'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

Om zich te wapenen voor de play-offs en bekerfinale besloot Anderlecht om David Hubert nog vlug te vervangen door Besnik Hasi. Als vuurdoop mag hij volgende week meteen op bezoek bij aarstrivaal Club Brugge. In aanloop naar die kraker dreigt evenwel slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Olivier Renard had geen vertrouwen meer in Hubert, die nochtans enkel externe factoren kon inroepen als verklaring voor de dalende lijn van de afgelopen weken. Zo kan Paars-Wit al even niet rekenen op Kasper Dolberg, Yari Verschaeren en Tristan Degreef, die allen in de lappenmand liggen.

Zorgen om Vertonghen?

De bedoeling was om hen helemaal klaar te stomen voor de play-offs, maar of dat zal lukken is nu nog maar de vraag. Zo zag Het Nieuwsblad hoe het trio woensdag op de open training, toen nog in goede banen geleid door Hubert, nog altijd niet van de partij was. Net zomin als Killian Sardella.

Bovendien lieten ook Colin Coosemans en Jan Vertonghen de training aan zich voorbijgaan. Mogelijk louter uit voorzorg, al vielen ze op de beelden die de Brusselaars via hun officiële kanalen deelden van Hasi zijn eerste werkdag op het eerste gezicht evenmin te bespeuren op het oefenveld.

Hasi hoopt op Dolberg

Wel is er te zien hoe Hasi een praatje slaat met Dolberg, die omwille van knieklachten zeven van de laatste negen wedstrijden miste. Anderlecht hoopt na de interlandbreak vooral de goalgetter zo snel mogelijk te recupereren. Tenslotte viel zijn doublure Luis Vazquez in de tussentijd door de mand.

Hoewel hij elders over meer alternatieven beschikt hoopt Hasi voor het overige uiteraard ook vlug een beroep te kunnen doen op Sardella, Verschaeren en Degreef. Ondertussen bevestigde de recordkampioen trouwens dat Enzo Sternal een lange tijd out is met een letsel aan de voorste kruisband.

POLL: Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Simic na één op twaalf: "Dat is niet optimaal in de groep"

RSC Anderlecht kon niet winnen van Royal Antwerp FC. RSCA speelde in een 4-3-3 en dat zorgde voor ...

42
42
David 'lacht' met Penders: "Het is maar elf meter, hoor"

Union SG verrast vriend en vijand en startte de Play-Offs met een 12 op 12. Zeer straf. De 1-2-zege ...

73
73
Weergaloos Club vermorzelt pover Gent in Slag om Vlaanderen

Met een ferm statement heeft Club Brugge de leidersplaats opgeëist in de Champions' Play-Offs. ...

183
183
Besnik Hasi ziet lichtpunt: "Zo wil ik hem altijd zien"

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Ze waren de ploeg die het meest een zege ...

69
69
KRC Genk briest naar Union: "Zie je enkel in amateurvoetbal"

Een viriel Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk. Daardoor ligt de titelstrijd meer dan ooit ...

420
420
Winnend Liverpool op zucht van titel in Premier League

Liverpool kon geen kampioen worden tegen Leicester City omdat Arsenal zijn match won. De troepen van ...

39
39
Club demonstreert in Gent: verrassende naam scoort punten

Club Brugge kon zondagavond mits een zege aan de leiding komen in de Jupiler Pro League. Dus moesten ...

231
231
Vossen komt met groot toekomstnieuws op kampioenenfeest

Zulte Waregem kroonde zich vrijdagavond tot kampioen in de Challenger Pro League. Zondag werd die ...

71
71
Union toont lelijkste kantje: "Kan niet door de beugel!"

Union blijft zijn sterke reeks in de Champions' Play-Offs maar doortrekken. De Brusselaars wonnen ...

450
450
Onvrede neemt toe: supporters eisen vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht slaagt er maar niet in om wedstrijden te winnen in de Champions' Play-Offs en bleef ...

416
416
Union bezorgt tandeloos Racing Genk mokerslag in titelstrijd

Een klinisch Union heeft deze namiddag nog een portie extra spanning geïnjecteerd in de ...

86
86
Genk genekt door arbitrage? Deschacht fileert penaltyfase

KRC Genk heeft zondagnamùiddag een bijzonder slechte zaak in de titelstrijd gedaan. De ...

526
526
Slag om Vlaanderen: Club-sterkhouder valt in extremis uit

Club Brugge kan zondagavond opnieuw een gouden zaak doen in de titelstrijd. Maar dan moet het wel ...

109
109
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel ...

61
61
Kranten hard voor 'onzichtbare' Anderlecht-titularis: 4 op 10

Voor RSC Anderlecht is de campagne in de Champions' Play-Offs voorlopig een flinke teleurstelling. ...

283
283
De Bruyne gooit details op tafel na gedwongen City-vertrek

Kevin De Bruyne moet in de komende weken op zoek naar een nieuwe werkgever voor komend seizoen. Het ...

88
88
Anderlecht strafschop ontnomen? Analisten vellen oordeel

RSC Anderlecht heeft zijn eerste puntje in de Champions' Play-Offs beet, maar het werd niet bepaald ...

742
742
Gent grote winnaar: Anderlecht en Antwerp blijven zegeloos achter

RSC Anderlecht en Antwerp FC blijven ook na vier speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de ...

196
196
Smaakmakers terug bij Genk, opvallende wissel in basiself Union

Zondagnamiddag staat opnieuw een cruciaal duel in de Belgische titelstrijd op het programma. Zo ...

43
43
'Real Madrid offert goudhaantje op voor nieuwe coach'

Real Madrid sneuvelde afgelopen woensdag op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt ...

146
146

Meer sportnieuws