De Condé over 'man van 74 miljoen': "Bijna in Genk"

door
De Condé over 'man van 74 miljoen':

KRC Genk heeft een steengoede scouting. Head of Football Dimitri De Condé wist met zijn team de afgelopen jaren heel veel buitenlandse toptalenten naar Genk te halen. Zij maakten nadien een zeer mooie carrière. Eén speler liepen ze alsnog mis.

LEES OOK: Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

Geen Höjlund

Erling Haaland was ooit in gesprek met Racing Genk, maar hij stond nooit dichtbij de Limburgers. Dat was blijkbaar wél het geval voor een andere spits. Dat laat De Condé weten in gesprek met Het Belang van Limburg.

"Haaland? Probleem was dat hij toen al te ver was opgeschoten in zijn gesprekken met Salzburg. Met Rasmus Höjlund, de huidige spits van Manchester United, zijn we verder geraakt. Uiteindelijk koos hij voor Sturm Graz", zei De Condé.

Theate verrast

Höjlund trok uiteindelijk voor 2 miljoen euro van FC Kopenhagen naar Sturm Graz, waar Atalanta hem voor 20 miljoen euro kwam wegplukken. Manchester United was de volgende stap met een transferprijs van 74 miljoen euro, al valt hij daar voorlopig door de mand.

De Condé gaf ook aan dat één speler die werd doorgestuurd bij de jeugd van Racing Genk hem toch wel heeft verrast. "De strafste is misschien wel Arthur Theate, die hier twee jaar zat."

"Bij de beloften was bij de evaluatie iedereen het erover eens dat het niet genoeg was voor ons. Intussen ontpopte hij zich bij Bologna, Rennes en Frankfurt als basisspeler en is hij Rode Duivel. Omdat hij zoveel doorzettingsvermogen heeft waarmee hij bepaalde gebreken ruimschoots compenseert. Daar heb ik heel veel respect voor", besloot De Condé.

Heeft Genk de beste scouting van het land?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

135
135
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

122
122
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

140
140
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

54
54
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

388
388
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

549
549
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

821
821
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

265
265
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

580
580
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

464
464
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

211
211
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

89
89
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

275
275
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

306
306
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

166
166
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

305
305
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

366
366
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

79
79
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

385
385
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

143
143
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

236
236
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

589
589
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

71
71
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

558
558
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

65
65

Meer sportnieuws