Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

door
Heynen velt oordeel over eerste dagen als Rode Duivel

De Rode Duivels zijn dinsdag helemaal begonnen aan hun voorbereiding op de belangrijke barragematchen tegen Oekraïne, met als inzet een ticket voor Divisie A in de Nations League. Dat gebeurde ook met enkele nieuwe gezichten.

Nieuwe bondscoach Rudi Garcia haalde immers vier debutanten bij de selectie. Senne Lammens, Jorthy Mokio, Nicolas Raskin en Bryan Heynen mochten zich een eerste keer in Tubeke melden. Vooral voor die laatste was dat een grote opluchting.

LEES OOK: 'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Heynen is eindelijk Rode Duivel

De voorbije jaren stond de aanvoerder van KRC Genk al verschillende malen dicht bij een selectie, maar die kwam er telkens uiteindelijk niet. Op zijn 28ste is het Heynen eindelijk gelukt om zich bij de Duivels te voegen.

Daar moet hij zich uiteraard wat aanpassen, al kent hij heel wat spelers al. "Trossard, Castagne en Vandevoordt waren ploegmaats bij Genk. Met Faes en Lukebakio heb ik in het verleden al samengespeeld bij de nationale beloften en Tielemans ken ik zelfs nog van bij de nationale U16. Dat maakt het allemaal wat makkelijker", legt hij uit aan Het Belang van Limburg.

Hopen op speelminuten

Het wordt de komende dagen afwachten of Heynen ook meteen zijn eerste cap zal pakken. Zeker in de terugwedstrijd op zondag zal hij hopen op speelminuten, want die wordt in zijn thuishaven Genk afgewerkt.

"Dat zou altijd leuk zijn natuurlijk", zegt Heynen daarover. "Ik weet nog niet of mijn vriendin en familie mee naar Spanje zullen trekken, dat zullen we last minute beslissen, we moeten ook zien dat er opvang is voor onze kindjes. Zondag zal iedereen wel sowieso paraat zijn in Genk, ik ben nu al druk in de weer om zoveel mogelijk tickets te ronselen voor die match."

Moet Heynen ook speelminuten krijgen?

Meest recent

'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

11
11
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

79
79
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

256
256
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

26
26
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

246
246
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

170
170
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

206
206
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

308
308
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

152
152
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

410
410
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

560
560
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

598
598
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

341
341
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

92
92
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

173
173
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

121
121
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

255
255
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

227
227
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

339
339
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

407
407
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

387
387
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

86
86
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

99
99

Meer sportnieuws