AA Gent hoopt op twee diamanten: "Snel een akkoord bereikt"

door
AA Gent hoopt op twee diamanten:

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren wel héél veel Afrikaanse spelers in huis. Dat roept vragen op, want het zijn er bijzonder veel. Te veel om toeval te zijn en vaak via dezelfde kanalen. In januari kwamen er nog twee naar de Planet Group Arena.

LEES OOK: Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Samuel Kotto

Samuel Kotto kwam voor 815.000 euro over van Malmö, waar hij welgeteld acht minuten speelde. Hij speelde wel voor kleinere Zweedse ploegen. Hij kreeg tot op heden 213 speelminuten bij de eerste ploeg van AA Gent. Kotto sprak in het clubblad WigWam.

"Natuurlijk ligt het niveau hier hoger. Ik zag al enkele matchen, bekeek ook hoe Jordan Torunarigha het doet als centrale verdediger op links. Ik geloof in mezelf, ik ben 21, dan is het wel tijd om mijn capaciteiten te tonen. Het komt er nu op aan om hard te werken op training en te tonen aan de coach dat ik er klaar voor ben."

Hyllarion Goore

Hyllarion Goore kwam voor 350.000 euro over van het Armeense Ararat Erewan. De 19-jarige spits mocht tot op heden 211 minuten spelen. Hij sprak ook.

"Blijkbaar hielden de scouts van AA Gent mijn prestaties in de gaten. Ze hebben mij en mijn agents benaderd en we hebben snel een akkoord bereikt. Natuurlijk is het niveau hier in België een stuk hoger. Maar ik ben nog jong, later dit jaar word ik 20, ik kan nog veel progressie maken."

Hij heeft een duidelijke ambitie. "Het is mijn doel om hier matchen te kunnen spelen voor de A-ploeg, om doelpunten te maken en om vooruitgang te boeken in mijn loopbaan. Ik kan als aanvaller op de vleugels spelen, als diepe spits en achter de spits."

Gaan beiden doorbreken bij AA Gent?

Meest recent

Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

19
19
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

28
28
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

89
89
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

336
336
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

82
82
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

30
30
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

294
294
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

110
110
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

254
254
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

176
176
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

94
94
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

230
230
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

19
19
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

86
86
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

433
433
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

132
132
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

218
218
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

97
97
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

340
340
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

193
193
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

175
175
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

529
529
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

178
178
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

177
177
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34

Meer sportnieuws