AA Gent hoopt op twee diamanten: "Snel een akkoord bereikt"

890 stemmen
AA Gent hoopt op twee diamanten:

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren wel héél veel Afrikaanse spelers in huis. Dat roept vragen op, want het zijn er bijzonder veel. Te veel om toeval te zijn en vaak via dezelfde kanalen. In januari kwamen er nog twee naar de Planet Group Arena.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Samuel Kotto

Samuel Kotto kwam voor 815.000 euro over van Malmö, waar hij welgeteld acht minuten speelde. Hij speelde wel voor kleinere Zweedse ploegen. Hij kreeg tot op heden 213 speelminuten bij de eerste ploeg van AA Gent. Kotto sprak in het clubblad WigWam.

"Natuurlijk ligt het niveau hier hoger. Ik zag al enkele matchen, bekeek ook hoe Jordan Torunarigha het doet als centrale verdediger op links. Ik geloof in mezelf, ik ben 21, dan is het wel tijd om mijn capaciteiten te tonen. Het komt er nu op aan om hard te werken op training en te tonen aan de coach dat ik er klaar voor ben."

Hyllarion Goore

Hyllarion Goore kwam voor 350.000 euro over van het Armeense Ararat Erewan. De 19-jarige spits mocht tot op heden 211 minuten spelen. Hij sprak ook.

"Blijkbaar hielden de scouts van AA Gent mijn prestaties in de gaten. Ze hebben mij en mijn agents benaderd en we hebben snel een akkoord bereikt. Natuurlijk is het niveau hier in België een stuk hoger. Maar ik ben nog jong, later dit jaar word ik 20, ik kan nog veel progressie maken."

Hij heeft een duidelijke ambitie. "Het is mijn doel om hier matchen te kunnen spelen voor de A-ploeg, om doelpunten te maken en om vooruitgang te boeken in mijn loopbaan. Ik kan als aanvaller op de vleugels spelen, als diepe spits en achter de spits."

🚀

Gaan beiden doorbreken bij AA Gent?

Meest recent

Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

2
2
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

39
39
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

89
89
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

44
44
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

394
394
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

45
45
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

165
165
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

69
69
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

78
78
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

45
45
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

34
34
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

371
371
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

39
39
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

196
196
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

85
85
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

65
65
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

350
350
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

460
460
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

493
493
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

59
59
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

79
79
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

122
122
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

102
102
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

420
420
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

317
317

Meer sportnieuws