'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

door
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de club voorlopig uitblijft. Daardoor lijkt het erop dat de Rouches in de nabije toekomst spelers zullen moeten blijven verkopen om het hoofd boven water te houden.

In de voorbije mercato's vertrok telkens iedereen die een zwaar contract had of nog een mooie transfersom kon opleveren. In januari was er bijvoorbeeld nog Isaac Price, die voor 3 miljoen euro verpatst werd aan West Brom. In de zomer dreigt een volgende speler met potentieel te vertrekken.

LEES OOK: Transferdrama bij Standard: "Snap de interesse van hen"

Epolo kan Standard verlaten

Sacha Tavolieri weet dat een transfer van Matthieu Epolo niet uit te sluiten valt. De 20-jarige doelman kreeg dit seizoen aanvankelijk voluit zijn kans en wisselde goede prestaties af met stevige blunders. Na de komst van Gavin Bazunu tijdens de wintermercato verdween hij op het achterplan.

Desondanks blijft Epolo wel gezien worden als een talentvolle doelman - hij werd tijdens deze interlandperiode ook opgeroepen voor de Jonge Duivels. Dat zorgt ervoor dat hij in de zomer een transfer zou kunnen maken.

Interesse uit Frankrijk en Duitsland

Volgens Sacha Tavolieri is er de nodige interesse uit de Ligue 1 en Bundesliga voor Epolo, die bij Standard nog onder contract ligt tot 2027. Er zal dus een transfersom op tafel moeten komen, maar gezien de financiële situatie in Luik zal die mogelijk niet al te hoog moeten zijn.

Daardoor dreigt Standard volgend seizoen wel met een probleem onder de lat te zitten, want Bazunu keert dan in principe terug naar Southampton. Ofwel zal de club dan een nieuwe doelman moeten zoeken, ofwel het vertrouwen geven aan routinier Laurent Henkinet of jonkies Tom Poitoux en Matteo Godfroid.

Kan Epolo beter vertrekken bij Standard?

Meest recent

Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

1
1
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

11
11
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

42
42
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

81
81
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

120
120
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

38
38
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

181
181
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

77
77
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

74
74
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

107
107
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

254
254
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

478
478
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

118
118
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

211
211
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

386
386
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

118
118
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

298
298
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

114
114
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

489
489
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

453
453
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

288
288
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

214
214
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

53
53

Meer sportnieuws