Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

door
Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

Dimitri De Condé is ondertussen al tien jaar de sportieve baas van KRC Genk. De Head Of Football voelt zich bijzonder goed in Limburg. Gaat hij de club ooit nog de rug toekeren?

LEES OOK: Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

De Condé verlaat Genk nooit meer

Er zijn in het verleden een aantal buitenlandse ploegen geweest die De Condé wilden aantrekken, ook andere Belgische topclubs polsten al. De Condé sprak zeer duidelijke taal in Het Belang van Limburg. De fans van Genk zullen het graag horen.

"Nee, ik ga niet meer springen. Ik zal nooit voor een andere club kunnen voelen wat ik voor KRC Genk voel", aldus De Condé. Als het van hem afhangt, zal hij dus bij Racing Genk blijven. Dat is zeer goed nieuws voor de club.

Volgende prijs winnen

Racing Genk is onder het duo De Condé - Croonen immers uitgegroeid tot een stabiele topclub in België. Af en toe hebben ze nog wel eens een minder seizoen, maar Racing Genk speelt steeds vaker mee in de top drie. De club hoopt dit jaar een volgende prijs te winnen met de landstitel.

De Condé heeft met zijn scoutingteam, waar ondertussen ex-speler Bennard Kumordzi aan werd toegevoegd voor de Afrikaanse markt, al héél veel parels naar België weten te halen. De Limburgers kunnen wellicht het strafste lijstje voorleggen van spelers die als onbekenden naar België kwamen en nadien bij de Europese top of subtop zijn terechtgekomen.

Racing Genk kent een topseizoen en staat eerste in de Jupiler Pro League. Ze hopen vanavond de match tegen Union SG te winnen, waardoor ze de Brusselaars net voor de play-offs toch een zeer ferme tik zouden uitdelen.

Goed nieuws voor Genk?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

1
1
'Anderlecht hakt knoop door: Schreuder of Taravel?'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

37
37
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

94
94
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

226
226
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

93
93
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

39
39
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

496
496
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

280
280
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

120
120
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

304
304
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

846
846
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

132
132
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

321
321
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

225
225
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

328
328
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

33
33
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

227
227
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

334
334
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

126
126
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

168
168
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

329
329
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

203
203

Meer sportnieuws