Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

513 stemmen
Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

Dimitri De Condé is ondertussen al tien jaar de sportieve baas van KRC Genk. De Head Of Football voelt zich bijzonder goed in Limburg. Gaat hij de club ooit nog de rug toekeren?

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

De Condé verlaat Genk nooit meer

Er zijn in het verleden een aantal buitenlandse ploegen geweest die De Condé wilden aantrekken, ook andere Belgische topclubs polsten al. De Condé sprak zeer duidelijke taal in Het Belang van Limburg. De fans van Genk zullen het graag horen.

"Nee, ik ga niet meer springen. Ik zal nooit voor een andere club kunnen voelen wat ik voor KRC Genk voel", aldus De Condé. Als het van hem afhangt, zal hij dus bij Racing Genk blijven. Dat is zeer goed nieuws voor de club.

Volgende prijs winnen

Racing Genk is onder het duo De Condé - Croonen immers uitgegroeid tot een stabiele topclub in België. Af en toe hebben ze nog wel eens een minder seizoen, maar Racing Genk speelt steeds vaker mee in de top drie. De club hoopt dit jaar een volgende prijs te winnen met de landstitel.

De Condé heeft met zijn scoutingteam, waar ondertussen ex-speler Bennard Kumordzi aan werd toegevoegd voor de Afrikaanse markt, al héél veel parels naar België weten te halen. De Limburgers kunnen wellicht het strafste lijstje voorleggen van spelers die als onbekenden naar België kwamen en nadien bij de Europese top of subtop zijn terechtgekomen.

Racing Genk kent een topseizoen en staat eerste in de Jupiler Pro League. Ze hopen vanavond de match tegen Union SG te winnen, waardoor ze de Brusselaars net voor de play-offs toch een zeer ferme tik zouden uitdelen.

Goed nieuws voor Genk?

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

24
24
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

22
22
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

80
80
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

264
264
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

420
420
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

406
406
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

68
68
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

377
377
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

493
493
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

237
237
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

54
54
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

218
218
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

444
444
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

701
701
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

212
212
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

241
241
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

553
553
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

384
384
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

724
724
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

613
613
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

724
724
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws