Cercle Brugge droomt van megastunt: "Er alles aan doen"

139 stemmen
Cercle Brugge droomt van megastunt:

Cercle Brugge speelt vanavond wellicht de laatste wedstrijd van een Belgische club in Europa dit seizoen. De Bruggelingen staan voor een haast onmogelijke taak om de 3-0-nederlaag tegen Jagollienia weg te werken. Ferdinand Feldhofer en Hannes Van der Bruggen spraken met de pers.

"We gaan er wel alles aan doen om met een goed gevoel het avontuur in de Conference League af te sluiten”, zei Feldhofer via de clubkanalen. "De jongens zijn klaar voor deze uitdaging. Iedereen is zich bewust van de situatie waarin we ons bevinden. Daarom is het belangrijk om de juiste mentaliteit te tonen. Te beginnen tegen Jagiellonia, daarna in Anderlecht."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

Cercle moet minder goals incasseren

"We verloren de afgelopen twee wedstrijden tegen de Poolse en Belgische kampioen. Bij momenten waren we dominant, maar in beide partijen incasseren we in 10 minuten 3 doelpunten. Voor die twee wedstrijden waren we moeilijk te verslaan. We gaan dus niet afwijken van onze spelfilosofie. Het is aan ons om nu oplossingen te vinden, zodat we opnieuw minder makkelijk doelpunten tegenkrijgen."

Van der Bruggen maakt zich ook geen zorgen. "Op zich waren onze wedstrijden in Polen en de derby niet slecht, maar in beide gevallen geven we de partij op enkele minuten weg. Toch zit de sfeer nog goed in de groep. Er komen nu twee heel belangrijke wedstrijden aan en we willen de wedstrijd tegen Jagiellonia sowieso winnen. De partij moeten we met een goed gevoel proberen afsluiten", legde de Belg uit.

Minda out

"Als we de wedstrijd proberen te winnen, weet je nooit wat er kan gebeuren. We moeten realistisch zijn, maar in het voetbal kan er altijd een mirakel plaatsvinden", zei hij. Cercle Brugge zal wel niet op zijn sterkst voor de dag komen.

Alan Minda is out voor deze match en ontbreekt ook tegen Anderlecht, Abu Francis is geschorst. HLN weet dat  Delanghe, Ravych en Agyekum gespaard worden.

Gaat Cercle stunten?

Meest recent

Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

7
7
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

64
64
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

157
157
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

369
369
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

120
120
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

168
168
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

126
126
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

709
709
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

172
172
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

317
317
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

168
168
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

451
451
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

323
323
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

511
511
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

473
473
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

109
109
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

221
221
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

144
144
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

98
98
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

216
216
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

344
344
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

490
490
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

208
208
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

671
671
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

75
75

Meer sportnieuws