Cercle haalt uit naar VAR: "Ze verpesten het alwéér"

344 stemmen
Cercle haalt uit naar VAR:

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om op Anderlecht te stunten. Het slikte een 3-0-nederlaag en is daardoor veroordeeld tot de Relegation Play-Off. Het werd op die manier een zeer pijnlijke avond voor de Vereniging.

Dat kwam vooral door de manier waarop die nederlaag tot stand kwam. Cercle kwam vroeg op achterstand, maar herpakte zich daarna wel. Het maakte aanspraak op de gelijkmaker, maar stootte op een sterke Coosemans én had pech met de VAR.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Cercle woedend na afgekeurde goal

Die keurde vroeg in de tweede helft immers de 1-1 van Bruninho af wegens een voorgaande overtreding van Van der Bruggen op Dendoncker. Daar waren ze bij Cercle niet over te spreken. "De VAR heeft het wéér verpest voor ons", foeterde aanvoerder Thibo Somers bij DAZN.

"Tegen Charleroi was het ook al zo: zij kregen slechts geel voor een elleboogstoot, en wanneer datzelfde gebeurde in de volgende speeldag, kreeg Dender meteen rood ... Het is altijd hetzelfde, en het is altijd tegen ons", ging hij nog verder.

Niet de eerste VAR-beslissing tegen Cercle

Ook Van der Bruggen, de 'schuldige' bij de afgekeurde goal, was boos. "Ik heb toch mijn twijfels bij die opvallende beslissing van de VAR", stelde hij. "Het was in mijn ogen geen clear-error, en het is niet de eerste keer dat we dit meemaken, hé. En dat zorgt er toch ook voor dat we hier staan."

Al wou de middenvelder ook niet alle schuld in de schoenen van de VAR schuiven. "Dat en ons scorend vermogen, natuurlijk", besefte hij. "Onze topscorer heeft 3 goals ... Dat is te weinig. Dat we onze beide scorende spitsen ook verkocht hebben tijdens het seizoen, helpt natuurlijk ook niet. Het zal een slapeloze nacht worden."

Werd de goal terecht afgekeurd?

Meest recent

Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

0
0
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

9
9
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

22
22
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

56
56
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

46
46
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

27
27
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

127
127
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

185
185
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

419
419
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

172
172
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

263
263
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

27
27
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

38
38
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

151
151
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

178
178
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

466
466
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

177
177
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

113
113
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

253
253
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

536
536
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

75
75

Meer sportnieuws