'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

door
'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Antwerp FC wil zich in de Champions' Play-Offs herpakken na een tegenvallend einde van de reguliere competitie. Coach Andries Ulderink weet dus wat hem te doen staat in de interland-periode. Ondertussen werkt de Great Old ook al aan versterking voor komend seizoen.

Dankzij de financiële input van preses Paul Gheysens groeide Antwerp de voorbije seizoenen opnieuw uit tot een vaste waarde aan de Belgische top, met de dubbel van in 2023 als voorlopig hoogtepunt. Maar de club wil niet langer afhankelijk zijn van Gheysens' middelen. Bovendien kreeg de voorzitter zelf te maken met enkele financiële tegenslagen.

LEES OOK: Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Op zoek naar koopjes

Bijgevolg wordt de tering nu toch al een tijdje naar de nering gezet op transfermarkt. Sinds de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atlético Madrid van begin 2024, probeert RAFC tijdens elke mercato één of meerdere sterkhouders te gelde te maken. Daar tegenover tracht met de uitgaven die besteed worden aan versterkingen zo laag mogelijk te houden.

Die strategie zal men komende zomer opnieuw hanteren. En dus wordt nu al gespeurd naar interessante koopjes. Daarbij kijkt men ook in eigen land rond. Zo raakte eerder deze week bekend dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Daam Foulon. De vleugelback is bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij KV Mechelen en kan dus transfervrij opgepikt worden.

Antwerp drukt door

Bij Gazet van Antwerpen meldt men nu dat de Antwerpse interesse in Foulon behoorlijk concreet is. Dat de speler zonder transfersom kan worden binnengehaald is een belangrijk element, maar er spelen nog zaken in zijn voordeel. Het feit dat hij rendeert in verschillende systemen bijvoorbeeld. Bovendien heeft hij inmiddels ook de nodige relevante ervaring.

Foulon woont overigens al in Antwerpen en kent inmiddels een aantal jongens uit de huidige selectie. Zijn 'passionele' speelwijze wordt overigens erg geapprecieerd op de Bosuil. Daarnaast zou Foulon zichzelf zowel financieel als sportief kunnen verbeteren. Hij zou dan ook erg gecharmeerd zijn door de interesse van Antwerp, dat achter de schermen stevig zou doordrukken.

Wie is volgens u de beste linksback op dit moment?

Meest recent

Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

41
41
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

18
18
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

63
63
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

135
135
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

26
26
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

15
15
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

25
25
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

49
49
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

109
109
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

60
60
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

76
76
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

135
135
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

165
165
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

200
200
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

54
54
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

43
43
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

246
246
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

156
156
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

161
161
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

115
115
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

260
260
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

256
256
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

224
224

Meer sportnieuws