Champions League-volgers smullen van Club-speler: "Wat een beest"

door
Champions League-volgers smullen van Club-speler:

Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch tegen Aston Villa, stond Club Brugge aan de rand van de uitschakeling in de Champions League. En de kansen op een remonte kregen woensdag een flinke knauw na een rode kaart voor Kyriani Sabbe. Toch waren er ook voldoende Brugse lichtpunten.

Blauw-Zwart had een weekje geleden weliswaar met vrij stevige cijfers verloren op eigen veld, maar was toen lange tijd minstens de evenknie van Villa. Pas na enkele wissels in de slotfase liep het toen fout via een eigen doelpunt en een strafschop. Toch was Club toen allesbehalve de mindere ploeg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

Rood hypothekeert sterke start

Met ook nog de knappe prestatie van tegen Atalanta BC in het achterhoofd, geloofden de Bruggelingen dus nog in een ommekeer. Maar na een twintigtal minuten liep het grondig fout. Sabbe trok immers aan de noodrem bij de doorgebroken Marcus Rashford en kreeg een ontegensprekelijke rode kaart.

Een spijtige zaak, want voorts speelde Blauw-Zwart een meer dan verdienstelijke eerste helft. Terwijl Villa zich zichtbaar terugtrok, eisten de West-Vlamingen het balbezit op. Dat leidde ook tot enkele doelkansjes. Zelfs met mannetje minder was Club degene die een voorsprong het meest verdiende.

Watkins in achterzak Ordoñez

Bij de Belgische kampioen liepen dan ook weer enkele uitblinkers rond. Op het middenveld was Ardon Jashari weer alomtegenwoordig, terwijl Hans Vanaken weer hét rustpunt was. Maxim De Cuyper liet bij momenten mooie flitsen zien. Daarnaast sprong vooral Joel Ordoñez in het oog. De Colombiaanse verdediger hield een topspits als Ollie Watkins stevig in zijn zak. Ordoñez lijkt dan ook stilaan klaar voor een stap hogerop. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof van over heel Europa.

Ordoñez speelt volgend seizoen in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

119
119
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

31
31
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

105
105
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

107
107
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

66
66
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

233
233
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

103
103
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

535
535
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

395
395
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

446
446
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

117
117
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

600
600
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

212
212
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

270
270
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

329
329
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

136
136
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

237
237
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

215
215
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

92
92
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

322
322
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

306
306
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws