'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

door
'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Antwerp FC wil zich in de Champions' Play-Offs herpakken na een tegenvallend einde van de reguliere competitie. Coach Andries Ulderink weet dus wat hem te doen staat in de interland-periode. Ondertussen werkt de Great Old ook al aan versterking voor komend seizoen.

Dankzij de financiële input van preses Paul Gheysens groeide Antwerp de voorbije seizoenen opnieuw uit tot een vaste waarde aan de Belgische top, met de dubbel van in 2023 als voorlopig hoogtepunt. Maar de club wil niet langer afhankelijk zijn van Gheysens' middelen. Bovendien kreeg de voorzitter zelf te maken met enkele financiële tegenslagen.

LEES OOK: 'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

Op zoek naar koopjes

Bijgevolg wordt de tering nu toch al een tijdje naar de nering gezet op transfermarkt. Sinds de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atlético Madrid van begin 2024, probeert RAFC tijdens elke mercato één of meerdere sterkhouders te gelde te maken. Daar tegenover tracht met de uitgaven die besteed worden aan versterkingen zo laag mogelijk te houden.

Die strategie zal men komende zomer opnieuw hanteren. En dus wordt nu al gespeurd naar interessante koopjes. Daarbij kijkt men ook in eigen land rond. Zo raakte eerder deze week bekend dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Daam Foulon. De vleugelback is bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij KV Mechelen en kan dus transfervrij opgepikt worden.

Antwerp drukt door

Bij Gazet van Antwerpen meldt men nu dat de Antwerpse interesse in Foulon behoorlijk concreet is. Dat de speler zonder transfersom kan worden binnengehaald is een belangrijk element, maar er spelen nog zaken in zijn voordeel. Het feit dat hij rendeert in verschillende systemen bijvoorbeeld. Bovendien heeft hij inmiddels ook de nodige relevante ervaring.

Foulon woont overigens al in Antwerpen en kent inmiddels een aantal jongens uit de huidige selectie. Zijn 'passionele' speelwijze wordt overigens erg geapprecieerd op de Bosuil. Daarnaast zou Foulon zichzelf zowel financieel als sportief kunnen verbeteren. Hij zou dan ook erg gecharmeerd zijn door de interesse van Antwerp, dat achter de schermen stevig zou doordrukken.

Wie is volgens u de beste linksback op dit moment?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

22
22
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

40
40
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

22
22
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

162
162
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

261
261
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

34
34
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

131
131
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

311
311
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

362
362
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

186
186
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

606
606
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

404
404
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

93
93
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

194
194
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

130
130
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

119
119
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

439
439
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

678
678
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

186
186
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

556
556
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

548
548

Meer sportnieuws