'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

1846
'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

Club Brugge dreigt komende zomer afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Zo lijken jongens als Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper klaar om een nieuwe stap te zetten. Maar ook Ardon Jashari zal moeilijk te houden worden.

Blauw-Zwart deed de voorbije seizoenen al gouden zaken op de transfermarkt. Jongens als Charles De Ketelaere (AC Milan), Antonio Nusa (RB Leipzig), Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen), Loïs Openda (RC Lens), Igor Thiago (Brenford FC), ... werden allen voor een pak miljoenen verkocht aan ploegen uit de vijf grootste Europese competities.

Binnen de huidige selectie lopen echter opnieuw verschillende spelers rond die allicht aan dat lijstje zullen worden toegevoegd. Zeker na de fraaie Champions League-campagne. Ordoñez wordt allicht niet te houden, De Cuyper lijkt eveneens klaar voor een nieuwe stap. De namen van Raphael Onyedika, Christos Tzolis, ... staan ongetwijfeld ook op de nodige verlanglijstjes.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Jashari grof wild

Wie de laatste weken echter het meeste scouts weet te lokken, is Jashari. Club betaalde in het voorjaar van 2024 zo'n 6 miljoen euro om de Zwitserse middenvelder over te nemen van FC Luzern. Het duurde even alvorens hij zijn draai vond, maar inmiddels geldt Jashari als één van de grote smaakmakers. Iemand die ook op Champions League-niveau hoge toppen scheert.

De middenvelder kan dan ook al rekenen op de nodige interesse. Vanuit Italië werd hij bijvoorbeeld al aan Atalanta BC en Juventus gelinkt. En blijkbaar staat hij er ook in Engeland goed op. Chelsea, Arsenal, Manchester United, Tottenham Hotspur, Newcastle, Brentford, Nottingham Forest en Brighton zouden hem volgens Het Laatste Nieuws recentelijk gescout hebben.

Engelse miljoenen

Van die genoemde clubs, zou volgens TeamTalk vooral Tottenham wel eens concreet kunnen worden. De Spurs willen zich na een belabberd seizoen op verschillende plaatsen versterken en vooral een nieuwe middenvelder staat hoog op de verlanglijst. Jashari zou daarbij alvast voldoende aan het gewenste profiel. Afwachten dus of het zal leiden tot een concreet bod. Club lijkt de middenvelder liefst nog een jaartje te willen houden. Maar als de Engelsen straks de geldbuidel opentrekken zal men ongetwijfeld twee keer nadenken.

Jashari is komende zomer weg bij Club ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

72
72
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

75
75
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

97
97
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

82
82
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

155
155
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

206
206
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

77
77
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

107
107
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

79
79
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

123
123
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

221
221
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

124
124
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

108
108
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1002
1002
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

166
166
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

111
111
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

401
401
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

443
443
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

208
208
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

425
425

Meer sportnieuws