AA Gent hoopt op twee diamanten: "Snel een akkoord bereikt"

door
AA Gent hoopt op twee diamanten:

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren wel héél veel Afrikaanse spelers in huis. Dat roept vragen op, want het zijn er bijzonder veel. Te veel om toeval te zijn en vaak via dezelfde kanalen. In januari kwamen er nog twee naar de Planet Group Arena.

LEES OOK: 'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Samuel Kotto

Samuel Kotto kwam voor 815.000 euro over van Malmö, waar hij welgeteld acht minuten speelde. Hij speelde wel voor kleinere Zweedse ploegen. Hij kreeg tot op heden 213 speelminuten bij de eerste ploeg van AA Gent. Kotto sprak in het clubblad WigWam.

"Natuurlijk ligt het niveau hier hoger. Ik zag al enkele matchen, bekeek ook hoe Jordan Torunarigha het doet als centrale verdediger op links. Ik geloof in mezelf, ik ben 21, dan is het wel tijd om mijn capaciteiten te tonen. Het komt er nu op aan om hard te werken op training en te tonen aan de coach dat ik er klaar voor ben."

Hyllarion Goore

Hyllarion Goore kwam voor 350.000 euro over van het Armeense Ararat Erewan. De 19-jarige spits mocht tot op heden 211 minuten spelen. Hij sprak ook.

"Blijkbaar hielden de scouts van AA Gent mijn prestaties in de gaten. Ze hebben mij en mijn agents benaderd en we hebben snel een akkoord bereikt. Natuurlijk is het niveau hier in België een stuk hoger. Maar ik ben nog jong, later dit jaar word ik 20, ik kan nog veel progressie maken."

Hij heeft een duidelijke ambitie. "Het is mijn doel om hier matchen te kunnen spelen voor de A-ploeg, om doelpunten te maken en om vooruitgang te boeken in mijn loopbaan. Ik kan als aanvaller op de vleugels spelen, als diepe spits en achter de spits."

Gaan beiden doorbreken bij AA Gent?

Meest recent

'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

17
17
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

97
97
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

101
101
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

64
64
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

41
41
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

416
416
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

255
255
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

239
239
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

320
320
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

186
186
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

165
165
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

287
287
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

748
748
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

249
249
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

200
200
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

111
111
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

175
175
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

291
291
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1045
1045
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

339
339
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

355
355
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

99
99
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

522
522

Meer sportnieuws