'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

door
'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Antwerp FC wil zich in de Champions' Play-Offs herpakken na een tegenvallend einde van de reguliere competitie. Coach Andries Ulderink weet dus wat hem te doen staat in de interland-periode. Ondertussen werkt de Great Old ook al aan versterking voor komend seizoen.

Dankzij de financiële input van preses Paul Gheysens groeide Antwerp de voorbije seizoenen opnieuw uit tot een vaste waarde aan de Belgische top, met de dubbel van in 2023 als voorlopig hoogtepunt. Maar de club wil niet langer afhankelijk zijn van Gheysens' middelen. Bovendien kreeg de voorzitter zelf te maken met enkele financiële tegenslagen.

LEES OOK: Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

Op zoek naar koopjes

Bijgevolg wordt de tering nu toch al een tijdje naar de nering gezet op transfermarkt. Sinds de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atlético Madrid van begin 2024, probeert RAFC tijdens elke mercato één of meerdere sterkhouders te gelde te maken. Daar tegenover tracht met de uitgaven die besteed worden aan versterkingen zo laag mogelijk te houden.

Die strategie zal men komende zomer opnieuw hanteren. En dus wordt nu al gespeurd naar interessante koopjes. Daarbij kijkt men ook in eigen land rond. Zo raakte eerder deze week bekend dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Daam Foulon. De vleugelback is bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij KV Mechelen en kan dus transfervrij opgepikt worden.

Antwerp drukt door

Bij Gazet van Antwerpen meldt men nu dat de Antwerpse interesse in Foulon behoorlijk concreet is. Dat de speler zonder transfersom kan worden binnengehaald is een belangrijk element, maar er spelen nog zaken in zijn voordeel. Het feit dat hij rendeert in verschillende systemen bijvoorbeeld. Bovendien heeft hij inmiddels ook de nodige relevante ervaring.

Foulon woont overigens al in Antwerpen en kent inmiddels een aantal jongens uit de huidige selectie. Zijn 'passionele' speelwijze wordt overigens erg geapprecieerd op de Bosuil. Daarnaast zou Foulon zichzelf zowel financieel als sportief kunnen verbeteren. Hij zou dan ook erg gecharmeerd zijn door de interesse van Antwerp, dat achter de schermen stevig zou doordrukken.

Wie is volgens u de beste linksback op dit moment?

Meest recent

Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

0
0
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

9
9
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

42
42
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

14
14
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

45
45
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

68
68
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

50
50
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

106
106
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

318
318
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

98
98
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

315
315
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

284
284
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

418
418
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

225
225
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

645
645
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

573
573
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

243
243
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

384
384
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

497
497
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

279
279

Meer sportnieuws