Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

door
Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

De Rode Duivels zijn dinsdag helemaal begonnen aan hun voorbereiding op de belangrijke barragematchen tegen Oekraïne, met als inzet een ticket voor Divisie A in de Nations League. Dat gebeurde ook met enkele nieuwe gezichten.

Nieuwe bondscoach Rudi Garcia haalde immers vier debutanten bij de selectie. Senne Lammens, Jorthy Mokio, Nicolas Raskin en Bryan Heynen mochten zich een eerste keer in Tubeke melden. Vooral voor die laatste was dat een grote opluchting.

LEES OOK: Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Heynen is eindelijk Rode Duivel

De voorbije jaren stond de aanvoerder van KRC Genk al verschillende malen dicht bij een selectie, maar die kwam er telkens uiteindelijk niet. Op zijn 28ste is het Heynen eindelijk gelukt om zich bij de Duivels te voegen.

Daar moet hij zich uiteraard wat aanpassen, al kent hij heel wat spelers al. "Trossard, Castagne en Vandevoordt waren ploegmaats bij Genk. Met Faes en Lukebakio heb ik in het verleden al samengespeeld bij de nationale beloften en Tielemans ken ik zelfs nog van bij de nationale U16. Dat maakt het allemaal wat makkelijker", legt hij uit aan Het Belang van Limburg.

Hopen op speelminuten

Het wordt de komende dagen afwachten of Heynen ook meteen zijn eerste cap zal pakken. Zeker in de terugwedstrijd op zondag zal hij hopen op speelminuten, want die wordt in zijn thuishaven Genk afgewerkt.

"Dat zou altijd leuk zijn natuurlijk", zegt Heynen daarover. "Ik weet nog niet of mijn vriendin en familie mee naar Spanje zullen trekken, dat zullen we last minute beslissen, we moeten ook zien dat er opvang is voor onze kindjes. Zondag zal iedereen wel sowieso paraat zijn in Genk, ik ben nu al druk in de weer om zoveel mogelijk tickets te ronselen voor die match."

Moet Heynen ook speelminuten krijgen?

Meest recent

Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

0
0
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

32
32
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

72
72
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

184
184
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

214
214
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

952
952
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

438
438
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

126
126
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

548
548
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

320
320
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

283
283
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

217
217
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

251
251
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

307
307
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

424
424
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

490
490
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

238
238
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

97
97
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

491
491
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

185
185
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

875
875
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

240
240

Meer sportnieuws