'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

151 stemmen
'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen achter te blijven. En dus moet er tijdens de komende transferperiode extra versterking volgen. Daarvoor zou men richting rivaal Liverpool FC lonken.

De Londense club sneuvelde inmiddels in beide Engelse bekercompetities. In de Premier League staat het weliswaar knap tweede, maar de achterstand op leider Liverpool bedraagt alweer twaalf punten. En in de Champions League vormt titelverdediger Real Madrid de eerstvolgende tegenstander.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Aanvallende versterking

Behoudens een stunt tegen de Koninklijke, dreigt Arsenal dit seizoen dus opnieuw zonder grote prijzen achter te blijven. Al heeft dat ook met de nodige dosis pech te maken. Zo hadden de Gunners de voorbije weken af te rekenen met heel wat blesssureleed. Met name in het aanvallende compartiment.

Om volgend seizoen wel op meerdere fronten tot het uiterste te kunnen gaan, wil men coach Mikel Arteta dan ook van extra versterking voorzien in de breedte. En daarvoor zou men dus ook naar de rivaal uit Liverpool lonken. Zo beweert TeamTalk dat Luis Diaz op het Londense verlanglijstje pronkt.

Smaakmaker Liverpool

De Colombiaanse international is bij LFC een belangrijke kracht en heeft nog een lopend contract tot medio 2027. Het zal dus geen evidentie worden om hem los te wringen op Anfield. Voorlopig is van een concreet bod dan ook nog geen sprake. En het valt af te betwijfelen of daar weldra verandering in komt.

Hoewel Diaz erg geapprecieerd wordt en zijn dossier van dichtbij opgevolgd wordt, is hij geen prioriteit voor Arsenal. Het belangrijkste voor de Gunners is het aanwerven van een nieuwe spits. Eenmaal die binnen is, kan mogelijk nog een flankaanvaller volgen en dat komt automatisch weer bij Diaz uit.

Voor welke club heeft u persoonlijk de meeste sympathie?

Meest recent

"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

3
3
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

28
28
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

243
243
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

230
230
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

250
250
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

52
52
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

279
279
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

144
144
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

84
84
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

494
494
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

72
72
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

574
574
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

832
832
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

318
318
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

957
957
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

590
590
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

153
153
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1002
1002
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

244
244
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

153
153
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

379
379
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

215
215
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

76
76
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

54
54

Meer sportnieuws