Champions League-volgers smullen van Club-speler: "Wat een beest"

door
Champions League-volgers smullen van Club-speler:

Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch tegen Aston Villa, stond Club Brugge aan de rand van de uitschakeling in de Champions League. En de kansen op een remonte kregen woensdag een flinke knauw na een rode kaart voor Kyriani Sabbe. Toch waren er ook voldoende Brugse lichtpunten.

Blauw-Zwart had een weekje geleden weliswaar met vrij stevige cijfers verloren op eigen veld, maar was toen lange tijd minstens de evenknie van Villa. Pas na enkele wissels in de slotfase liep het toen fout via een eigen doelpunt en een strafschop. Toch was Club toen allesbehalve de mindere ploeg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Rood hypothekeert sterke start

Met ook nog de knappe prestatie van tegen Atalanta BC in het achterhoofd, geloofden de Bruggelingen dus nog in een ommekeer. Maar na een twintigtal minuten liep het grondig fout. Sabbe trok immers aan de noodrem bij de doorgebroken Marcus Rashford en kreeg een ontegensprekelijke rode kaart.

Een spijtige zaak, want voorts speelde Blauw-Zwart een meer dan verdienstelijke eerste helft. Terwijl Villa zich zichtbaar terugtrok, eisten de West-Vlamingen het balbezit op. Dat leidde ook tot enkele doelkansjes. Zelfs met mannetje minder was Club degene die een voorsprong het meest verdiende.

Watkins in achterzak Ordoñez

Bij de Belgische kampioen liepen dan ook weer enkele uitblinkers rond. Op het middenveld was Ardon Jashari weer alomtegenwoordig, terwijl Hans Vanaken weer hét rustpunt was. Maxim De Cuyper liet bij momenten mooie flitsen zien. Daarnaast sprong vooral Joel Ordoñez in het oog. De Colombiaanse verdediger hield een topspits als Ollie Watkins stevig in zijn zak. Ordoñez lijkt dan ook stilaan klaar voor een stap hogerop. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof van over heel Europa.

Ordoñez speelt volgend seizoen in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

163
163
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

94
94
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

83
83
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

153
153
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

60
60
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

180
180
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

75
75
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

630
630
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

60
60
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

76
76
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

73
73
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

377
377
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

256
256
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

379
379
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

618
618
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

269
269
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

343
343
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

243
243
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

99
99
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

151
151
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

185
185
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

148
148
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35

Meer sportnieuws