'Real gaat voor peperdure dubbelslag in Premier League'

door
'Real gaat voor peperdure dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft ook na de interland-break in de running om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks wordt in de Spaanse hoofdstad ook aan versterking gedacht. Met name het defensieve compartiment zou nog wat extra mankracht kunnen gebruiken.

De Spaanse titelverdediger is bezig aan een goed seizoen, nochtans kreeg het af te rekenen met heel wat blessuregevallen. Vooral de defensie werd daarbij hard getroffen. Dani Carvajal en Eder Militao vielen bijvoorbeeld uit voor de rest van het seizoen, ook David Alba stond eerder nog maanden aan de kant. Al mag dat ook geen grote verrassing zijn.

LEES OOK: KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

Verjonging noodzakelijk

De achterhoede van de Koninklijke begint immers steeds meer op leeftijd te raken. Dat in combinatie met het moordende wedstrijdschema van een grootmacht als Real Madrid maakt het niet onlogisch dat er regelmatig zware blessures vallen. Dus zou Real naar een oplossing speuren.

Zo zou men de achterhoede willen verjongen met een aantal gerichte transfers, wat eerder ook al gebeurde met de voorste linies. Voor de rechtsback is het vizier alvast op Trent Alexander-Arnold gericht. Die loopt uit contract bij Liverpool FC. En ook voor het centrum lonkt de club naar de Premier League.

Smaakmakers Premier League

Volgens El Chiringuito staan er twee centrale verdedigers uit de Engelse competitie op de verlanglijst. Daarbij zou Ibrahima Konaté een directe versterking moeten vormen. De Franse international is bezig aan een ijzersterk seizoen bij Liverpool, maar gaat daar zijn laatste contractjaar in en wordt dus mogelijk te gelde gemaakt.

Daarnaast zou ook Dean Huijsen hoog op de verlanglijst pronken. De 19-jarige speelt dit seizoen bij AFC Bournemouth en groeide daar uit tot één van de meest veelbelovende jongeren in de Premier League. Bovendien heeft hij de ambitie om het tot de Spaanse nationale ploeg te schoppen, wat hem extra interessant maakt voor Real. Beide spelers zullen wel een pak geld moeten kosten.

Real wint dit jaar opnieuw de Champions League ...

Meest recent

Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

33
33
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

65
65
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

268
268
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

328
328
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

22
22
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

279
279
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

95
95
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

91
91
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

183
183
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

90
90
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

53
53
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

222
222
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

122
122
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

175
175
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

234
234
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

328
328
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

422
422
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

57
57
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

200
200
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

325
325
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

69
69
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

270
270
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

146
146

Meer sportnieuws