'PSG wil stunten met Premier League-ster: contract van 100 miljoen'

door
'PSG wil stunten met Premier League-ster: contract van 100 miljoen'

Liverpool FC is bezig aan een uitstekend seizoen, maar dreigt desondanks enkele sterkhouders kwijt te spelen. Virgil van Dijk bijvoorbeeld, wiens contract over enkele maanden afloopt. De Nederlander werd alvast aan een spectaculaire transfer gelinkt.

De Reds hebben een erg pijnlijke week achter de rug. Zo sneuvelde Liverpool in de Champions League na een spektakelstuk tegen Paris Saint-Germain. Enkele dagen later verloor het dan weer in de finale van de League Cup tegen Newcastle United. Maar dat neemt niet weg dat ploeg van coach Arne Slot een erg fraai seizoen draaide tot dusver.

Met een voorsprong van 12 punten op eerste achtervolger Arsenal, stevent Liverpool ook op de Engelse titel af. Logischerwijs wil men daar op verder bouwen naar komend seizoen toe. Maar het zal niet evident worden om de huidige selectie intact te houden. Zo staan er grote vraagtekens achter drie steunpilaren.

LEES OOK: De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Van Dijk naar uitgang?

De contracten van Trent Alexander-Arnold, Mohamed Salah en Van Dijk zijn immers aflopend en werden nog steeds niet verlengd. Die eerste lijkt daar gebruik van te maken om een transfervrije overstap naar Real Madrid af te dwingen. Salah kan dan weer bij tal van clubs terecht, maar sluit een verlengd verblijf niet uit.

Van Dijk, nog steeds één van de beste verdedigers ter wereld, werd op zijn beurt aan een spraakmakende transfer gelinkt. Zo werd hier en daar geopperd dat Bayern München hem graag aan de selectie wil toevoegen. Vincent Kompany en co zouden in de transfervrije Nederlander een buitenkans zien.

PSG op de loer

Florian Plettenberg, transferwatcher bij Sky Sports, veegde die geruchten maandag echter van tafel. Volgens hem is de komst van Van Dijk op dit moment totaal niet aan de orde in de Allianz Arena. Hij ziet de Nederlandse international veeleer op Anfield blijven. Maar ondertussen is er nog een kandidaat opgedoken. Zo beweert 'Anfield Watch' dat ook Paris Saint-Germain op de loer ligt. De Parijzenaars zouden de Nederlander willen overtuigen met een contract ter waarde van liefst 100 miljoen euro. Afwachten of dat voldoende is om de Reds af te troeven.

Van Dijk hoort nog steeds bij de drie beste verdedigers ter wereld ...

Meest recent

'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

100
100
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

242
242
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

62
62
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

299
299
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

166
166
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

207
207
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

185
185
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

273
273
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

144
144
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

447
447
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

461
461
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

339
339
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1477
1477
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

345
345
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

146
146
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

382
382
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

638
638
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

460
460
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1171
1171
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

868
868
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

111
111
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

482
482
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

95
95
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

192
192

Meer sportnieuws