Champions League-volgers smullen van Club-speler: "Wat een beest"

door
Champions League-volgers smullen van Club-speler:

Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch tegen Aston Villa, stond Club Brugge aan de rand van de uitschakeling in de Champions League. En de kansen op een remonte kregen woensdag een flinke knauw na een rode kaart voor Kyriani Sabbe. Toch waren er ook voldoende Brugse lichtpunten.

Blauw-Zwart had een weekje geleden weliswaar met vrij stevige cijfers verloren op eigen veld, maar was toen lange tijd minstens de evenknie van Villa. Pas na enkele wissels in de slotfase liep het toen fout via een eigen doelpunt en een strafschop. Toch was Club toen allesbehalve de mindere ploeg.

LEES OOK: 'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Rood hypothekeert sterke start

Met ook nog de knappe prestatie van tegen Atalanta BC in het achterhoofd, geloofden de Bruggelingen dus nog in een ommekeer. Maar na een twintigtal minuten liep het grondig fout. Sabbe trok immers aan de noodrem bij de doorgebroken Marcus Rashford en kreeg een ontegensprekelijke rode kaart.

Een spijtige zaak, want voorts speelde Blauw-Zwart een meer dan verdienstelijke eerste helft. Terwijl Villa zich zichtbaar terugtrok, eisten de West-Vlamingen het balbezit op. Dat leidde ook tot enkele doelkansjes. Zelfs met mannetje minder was Club degene die een voorsprong het meest verdiende.

Watkins in achterzak Ordoñez

Bij de Belgische kampioen liepen dan ook weer enkele uitblinkers rond. Op het middenveld was Ardon Jashari weer alomtegenwoordig, terwijl Hans Vanaken weer hét rustpunt was. Maxim De Cuyper liet bij momenten mooie flitsen zien. Daarnaast sprong vooral Joel Ordoñez in het oog. De Colombiaanse verdediger hield een topspits als Ollie Watkins stevig in zijn zak. Ordoñez lijkt dan ook stilaan klaar voor een stap hogerop. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof van over heel Europa.

Ordoñez speelt volgend seizoen in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

4
4
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

53
53
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

125
125
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

48
48
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

48
48
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

91
91
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

184
184
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

737
737
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

151
151
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

263
263
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

142
142
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

172
172
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

461
461
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

216
216
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

296
296
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

639
639
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

142
142
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

946
946
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

346
346
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

254
254
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

604
604
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

159
159
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

510
510
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

280
280

Meer sportnieuws