'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

273 stemmen
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de club voorlopig uitblijft. Daardoor lijkt het erop dat de Rouches in de nabije toekomst spelers zullen moeten blijven verkopen om het hoofd boven water te houden.

In de voorbije mercato's vertrok telkens iedereen die een zwaar contract had of nog een mooie transfersom kon opleveren. In januari was er bijvoorbeeld nog Isaac Price, die voor 3 miljoen euro verpatst werd aan West Brom. In de zomer dreigt een volgende speler met potentieel te vertrekken.

LEES OOK: ‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Epolo kan Standard verlaten

Sacha Tavolieri weet dat een transfer van Matthieu Epolo niet uit te sluiten valt. De 20-jarige doelman kreeg dit seizoen aanvankelijk voluit zijn kans en wisselde goede prestaties af met stevige blunders. Na de komst van Gavin Bazunu tijdens de wintermercato verdween hij op het achterplan.

Desondanks blijft Epolo wel gezien worden als een talentvolle doelman - hij werd tijdens deze interlandperiode ook opgeroepen voor de Jonge Duivels. Dat zorgt ervoor dat hij in de zomer een transfer zou kunnen maken.

Interesse uit Frankrijk en Duitsland

Volgens Sacha Tavolieri is er de nodige interesse uit de Ligue 1 en Bundesliga voor Epolo, die bij Standard nog onder contract ligt tot 2027. Er zal dus een transfersom op tafel moeten komen, maar gezien de financiële situatie in Luik zal die mogelijk niet al te hoog moeten zijn.

Daardoor dreigt Standard volgend seizoen wel met een probleem onder de lat te zitten, want Bazunu keert dan in principe terug naar Southampton. Ofwel zal de club dan een nieuwe doelman moeten zoeken, ofwel het vertrouwen geven aan routinier Laurent Henkinet of jonkies Tom Poitoux en Matteo Godfroid.

Kan Epolo beter vertrekken bij Standard?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

35
35
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

4
4
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

53
53
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

69
69
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

75
75
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

123
123
Ajax heeft beet en stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Oscar Garcia hoopt om trainer te blijven, maar dat was nooit een optie. Ajax heeft een andere keuze ...

47
47
Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië. Bondscoach Rudi Garcia kreeg voor de partij al ...

170
170
Experiment Garcia zorgt voor mooie zege Rode Duivels

De Rode Duivels speelden zopas een oefenmatch in en tegen Kroatië. Het werd een interessant ...

138
138
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

170
170
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

93
93
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

130
130
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

66
66
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

324
324
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

138
138
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

63
63
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

394
394
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

321
321
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

160
160
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

519
519
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

553
553
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

68
68
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

53
53
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

113
113
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

107
107
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

81
81

Meer sportnieuws