghen?

De bedoeling was om hen helemaal klaar te stomen voor de play-offs, maar of dat zal lukken is nu nog maar de vraag. Zo zag Het Nieuwsblad hoe het trio woensdag op de open training, toen nog in goede banen geleid door Hubert, nog altijd niet van de partij was. Net zomin als Killian Sardella.

Bovendien lieten ook Colin Coosemans en Jan Vertonghen de training aan zich voorbijgaan. Mogelijk louter uit voorzorg, al vielen ze op de beelden die de Brusselaars via hun officiële kanalen deelden van Hasi zijn eerste werkdag op het eerste gezicht evenmin te bespeuren op het oefenveld.

Hasi hoopt op Dolberg

Wel is er te zien hoe Hasi een praatje slaat met Dolberg, die omwille van knieklachten zeven van de laatste negen wedstrijden miste. Anderlecht hoopt na de interlandbreak vooral de goalgetter zo snel mogelijk te recupereren. Tenslotte viel zijn doublure Luis Vazquez in de tussentijd door de mand.

Hoewel hij elders over meer alternatieven beschikt hoopt Hasi voor het overige uiteraard ook vlug een beroep te kunnen doen op Sardella, Verschaeren en Degreef. Ondertussen bevestigde de recordkampioen trouwens dat Enzo Sternal een lange tijd out is met een letsel aan de voorste kruisband.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

185
185
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

27
27
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

74
74
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

287
287
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

203
203
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

141
141
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

130
130
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

126
126
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

94
94
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

386
386
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

82
82
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

334
334
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

128
128
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

803
803
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

436
436
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

125
125
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

553
553
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

694
694
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1021
1021
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

171
171
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

119
119
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

145
145
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

180
180
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

213
213

Meer sportnieuws