'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

1846
'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

Club Brugge dreigt komende zomer afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Zo lijken jongens als Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper klaar om een nieuwe stap te zetten. Maar ook Ardon Jashari zal moeilijk te houden worden.

Blauw-Zwart deed de voorbije seizoenen al gouden zaken op de transfermarkt. Jongens als Charles De Ketelaere (AC Milan), Antonio Nusa (RB Leipzig), Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen), Loïs Openda (RC Lens), Igor Thiago (Brenford FC), ... werden allen voor een pak miljoenen verkocht aan ploegen uit de vijf grootste Europese competities.

Binnen de huidige selectie lopen echter opnieuw verschillende spelers rond die allicht aan dat lijstje zullen worden toegevoegd. Zeker na de fraaie Champions League-campagne. Ordoñez wordt allicht niet te houden, De Cuyper lijkt eveneens klaar voor een nieuwe stap. De namen van Raphael Onyedika, Christos Tzolis, ... staan ongetwijfeld ook op de nodige verlanglijstjes.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Jashari grof wild

Wie de laatste weken echter het meeste scouts weet te lokken, is Jashari. Club betaalde in het voorjaar van 2024 zo'n 6 miljoen euro om de Zwitserse middenvelder over te nemen van FC Luzern. Het duurde even alvorens hij zijn draai vond, maar inmiddels geldt Jashari als één van de grote smaakmakers. Iemand die ook op Champions League-niveau hoge toppen scheert.

De middenvelder kan dan ook al rekenen op de nodige interesse. Vanuit Italië werd hij bijvoorbeeld al aan Atalanta BC en Juventus gelinkt. En blijkbaar staat hij er ook in Engeland goed op. Chelsea, Arsenal, Manchester United, Tottenham Hotspur, Newcastle, Brentford, Nottingham Forest en Brighton zouden hem volgens Het Laatste Nieuws recentelijk gescout hebben.

Engelse miljoenen

Van die genoemde clubs, zou volgens TeamTalk vooral Tottenham wel eens concreet kunnen worden. De Spurs willen zich na een belabberd seizoen op verschillende plaatsen versterken en vooral een nieuwe middenvelder staat hoog op de verlanglijst. Jashari zou daarbij alvast voldoende aan het gewenste profiel. Afwachten dus of het zal leiden tot een concreet bod. Club lijkt de middenvelder liefst nog een jaartje te willen houden. Maar als de Engelsen straks de geldbuidel opentrekken zal men ongetwijfeld twee keer nadenken.

Jashari is komende zomer weg bij Club ...

Meest recent

Dure flop bij Antwerp: topaanwinst valt door de mand

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

6
6
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

31
31
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

98
98
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

105
105
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

81
81
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

161
161
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

234
234
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

202
202
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

87
87
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

63
63
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

206
206
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

41
41
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

112
112
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

208
208
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

797
797
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

96
96
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

155
155
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

199
199
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

220
220
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

76
76
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

133
133
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

138
138
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

243
243
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

456
456
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

154
154

Meer sportnieuws