Cercle Brugge droomt van megastunt: "Er alles aan doen"

door
Cercle Brugge droomt van megastunt:

Cercle Brugge speelt vanavond wellicht de laatste wedstrijd van een Belgische club in Europa dit seizoen. De Bruggelingen staan voor een haast onmogelijke taak om de 3-0-nederlaag tegen Jagollienia weg te werken. Ferdinand Feldhofer en Hannes Van der Bruggen spraken met de pers.

"We gaan er wel alles aan doen om met een goed gevoel het avontuur in de Conference League af te sluiten”, zei Feldhofer via de clubkanalen. "De jongens zijn klaar voor deze uitdaging. Iedereen is zich bewust van de situatie waarin we ons bevinden. Daarom is het belangrijk om de juiste mentaliteit te tonen. Te beginnen tegen Jagiellonia, daarna in Anderlecht."

LEES OOK: Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

Cercle moet minder goals incasseren

"We verloren de afgelopen twee wedstrijden tegen de Poolse en Belgische kampioen. Bij momenten waren we dominant, maar in beide partijen incasseren we in 10 minuten 3 doelpunten. Voor die twee wedstrijden waren we moeilijk te verslaan. We gaan dus niet afwijken van onze spelfilosofie. Het is aan ons om nu oplossingen te vinden, zodat we opnieuw minder makkelijk doelpunten tegenkrijgen."

Van der Bruggen maakt zich ook geen zorgen. "Op zich waren onze wedstrijden in Polen en de derby niet slecht, maar in beide gevallen geven we de partij op enkele minuten weg. Toch zit de sfeer nog goed in de groep. Er komen nu twee heel belangrijke wedstrijden aan en we willen de wedstrijd tegen Jagiellonia sowieso winnen. De partij moeten we met een goed gevoel proberen afsluiten", legde de Belg uit.

Minda out

"Als we de wedstrijd proberen te winnen, weet je nooit wat er kan gebeuren. We moeten realistisch zijn, maar in het voetbal kan er altijd een mirakel plaatsvinden", zei hij. Cercle Brugge zal wel niet op zijn sterkst voor de dag komen.

Alan Minda is out voor deze match en ontbreekt ook tegen Anderlecht, Abu Francis is geschorst. HLN weet dat  Delanghe, Ravych en Agyekum gespaard worden.

Gaat Cercle stunten?

Meest recent

'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

87
87
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

41
41
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

75
75
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

23
23
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

45
45
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

92
92
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

101
101
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

196
196
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

180
180
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

34
34
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

44
44
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

259
259
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

82
82
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

167
167
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

113
113
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

143
143
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

151
151
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

197
197
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

598
598
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

544
544

Meer sportnieuws