'Barça haalt nieuwe spits: deal van 50 miljoen'

door
'Barça haalt nieuwe spits: deal van 50 miljoen'

FC Barcelona won zondagavond de Spaanse topper tegen Atlético Madrid en blijft goed in de running om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks worden bij de Catalanen ook al volop transferplannen gesmeed. Zo zou een nieuwe spits hoog op de verlanglijst staan.

Na een maandenlange soap kwam het eind vorig seizoen tot een breuk tussen FC Barcelona en hoofdcoach Xavi Hernandez. Om het clubboegbeeld te vervangen werd uiteindelijk gekozen voor Hansi Flick. De Duitser had destijds Barça vermorzeld met zijn Bayern München en dat was de clubleiding nog niet vergeten.

Voorlopig blijkt de keuze voor Flick ook een voltreffer. Barcelona deelt momenteel de leiding in La Liga met Real Madrid, maar heeft een match te goed op de aartsrivaal. Daarnaast strijdt het met Atlético Madrid om een ticket voor de finale van de Copa del Rey. En ook de kwartfinales van de UCL zijn dus binnen.

LEES OOK: Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

Lewandowksi in herfst carrière

Flick kan dan ook rekenen op een sterke selectie met goudhaantjes als Lamine Yamal, Pedri, ... . Daarnaast kon hij ook verschillende spelers herlanceren. Raphinha is bijvoorbeeld ontbolsterd van invaller tot Ballon d'Or-kandidaat. En ook Robert Lewandowski rendeert inmiddels weer naar behoren.

Eind vorig seizoen leek het beste er nog vanaf bij de Pool. Maar in de huidige jaargang zit hij alweer aan 34 doelpunten over alle competities heen. Lewandowski wordt in de zomer echter alweer 37 jaar oud. Bovendien gaat hij zijn laatste contractjaar in. En dus wordt ook al naar potentiële opvolgers gespeurd.

Spaanse beer

Het Catalaanse El Nacional schuift nu alvast één van de vermeende topkandidaten naar voren: Samu Aghehowa. De 20-jarige Spanjaard, die al debuteerde voor de nationale ploeg, verhuisde afgelopen zomer van Atlético Madrid naar FC Porto.

Daar is hij bezig aan een puik seizoen met onder meer 20 goals op de teller. Bovendien heeft de fysiek sterke beer ook de nodige progressiemarge. De afkoopsom in zijn contract bedraagt 100 miljoen euro. Het genoemde medium beweert dat een bedrag van 40 à 50 miljoen echter ook kan volstaan.

🚀

Barcelona wordt dit seizoen kampioen ...

Meest recent

Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

38
38
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

20
20
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

71
71
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

182
182
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

89
89
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

222
222
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

136
136
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

465
465
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

98
98
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

91
91
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

345
345
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

133
133
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

251
251
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

169
169
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

100
100
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

104
104
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

61
61
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

316
316
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

197
197
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

299
299
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

77
77
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

268
268
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

642
642

Meer sportnieuws