Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

246
Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

De Rode Duivels zijn dinsdag helemaal begonnen aan hun voorbereiding op de belangrijke barragematchen tegen Oekraïne, met als inzet een ticket voor Divisie A in de Nations League. Dat gebeurde ook met enkele nieuwe gezichten.

Nieuwe bondscoach Rudi Garcia haalde immers vier debutanten bij de selectie. Senne Lammens, Jorthy Mokio, Nicolas Raskin en Bryan Heynen mochten zich een eerste keer in Tubeke melden. Vooral voor die laatste was dat een grote opluchting.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Heynen is eindelijk Rode Duivel

De voorbije jaren stond de aanvoerder van KRC Genk al verschillende malen dicht bij een selectie, maar die kwam er telkens uiteindelijk niet. Op zijn 28ste is het Heynen eindelijk gelukt om zich bij de Duivels te voegen.

Daar moet hij zich uiteraard wat aanpassen, al kent hij heel wat spelers al. "Trossard, Castagne en Vandevoordt waren ploegmaats bij Genk. Met Faes en Lukebakio heb ik in het verleden al samengespeeld bij de nationale beloften en Tielemans ken ik zelfs nog van bij de nationale U16. Dat maakt het allemaal wat makkelijker", legt hij uit aan Het Belang van Limburg.

Hopen op speelminuten

Het wordt de komende dagen afwachten of Heynen ook meteen zijn eerste cap zal pakken. Zeker in de terugwedstrijd op zondag zal hij hopen op speelminuten, want die wordt in zijn thuishaven Genk afgewerkt.

"Dat zou altijd leuk zijn natuurlijk", zegt Heynen daarover. "Ik weet nog niet of mijn vriendin en familie mee naar Spanje zullen trekken, dat zullen we last minute beslissen, we moeten ook zien dat er opvang is voor onze kindjes. Zondag zal iedereen wel sowieso paraat zijn in Genk, ik ben nu al druk in de weer om zoveel mogelijk tickets te ronselen voor die match."

Moet Heynen ook speelminuten krijgen?

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: Burgess maanden out

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

0
0
Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

9
9
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

20
20
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

101
101
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

138
138
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

123
123
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

112
112
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

65
65
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

158
158
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

148
148
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

191
191
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

97
97
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

109
109
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

202
202
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

339
339
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

98
98
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

463
463
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

620
620
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

142
142

Meer sportnieuws