KRC Genk speelt gelijk in oefenpot: Fink spaart 3 sterkhouders

door
KRC Genk speelt gelijk in oefenpot: Fink spaart 3 sterkhouders

De interlandbreak kan niet snel genoeg voorbij zijn voor KRC Genk, dat als fiere koploper staat te popelen om aan de play-offs te beginnen. Al kan men de korte adempauze voor het om de knikkers gaat ook in de Cegeka Arena goed gebruiken.

Terwijl de Limburgers duimen dat hun internationals ongedeerd terugkeren van hun interlandverplichtingen bleef Ibrahima Bangoura gewoon op post. De 21-jarige middenvelder werd voor het eerst opgeroepen voor Guinee, maar fysieke perikelen gooiden roet in het eten.

LEES OOK: Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

Bangoura fit voor play-offs

Tenslotte moest Bangoura tegen Union de strijd halfweg de eerste helft staken met een enkelblessure. Na verdere onderzoeken blijkt de schade volgens Het Belang van Limburg gelukkig wel mee te vallen. Normaal gezien komt de start van de play-offs niet in het gedrang.

"Het is de bedoeling dat de centrale middenvelder midden volgende week de training hervat, zodat hij nog mag mikken op de start van de play-offs op zondag 30 maart tegen AA Gent", luidt het. In de oefenmatch tegen Helmond Sport bleef Bangoura wel nog aan de kant.

Rust voor Smets & Penders

Uit voorzorg hoefden behalve de vele afwezigen ook Mike Penders en Matte Smets, die met lichte kwaaltjes kampen, niet op te draven tegen de Nederlanders. Op vaste waarden Zakaria El Ouahdi, Mujaid Sadick en Jarne Steuckers rekende Thorsten Fink daarentegen wel.

Daarnaast mochten naast een handvol jongeren onder andere Yira Sor, Luca Oyen, Ken Nkuba, Adrian Palacios en Kayden Pierre, die in de competitie zelden aan de bak komen, eens wat ritme opdoen. Zij slaagden er evenwel niet in om de brilscore van het bord te wissen.

Wie is belangrijker voor KRC Genk?

Meest recent

Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

224
224
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

62
62
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

105
105
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

30
30
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

204
204
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

36
36
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

235
235
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

130
130
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

313
313
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

61
61
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

360
360
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

361
361
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

390
390
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

152
152
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

421
421
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

161
161
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

394
394
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

370
370
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

74
74
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

568
568
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

120
120
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

1008
1008
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

595
595
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

663
663
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

793
793

Meer sportnieuws