'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

door
'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen achter te blijven. En dus moet er tijdens de komende transferperiode extra versterking volgen. Daarvoor zou men richting rivaal Liverpool FC lonken.

De Londense club sneuvelde inmiddels in beide Engelse bekercompetities. In de Premier League staat het weliswaar knap tweede, maar de achterstand op leider Liverpool bedraagt alweer twaalf punten. En in de Champions League vormt titelverdediger Real Madrid de eerstvolgende tegenstander.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Aanvallende versterking

Behoudens een stunt tegen de Koninklijke, dreigt Arsenal dit seizoen dus opnieuw zonder grote prijzen achter te blijven. Al heeft dat ook met de nodige dosis pech te maken. Zo hadden de Gunners de voorbije weken af te rekenen met heel wat blesssureleed. Met name in het aanvallende compartiment.

Om volgend seizoen wel op meerdere fronten tot het uiterste te kunnen gaan, wil men coach Mikel Arteta dan ook van extra versterking voorzien in de breedte. En daarvoor zou men dus ook naar de rivaal uit Liverpool lonken. Zo beweert TeamTalk dat Luis Diaz op het Londense verlanglijstje pronkt.

Smaakmaker Liverpool

De Colombiaanse international is bij LFC een belangrijke kracht en heeft nog een lopend contract tot medio 2027. Het zal dus geen evidentie worden om hem los te wringen op Anfield. Voorlopig is van een concreet bod dan ook nog geen sprake. En het valt af te betwijfelen of daar weldra verandering in komt.

Hoewel Diaz erg geapprecieerd wordt en zijn dossier van dichtbij opgevolgd wordt, is hij geen prioriteit voor Arsenal. Het belangrijkste voor de Gunners is het aanwerven van een nieuwe spits. Eenmaal die binnen is, kan mogelijk nog een flankaanvaller volgen en dat komt automatisch weer bij Diaz uit.

Voor welke club heeft u persoonlijk de meeste sympathie?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

37
37
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

88
88
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

25
25
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

46
46
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

473
473
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

299
299
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

176
176
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

271
271
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

663
663
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

289
289
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

301
301
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

359
359
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

141
141
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

86
86
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

271
271
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

294
294
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

60
60
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

452
452
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

370
370
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

557
557
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

484
484
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

65
65

Meer sportnieuws