'Toptransfer Onyedika: Club Brugge vraagt aanzienlijk bedrag'

door
'Toptransfer Onyedika: Club Brugge vraagt aanzienlijk bedrag'

De huidige interland-periode geldt voor veel clubs als een ideaal moment om de komende zomermercato voor te bereiden. Dat is ook bij Club Brugge het geval. Na de knappe prestaties in de Champions League dreigt Blauw-Zwart immers verschillende spelers kwijt te raken, zo ook Raphael Onyedika.

Met zijn knappe campagne in het Kampioenenbal wist Club niet alleen een enorme som aan prijzengeld binnen te rijven. Ook de marktwaarde van verschillende spelers kregen een aanzienlijke boost. En bij een aantal van de sterkhouders kan dat komende zomer al meteen verzilverd worden.

Enkele jongens lijken immers klaar voor een stapje hogerop zoals Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar ook Raphael Onyedika is goed op weg om aan de slag te gaan bij een nieuwe werkgever.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

Sterk seizoen Onyedika

De Nigeriaanse middenvelder kwam vorige zomer al in aanmerking voor een mooie transfer. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de Nigeriaanse international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig.

Onyedika vertolkte de voorbije maanden een belangrijke rol in de UCL-campagne en kan in de komende maanden zijn prijzenkast verder spijzen. Vervolgens kan de fysiek sterke middenvelder alsnog een mooie stap zetten. De 23-jarige international kan alvast rekenen op de nodige interesse.

Bod van AC Milan

Tegenover Africafoot, weliswaar niet het meest hoogstaande medium, laten vertegenwoordigers van zijn managementbureau 'CAA Stellar' weten dat AC Milan afgelopen zomer nog een bod van zo'n 18 miljoen euro deed. Dat werd door Club echter als ontoereikend bestempeld. Onyedika zelf zou een verhuis naar San Siro echter wel zien zitten.

Uitkijken dus of Milan straks een nieuwe poging onderneemt. Al zal de 18 miljoen euro ook dan mogelijk niet volstaan, Blauw-Zwart zou stevig doorvragen. Naast Milan zou ook FC Porto belangstelling tonen, terwijl PSG en Bayern München het dossier naar verluidt van op de achtergrond volgen.

Onyedika is komende zomer weg bij Club ...

Meest recent

'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

160
160
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

14
14
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

9
9
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

49
49
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

362
362
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

78
78
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

37
37
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

340
340
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

125
125
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

128
128
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

296
296
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

86
86
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

110
110
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

160
160
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

194
194
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

226
226
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

86
86
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1174
1174
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

145
145
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

350
350
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

416
416
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

286
286
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

349
349
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

137
137

Meer sportnieuws