KRC Genk speelt gelijk in oefenpot: Fink spaart 3 sterkhouders

door
KRC Genk speelt gelijk in oefenpot: Fink spaart 3 sterkhouders

De interlandbreak kan niet snel genoeg voorbij zijn voor KRC Genk, dat als fiere koploper staat te popelen om aan de play-offs te beginnen. Al kan men de korte adempauze voor het om de knikkers gaat ook in de Cegeka Arena goed gebruiken.

Terwijl de Limburgers duimen dat hun internationals ongedeerd terugkeren van hun interlandverplichtingen bleef Ibrahima Bangoura gewoon op post. De 21-jarige middenvelder werd voor het eerst opgeroepen voor Guinee, maar fysieke perikelen gooiden roet in het eten.

LEES OOK: Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

Bangoura fit voor play-offs

Tenslotte moest Bangoura tegen Union de strijd halfweg de eerste helft staken met een enkelblessure. Na verdere onderzoeken blijkt de schade volgens Het Belang van Limburg gelukkig wel mee te vallen. Normaal gezien komt de start van de play-offs niet in het gedrang.

"Het is de bedoeling dat de centrale middenvelder midden volgende week de training hervat, zodat hij nog mag mikken op de start van de play-offs op zondag 30 maart tegen AA Gent", luidt het. In de oefenmatch tegen Helmond Sport bleef Bangoura wel nog aan de kant.

Rust voor Smets & Penders

Uit voorzorg hoefden behalve de vele afwezigen ook Mike Penders en Matte Smets, die met lichte kwaaltjes kampen, niet op te draven tegen de Nederlanders. Op vaste waarden Zakaria El Ouahdi, Mujaid Sadick en Jarne Steuckers rekende Thorsten Fink daarentegen wel.

Daarnaast mochten naast een handvol jongeren onder andere Yira Sor, Luca Oyen, Ken Nkuba, Adrian Palacios en Kayden Pierre, die in de competitie zelden aan de bak komen, eens wat ritme opdoen. Zij slaagden er evenwel niet in om de brilscore van het bord te wissen.

Wie is belangrijker voor KRC Genk?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

6
6
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

46
46
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

41
41
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

141
141
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

55
55
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

310
310
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

114
114
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

747
747
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

671
671
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

68
68
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

179
179
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

581
581
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

567
567
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws