Cercle Brugge droomt van megastunt: "Er alles aan doen"

door
Cercle Brugge droomt van megastunt:

Cercle Brugge speelt vanavond wellicht de laatste wedstrijd van een Belgische club in Europa dit seizoen. De Bruggelingen staan voor een haast onmogelijke taak om de 3-0-nederlaag tegen Jagollienia weg te werken. Ferdinand Feldhofer en Hannes Van der Bruggen spraken met de pers.

"We gaan er wel alles aan doen om met een goed gevoel het avontuur in de Conference League af te sluiten”, zei Feldhofer via de clubkanalen. "De jongens zijn klaar voor deze uitdaging. Iedereen is zich bewust van de situatie waarin we ons bevinden. Daarom is het belangrijk om de juiste mentaliteit te tonen. Te beginnen tegen Jagiellonia, daarna in Anderlecht."

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

Cercle moet minder goals incasseren

"We verloren de afgelopen twee wedstrijden tegen de Poolse en Belgische kampioen. Bij momenten waren we dominant, maar in beide partijen incasseren we in 10 minuten 3 doelpunten. Voor die twee wedstrijden waren we moeilijk te verslaan. We gaan dus niet afwijken van onze spelfilosofie. Het is aan ons om nu oplossingen te vinden, zodat we opnieuw minder makkelijk doelpunten tegenkrijgen."

Van der Bruggen maakt zich ook geen zorgen. "Op zich waren onze wedstrijden in Polen en de derby niet slecht, maar in beide gevallen geven we de partij op enkele minuten weg. Toch zit de sfeer nog goed in de groep. Er komen nu twee heel belangrijke wedstrijden aan en we willen de wedstrijd tegen Jagiellonia sowieso winnen. De partij moeten we met een goed gevoel proberen afsluiten", legde de Belg uit.

Minda out

"Als we de wedstrijd proberen te winnen, weet je nooit wat er kan gebeuren. We moeten realistisch zijn, maar in het voetbal kan er altijd een mirakel plaatsvinden", zei hij. Cercle Brugge zal wel niet op zijn sterkst voor de dag komen.

Alan Minda is out voor deze match en ontbreekt ook tegen Anderlecht, Abu Francis is geschorst. HLN weet dat  Delanghe, Ravych en Agyekum gespaard worden.

Gaat Cercle stunten?

Meest recent

STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

23
23
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

28
28
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

70
70
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

74
74
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

58
58
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

76
76
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

338
338
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

77
77
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

253
253
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

366
366
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

307
307
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

204
204
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

308
308
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

140
140
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

95
95
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

97
97
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

67
67
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

280
280
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

276
276
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

109
109
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

516
516
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211

Meer sportnieuws