Cercle Brugge droomt van megastunt: "Er alles aan doen"

door
Cercle Brugge droomt van megastunt:

Cercle Brugge speelt vanavond wellicht de laatste wedstrijd van een Belgische club in Europa dit seizoen. De Bruggelingen staan voor een haast onmogelijke taak om de 3-0-nederlaag tegen Jagollienia weg te werken. Ferdinand Feldhofer en Hannes Van der Bruggen spraken met de pers.

"We gaan er wel alles aan doen om met een goed gevoel het avontuur in de Conference League af te sluiten”, zei Feldhofer via de clubkanalen. "De jongens zijn klaar voor deze uitdaging. Iedereen is zich bewust van de situatie waarin we ons bevinden. Daarom is het belangrijk om de juiste mentaliteit te tonen. Te beginnen tegen Jagiellonia, daarna in Anderlecht."

Cercle moet minder goals incasseren

LEES OOK Anderlecht bibbert: “Zeker van dat we kunnen winnen”

"We verloren de afgelopen twee wedstrijden tegen de Poolse en Belgische kampioen. Bij momenten waren we dominant, maar in beide partijen incasseren we in 10 minuten 3 doelpunten. Voor die twee wedstrijden waren we moeilijk te verslaan. We gaan dus niet afwijken van onze spelfilosofie. Het is aan ons om nu oplossingen te vinden, zodat we opnieuw minder makkelijk doelpunten tegenkrijgen."

Van der Bruggen maakt zich ook geen zorgen. "Op zich waren onze wedstrijden in Polen en de derby niet slecht, maar in beide gevallen geven we de partij op enkele minuten weg. Toch zit de sfeer nog goed in de groep. Er komen nu twee heel belangrijke wedstrijden aan en we willen de wedstrijd tegen Jagiellonia sowieso winnen. De partij moeten we met een goed gevoel proberen afsluiten", legde de Belg uit.

Minda out

"Als we de wedstrijd proberen te winnen, weet je nooit wat er kan gebeuren. We moeten realistisch zijn, maar in het voetbal kan er altijd een mirakel plaatsvinden", zei hij. Cercle Brugge zal wel niet op zijn sterkst voor de dag komen.

LEES OOK Cercle op zucht van stunt: "Dat was het beslissende moment"

Alan Minda is out voor deze match en ontbreekt ook tegen Anderlecht, Abu Francis is geschorst. HLN weet dat  Delanghe, Ravych en Agyekum gespaard worden.

POLL: Gaat Cercle stunten?

Meest recent

Under Review: Lardot wijst Mazzu terecht, Kuyt mag klagen

Op de laatste speeldag van de reguliere competitie stond er op diverse velden nog heel wat op het ...

24
24
'Antwerp hakt knoop door: nieuwkomer al richting exit'

Antwerp lijkt in de play-offs geen rol van betekenis te zullen spelen, en dus wordt de blik in ...

86
86
Club Brugge verschaft update over revalidatie Mignolet

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een thuiszege tegen Charleroi. Toch was er ...

144
144
KV Mechelen juicht: "Mijn beste seizoen ooit"

Hoe zou Besnik Hasi zich voelen? Na zijn vertrek won KV Mechelen twee keer en boekten ze dus een zes ...

98
98
Stunt in de Jupiler Pro League: "Dit is een mirakel"

FCV Dender werd voor het seizoen aanzien als dé degradatiekandidaat bij uitstek. Zij wisten ...

82
82
'Antwerp wil smaakmaker weghalen bij KV Mechelen'

KV Mechelen zal in de zomer wellicht een aantal spelers van de hand gaan doen. Opvallend genoeg gaan ...

223
223
Champions' Play-Offs begint met Club Brugge - Anderlecht

De eerste 30 speeldagen liggen achter de rug in de Jupiler Pro League. Binnenkort beginnen de ...

948
948
Westerlo ruikt bloed: "Waarom niet?"

KVC Westerlo won met 1-2 van Beerschot en kende zo een mooi einde van een zeer slopend seizoen in de ...

115
115
"Verrassende redder voor Anderlecht in play-offs"

Bij RSC Anderlecht waren ze tevreden met de zege, maar het spelniveau was erbarmelijk. Bij La ...

446
446
OHL-coach Coleman zet woeste Mazzu stevig op zijn plaats

De tirade van STVV-coach Felice Mazzu na de allesbeslissende wedstrijd op de slotspeeldag tegen OHL ...

235
235
Rode Kruis slaat keihard terug op kritiek van Mechele

De botsing van Simon Mignolet in de competitiewedstrijd tegen Sporting Charleroi zorgde even voor ...

610
610
Courtois-oorlog escaleert: “Hij zou beter zijn mond houden!”

Real Madrid en Atlético Madrid keken elkaar in de ogen in de Champions League. Uiteindelijk ...

210
210
Vanaken legt uit waarom hij nooit stopte bij Duivels

Maandag verzamelen de Rode Duivels in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de dubbele ...

109
109
Felle tirade Mazzu blijft niet zonder gevolgen

STVV werd zondag veroordeeld tot de play-downs na een 3-2-nederlaag tegen OH Leuven en dat deed ...

194
194
Volgende talent past voor Duivels: "Gebrek aan respect"

Er was de voorbije weken veel te doen over de vele jonge spelers met een dubbele nationaliteit, ...

355
355
Club Brugge komt met groot nieuws voor bekerfinale

Club Brugge kan tijdens de interlandbreak even uitblazen na een drukke periode, maar daarna is het ...

510
510
Ziet Garcia meteen sterkhouder afhaken bij Duivels?

Maandag verzamelen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de ...

368
368
'Club Brugge krijgt goed nieuws uit ziekenboeg'

Club Brugge won zondag wel met 4-2 van Charleroi, maar trekt desondanks niet zonder zorgen de ...

432
432
Alles op het behoud: STVV doet opmerkelijke zet

STVV is er zondag niet meer in geslaagd de Relegation Play-Off te ontlopen. De Kanaries gingen op de ...

200
200
Leko zet puntjes op de i over vertrek bij Standard

Standard heeft de reguliere competitie afgesloten met een magere 5 op 21, nadat het ook zijn ...

222
222

Meer sportnieuws