'Knaltransfer De Winter: volgende grootmachten melden zich'

61 stemmen
'Knaltransfer De Winter: volgende grootmachten melden zich'

Komende zomer lijken een aantal Rode Duivels een mooie transfer te zullen versieren. Zo lijkt het er alsmaar meer op dat Koni De Winter opnieuw de stap naar een absolute Europese topclub kan gaan zetten.

De 22-jarige verdediger zette anderhalf jaar geleden een stapje terug naar Genoa, nadat hij er niet in geslaagd was om bij Juventus door te breken. Dat bleek een gouden zet, want De Winter groeide er snel uit tot een vaste waarde en speelde zich in de kijker.

LEES OOK: 'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

De Winter op weg naar Premier League

Het lijstje met geïnteresseerde grootmachten dikt zelfs alsmaar verder aan. Eerder werden al Inter, Napoli, Bayern München en Borussia Dortmund genoemd als mogelijke bestemmingen. Maar volgens CaughtOffside is de kans groot dat De Winter volgend seizoen in de Premier League zal spelen.

Dat komt vooral doordat Genoa de hoofdrpijs wil vangen voor de eenmalige Rode Duivel en mikt op een transfersom tussen de 30 en 35 miljoen euro. Daardoor zal De Winter aan de dure kant zijn voor de eerder genoemde clubs.

Man Utd en Tottenham in de running

Engelse clubs kunnen zo'n bedrag echter makkelijker ophoesten. En er zijn ook meerdere teams in de Premier League die De Winter op de voet volgen. Met name Manchester United, Tottenham, West Ham en Wolves zouden interesse tonen.

Vooral West Ham zou De Winter hoog op zijn zomerse verlanglijstje gezet hebben. Ook AS Roma en FC Porto zouden de verdediger nog volgen, maar maken wellicht ook minder kans door de hoge vraagprijs.

Zou De Winter goed in de Premier League passen?

Meest recent

Cvetkovic krijgt strafvermindering: RSCA tóch in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

0
0
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

58
58
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

105
105
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

148
148
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

267
267
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

241
241
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

95
95
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

57
57
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

305
305
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

344
344
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

240
240
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

181
181
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

353
353
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

291
291
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

86
86
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

303
303
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

315
315
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

529
529
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

386
386
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

292
292
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

514
514
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

164
164
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

313
313
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

293
293

Meer sportnieuws