AA Gent hoopt op twee diamanten: "Snel een akkoord bereikt"

890 stemmen
AA Gent hoopt op twee diamanten:

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren wel héél veel Afrikaanse spelers in huis. Dat roept vragen op, want het zijn er bijzonder veel. Te veel om toeval te zijn en vaak via dezelfde kanalen. In januari kwamen er nog twee naar de Planet Group Arena.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Samuel Kotto

Samuel Kotto kwam voor 815.000 euro over van Malmö, waar hij welgeteld acht minuten speelde. Hij speelde wel voor kleinere Zweedse ploegen. Hij kreeg tot op heden 213 speelminuten bij de eerste ploeg van AA Gent. Kotto sprak in het clubblad WigWam.

"Natuurlijk ligt het niveau hier hoger. Ik zag al enkele matchen, bekeek ook hoe Jordan Torunarigha het doet als centrale verdediger op links. Ik geloof in mezelf, ik ben 21, dan is het wel tijd om mijn capaciteiten te tonen. Het komt er nu op aan om hard te werken op training en te tonen aan de coach dat ik er klaar voor ben."

Hyllarion Goore

Hyllarion Goore kwam voor 350.000 euro over van het Armeense Ararat Erewan. De 19-jarige spits mocht tot op heden 211 minuten spelen. Hij sprak ook.

"Blijkbaar hielden de scouts van AA Gent mijn prestaties in de gaten. Ze hebben mij en mijn agents benaderd en we hebben snel een akkoord bereikt. Natuurlijk is het niveau hier in België een stuk hoger. Maar ik ben nog jong, later dit jaar word ik 20, ik kan nog veel progressie maken."

Hij heeft een duidelijke ambitie. "Het is mijn doel om hier matchen te kunnen spelen voor de A-ploeg, om doelpunten te maken en om vooruitgang te boeken in mijn loopbaan. Ik kan als aanvaller op de vleugels spelen, als diepe spits en achter de spits."

Gaan beiden doorbreken bij AA Gent?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

93
93
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

82
82
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

75
75
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

112
112
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

145
145
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

118
118
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

373
373
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

242
242
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

776
776
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

493
493
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

522
522
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

693
693
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

342
342
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

526
526
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2195
2195
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

187
187

Meer sportnieuws