'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

687 stemmen
'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Antwerp FC wil zich in de Champions' Play-Offs herpakken na een tegenvallend einde van de reguliere competitie. Coach Andries Ulderink weet dus wat hem te doen staat in de interland-periode. Ondertussen werkt de Great Old ook al aan versterking voor komend seizoen.

Dankzij de financiële input van preses Paul Gheysens groeide Antwerp de voorbije seizoenen opnieuw uit tot een vaste waarde aan de Belgische top, met de dubbel van in 2023 als voorlopig hoogtepunt. Maar de club wil niet langer afhankelijk zijn van Gheysens' middelen. Bovendien kreeg de voorzitter zelf te maken met enkele financiële tegenslagen.

LEES OOK: Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Op zoek naar koopjes

Bijgevolg wordt de tering nu toch al een tijdje naar de nering gezet op transfermarkt. Sinds de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atlético Madrid van begin 2024, probeert RAFC tijdens elke mercato één of meerdere sterkhouders te gelde te maken. Daar tegenover tracht met de uitgaven die besteed worden aan versterkingen zo laag mogelijk te houden.

Die strategie zal men komende zomer opnieuw hanteren. En dus wordt nu al gespeurd naar interessante koopjes. Daarbij kijkt men ook in eigen land rond. Zo raakte eerder deze week bekend dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Daam Foulon. De vleugelback is bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij KV Mechelen en kan dus transfervrij opgepikt worden.

Antwerp drukt door

Bij Gazet van Antwerpen meldt men nu dat de Antwerpse interesse in Foulon behoorlijk concreet is. Dat de speler zonder transfersom kan worden binnengehaald is een belangrijk element, maar er spelen nog zaken in zijn voordeel. Het feit dat hij rendeert in verschillende systemen bijvoorbeeld. Bovendien heeft hij inmiddels ook de nodige relevante ervaring.

Foulon woont overigens al in Antwerpen en kent inmiddels een aantal jongens uit de huidige selectie. Zijn 'passionele' speelwijze wordt overigens erg geapprecieerd op de Bosuil. Daarnaast zou Foulon zichzelf zowel financieel als sportief kunnen verbeteren. Hij zou dan ook erg gecharmeerd zijn door de interesse van Antwerp, dat achter de schermen stevig zou doordrukken.

Wie is volgens u de beste linksback op dit moment?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

34
34
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

248
248
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

120
120
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

240
240
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

278
278
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

130
130
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

587
587
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

185
185
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

508
508
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

729
729
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

243
243
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

781
781
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

202
202
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1284
1284
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

477
477
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

333
333
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

491
491
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

487
487

Meer sportnieuws