'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

door
'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen achter te blijven. En dus moet er tijdens de komende transferperiode extra versterking volgen. Daarvoor zou men richting rivaal Liverpool FC lonken.

De Londense club sneuvelde inmiddels in beide Engelse bekercompetities. In de Premier League staat het weliswaar knap tweede, maar de achterstand op leider Liverpool bedraagt alweer twaalf punten. En in de Champions League vormt titelverdediger Real Madrid de eerstvolgende tegenstander.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Aanvallende versterking

Behoudens een stunt tegen de Koninklijke, dreigt Arsenal dit seizoen dus opnieuw zonder grote prijzen achter te blijven. Al heeft dat ook met de nodige dosis pech te maken. Zo hadden de Gunners de voorbije weken af te rekenen met heel wat blesssureleed. Met name in het aanvallende compartiment.

Om volgend seizoen wel op meerdere fronten tot het uiterste te kunnen gaan, wil men coach Mikel Arteta dan ook van extra versterking voorzien in de breedte. En daarvoor zou men dus ook naar de rivaal uit Liverpool lonken. Zo beweert TeamTalk dat Luis Diaz op het Londense verlanglijstje pronkt.

Smaakmaker Liverpool

De Colombiaanse international is bij LFC een belangrijke kracht en heeft nog een lopend contract tot medio 2027. Het zal dus geen evidentie worden om hem los te wringen op Anfield. Voorlopig is van een concreet bod dan ook nog geen sprake. En het valt af te betwijfelen of daar weldra verandering in komt.

Hoewel Diaz erg geapprecieerd wordt en zijn dossier van dichtbij opgevolgd wordt, is hij geen prioriteit voor Arsenal. Het belangrijkste voor de Gunners is het aanwerven van een nieuwe spits. Eenmaal die binnen is, kan mogelijk nog een flankaanvaller volgen en dat komt automatisch weer bij Diaz uit.

Voor welke club heeft u persoonlijk de meeste sympathie?

Meest recent

Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

38
38
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

75
75
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

78
78
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

136
136
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

102
102
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

71
71
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

146
146
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

33
33
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

53
53
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

278
278
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

214
214
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

203
203
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

139
139
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

113
113
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

62
62
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

308
308
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

139
139
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

460
460
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

157
157
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

405
405
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

129
129
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws