Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

door
Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

De Rode Duivels zijn dinsdag helemaal begonnen aan hun voorbereiding op de belangrijke barragematchen tegen Oekraïne, met als inzet een ticket voor Divisie A in de Nations League. Dat gebeurde ook met enkele nieuwe gezichten.

Nieuwe bondscoach Rudi Garcia haalde immers vier debutanten bij de selectie. Senne Lammens, Jorthy Mokio, Nicolas Raskin en Bryan Heynen mochten zich een eerste keer in Tubeke melden. Vooral voor die laatste was dat een grote opluchting.

Heynen is eindelijk Rode Duivel

De voorbije jaren stond de aanvoerder van KRC Genk al verschillende malen dicht bij een selectie, maar die kwam er telkens uiteindelijk niet. Op zijn 28ste is het Heynen eindelijk gelukt om zich bij de Duivels te voegen.

Daar moet hij zich uiteraard wat aanpassen, al kent hij heel wat spelers al. "Trossard, Castagne en Vandevoordt waren ploegmaats bij Genk. Met Faes en Lukebakio heb ik in het verleden al samengespeeld bij de nationale beloften en Tielemans ken ik zelfs nog van bij de nationale U16. Dat maakt het allemaal wat makkelijker", legt hij uit aan Het Belang van Limburg.

Hopen op speelminuten

Het wordt de komende dagen afwachten of Heynen ook meteen zijn eerste cap zal pakken. Zeker in de terugwedstrijd op zondag zal hij hopen op speelminuten, want die wordt in zijn thuishaven Genk afgewerkt.

"Dat zou altijd leuk zijn natuurlijk", zegt Heynen daarover. "Ik weet nog niet of mijn vriendin en familie mee naar Spanje zullen trekken, dat zullen we last minute beslissen, we moeten ook zien dat er opvang is voor onze kindjes. Zondag zal iedereen wel sowieso paraat zijn in Genk, ik ben nu al druk in de weer om zoveel mogelijk tickets te ronselen voor die match."

POLL: Moet Heynen ook speelminuten krijgen?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

45
45
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

78
78
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

143
143
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

49
49
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

147
147
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

323
323
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1032
1032
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

175
175
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

401
401
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

248
248
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

331
331
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

105
105
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

319
319
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

407
407
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

451
451
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

112
112
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

693
693
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

162
162
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1344
1344
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

556
556

Meer sportnieuws