Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

513 stemmen
Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

Dimitri De Condé is ondertussen al tien jaar de sportieve baas van KRC Genk. De Head Of Football voelt zich bijzonder goed in Limburg. Gaat hij de club ooit nog de rug toekeren?

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

De Condé verlaat Genk nooit meer

Er zijn in het verleden een aantal buitenlandse ploegen geweest die De Condé wilden aantrekken, ook andere Belgische topclubs polsten al. De Condé sprak zeer duidelijke taal in Het Belang van Limburg. De fans van Genk zullen het graag horen.

"Nee, ik ga niet meer springen. Ik zal nooit voor een andere club kunnen voelen wat ik voor KRC Genk voel", aldus De Condé. Als het van hem afhangt, zal hij dus bij Racing Genk blijven. Dat is zeer goed nieuws voor de club.

Volgende prijs winnen

Racing Genk is onder het duo De Condé - Croonen immers uitgegroeid tot een stabiele topclub in België. Af en toe hebben ze nog wel eens een minder seizoen, maar Racing Genk speelt steeds vaker mee in de top drie. De club hoopt dit jaar een volgende prijs te winnen met de landstitel.

De Condé heeft met zijn scoutingteam, waar ondertussen ex-speler Bennard Kumordzi aan werd toegevoegd voor de Afrikaanse markt, al héél veel parels naar België weten te halen. De Limburgers kunnen wellicht het strafste lijstje voorleggen van spelers die als onbekenden naar België kwamen en nadien bij de Europese top of subtop zijn terechtgekomen.

Racing Genk kent een topseizoen en staat eerste in de Jupiler Pro League. Ze hopen vanavond de match tegen Union SG te winnen, waardoor ze de Brusselaars net voor de play-offs toch een zeer ferme tik zouden uitdelen.

Goed nieuws voor Genk?

Meest recent

Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

5
5
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

27
27
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

167
167
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

261
261
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

57
57
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

184
184
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

382
382
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

184
184
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

120
120
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

327
327
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

351
351
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

150
150
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

390
390
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

87
87
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

312
312
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

356
356
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

507
507
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

258
258
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

187
187
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

921
921
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

219
219
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

363
363
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

234
234
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

526
526

Meer sportnieuws