KRC Genk speelt gelijk in oefenpot: Fink spaart 3 sterkhouders

door
KRC Genk speelt gelijk in oefenpot: Fink spaart 3 sterkhouders

De interlandbreak kan niet snel genoeg voorbij zijn voor KRC Genk, dat als fiere koploper staat te popelen om aan de play-offs te beginnen. Al kan men de korte adempauze voor het om de knikkers gaat ook in de Cegeka Arena goed gebruiken.

Terwijl de Limburgers duimen dat hun internationals ongedeerd terugkeren van hun interlandverplichtingen bleef Ibrahima Bangoura gewoon op post. De 21-jarige middenvelder werd voor het eerst opgeroepen voor Guinee, maar fysieke perikelen gooiden roet in het eten.

LEES OOK: Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

Bangoura fit voor play-offs

Tenslotte moest Bangoura tegen Union de strijd halfweg de eerste helft staken met een enkelblessure. Na verdere onderzoeken blijkt de schade volgens Het Belang van Limburg gelukkig wel mee te vallen. Normaal gezien komt de start van de play-offs niet in het gedrang.

"Het is de bedoeling dat de centrale middenvelder midden volgende week de training hervat, zodat hij nog mag mikken op de start van de play-offs op zondag 30 maart tegen AA Gent", luidt het. In de oefenmatch tegen Helmond Sport bleef Bangoura wel nog aan de kant.

Rust voor Smets & Penders

Uit voorzorg hoefden behalve de vele afwezigen ook Mike Penders en Matte Smets, die met lichte kwaaltjes kampen, niet op te draven tegen de Nederlanders. Op vaste waarden Zakaria El Ouahdi, Mujaid Sadick en Jarne Steuckers rekende Thorsten Fink daarentegen wel.

Daarnaast mochten naast een handvol jongeren onder andere Yira Sor, Luca Oyen, Ken Nkuba, Adrian Palacios en Kayden Pierre, die in de competitie zelden aan de bak komen, eens wat ritme opdoen. Zij slaagden er evenwel niet in om de brilscore van het bord te wissen.

Wie is belangrijker voor KRC Genk?

Meest recent

Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

28
28
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

52
52
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

62
62
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

139
139
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

327
327
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

357
357
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

212
212
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

198
198
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

488
488
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

361
361
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

93
93
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

247
247
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

146
146
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

118
118
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

492
492
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

200
200
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

330
330
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

370
370
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

235
235
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

214
214
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

453
453

Meer sportnieuws