'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

1846
'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

Club Brugge dreigt komende zomer afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Zo lijken jongens als Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper klaar om een nieuwe stap te zetten. Maar ook Ardon Jashari zal moeilijk te houden worden.

Blauw-Zwart deed de voorbije seizoenen al gouden zaken op de transfermarkt. Jongens als Charles De Ketelaere (AC Milan), Antonio Nusa (RB Leipzig), Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen), Loïs Openda (RC Lens), Igor Thiago (Brenford FC), ... werden allen voor een pak miljoenen verkocht aan ploegen uit de vijf grootste Europese competities.

Binnen de huidige selectie lopen echter opnieuw verschillende spelers rond die allicht aan dat lijstje zullen worden toegevoegd. Zeker na de fraaie Champions League-campagne. Ordoñez wordt allicht niet te houden, De Cuyper lijkt eveneens klaar voor een nieuwe stap. De namen van Raphael Onyedika, Christos Tzolis, ... staan ongetwijfeld ook op de nodige verlanglijstjes.

LEES OOK: 'Club vreest nieuwe Milan-soap: solden op Tresoldi?'

Jashari grof wild

Wie de laatste weken echter het meeste scouts weet te lokken, is Jashari. Club betaalde in het voorjaar van 2024 zo'n 6 miljoen euro om de Zwitserse middenvelder over te nemen van FC Luzern. Het duurde even alvorens hij zijn draai vond, maar inmiddels geldt Jashari als één van de grote smaakmakers. Iemand die ook op Champions League-niveau hoge toppen scheert.

De middenvelder kan dan ook al rekenen op de nodige interesse. Vanuit Italië werd hij bijvoorbeeld al aan Atalanta BC en Juventus gelinkt. En blijkbaar staat hij er ook in Engeland goed op. Chelsea, Arsenal, Manchester United, Tottenham Hotspur, Newcastle, Brentford, Nottingham Forest en Brighton zouden hem volgens Het Laatste Nieuws recentelijk gescout hebben.

Engelse miljoenen

Van die genoemde clubs, zou volgens TeamTalk vooral Tottenham wel eens concreet kunnen worden. De Spurs willen zich na een belabberd seizoen op verschillende plaatsen versterken en vooral een nieuwe middenvelder staat hoog op de verlanglijst. Jashari zou daarbij alvast voldoende aan het gewenste profiel. Afwachten dus of het zal leiden tot een concreet bod. Club lijkt de middenvelder liefst nog een jaartje te willen houden. Maar als de Engelsen straks de geldbuidel opentrekken zal men ongetwijfeld twee keer nadenken.

Jashari is komende zomer weg bij Club ...

Meest recent

Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

24
24
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

43
43
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

28
28
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

50
50
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

18
18
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

23
23
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

34
34
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

82
82
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

80
80
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

82
82
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

121
121
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

425
425
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

361
361
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

377
377
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

440
440
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

550
550
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

426
426
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

123
123
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

56
56
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

47
47
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

142
142
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

184
184
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

47
47
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

40
40
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

109
109

Meer sportnieuws