Cercle Brugge droomt van megastunt: "Er alles aan doen"

139 stemmen
Cercle Brugge droomt van megastunt:

Cercle Brugge speelt vanavond wellicht de laatste wedstrijd van een Belgische club in Europa dit seizoen. De Bruggelingen staan voor een haast onmogelijke taak om de 3-0-nederlaag tegen Jagollienia weg te werken. Ferdinand Feldhofer en Hannes Van der Bruggen spraken met de pers.

"We gaan er wel alles aan doen om met een goed gevoel het avontuur in de Conference League af te sluiten”, zei Feldhofer via de clubkanalen. "De jongens zijn klaar voor deze uitdaging. Iedereen is zich bewust van de situatie waarin we ons bevinden. Daarom is het belangrijk om de juiste mentaliteit te tonen. Te beginnen tegen Jagiellonia, daarna in Anderlecht."

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Cercle moet minder goals incasseren

"We verloren de afgelopen twee wedstrijden tegen de Poolse en Belgische kampioen. Bij momenten waren we dominant, maar in beide partijen incasseren we in 10 minuten 3 doelpunten. Voor die twee wedstrijden waren we moeilijk te verslaan. We gaan dus niet afwijken van onze spelfilosofie. Het is aan ons om nu oplossingen te vinden, zodat we opnieuw minder makkelijk doelpunten tegenkrijgen."

Van der Bruggen maakt zich ook geen zorgen. "Op zich waren onze wedstrijden in Polen en de derby niet slecht, maar in beide gevallen geven we de partij op enkele minuten weg. Toch zit de sfeer nog goed in de groep. Er komen nu twee heel belangrijke wedstrijden aan en we willen de wedstrijd tegen Jagiellonia sowieso winnen. De partij moeten we met een goed gevoel proberen afsluiten", legde de Belg uit.

Minda out

"Als we de wedstrijd proberen te winnen, weet je nooit wat er kan gebeuren. We moeten realistisch zijn, maar in het voetbal kan er altijd een mirakel plaatsvinden", zei hij. Cercle Brugge zal wel niet op zijn sterkst voor de dag komen.

Alan Minda is out voor deze match en ontbreekt ook tegen Anderlecht, Abu Francis is geschorst. HLN weet dat  Delanghe, Ravych en Agyekum gespaard worden.

Gaat Cercle stunten?

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

28
28
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

152
152
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

53
53
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

41
41
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

389
389
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

63
63
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

213
213
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

45
45
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

690
690
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

175
175
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

170
170
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1078
1078
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

690
690
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

460
460
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

852
852
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

853
853
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

501
501
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

821
821

Meer sportnieuws