Cercle haalt uit naar VAR: "Ze verpesten het alwéér"

door
Cercle haalt uit naar VAR:

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om op Anderlecht te stunten. Het slikte een 3-0-nederlaag en is daardoor veroordeeld tot de Relegation Play-Off. Het werd op die manier een zeer pijnlijke avond voor de Vereniging.

Dat kwam vooral door de manier waarop die nederlaag tot stand kwam. Cercle kwam vroeg op achterstand, maar herpakte zich daarna wel. Het maakte aanspraak op de gelijkmaker, maar stootte op een sterke Coosemans én had pech met de VAR.

LEES OOK: Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Cercle woedend na afgekeurde goal

Die keurde vroeg in de tweede helft immers de 1-1 van Bruninho af wegens een voorgaande overtreding van Van der Bruggen op Dendoncker. Daar waren ze bij Cercle niet over te spreken. "De VAR heeft het wéér verpest voor ons", foeterde aanvoerder Thibo Somers bij DAZN.

"Tegen Charleroi was het ook al zo: zij kregen slechts geel voor een elleboogstoot, en wanneer datzelfde gebeurde in de volgende speeldag, kreeg Dender meteen rood ... Het is altijd hetzelfde, en het is altijd tegen ons", ging hij nog verder.

Niet de eerste VAR-beslissing tegen Cercle

Ook Van der Bruggen, de 'schuldige' bij de afgekeurde goal, was boos. "Ik heb toch mijn twijfels bij die opvallende beslissing van de VAR", stelde hij. "Het was in mijn ogen geen clear-error, en het is niet de eerste keer dat we dit meemaken, hé. En dat zorgt er toch ook voor dat we hier staan."

Al wou de middenvelder ook niet alle schuld in de schoenen van de VAR schuiven. "Dat en ons scorend vermogen, natuurlijk", besefte hij. "Onze topscorer heeft 3 goals ... Dat is te weinig. Dat we onze beide scorende spitsen ook verkocht hebben tijdens het seizoen, helpt natuurlijk ook niet. Het zal een slapeloze nacht worden."

Werd de goal terecht afgekeurd?

Meest recent

Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

15
15
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

25
25
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

139
139
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

37
37
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

112
112
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

31
31
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

264
264
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

129
129
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

111
111
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

62
62
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

40
40
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

385
385
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

58
58
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

171
171
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

79
79
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

345
345
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

701
701
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

137
137
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

692
692
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

44
44
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

25
25

Meer sportnieuws