Champions League-volgers smullen van Club-speler: "Wat een beest"

door
Champions League-volgers smullen van Club-speler:

Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch tegen Aston Villa, stond Club Brugge aan de rand van de uitschakeling in de Champions League. En de kansen op een remonte kregen woensdag een flinke knauw na een rode kaart voor Kyriani Sabbe. Toch waren er ook voldoende Brugse lichtpunten.

Blauw-Zwart had een weekje geleden weliswaar met vrij stevige cijfers verloren op eigen veld, maar was toen lange tijd minstens de evenknie van Villa. Pas na enkele wissels in de slotfase liep het toen fout via een eigen doelpunt en een strafschop. Toch was Club toen allesbehalve de mindere ploeg.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Rood hypothekeert sterke start

Met ook nog de knappe prestatie van tegen Atalanta BC in het achterhoofd, geloofden de Bruggelingen dus nog in een ommekeer. Maar na een twintigtal minuten liep het grondig fout. Sabbe trok immers aan de noodrem bij de doorgebroken Marcus Rashford en kreeg een ontegensprekelijke rode kaart.

Een spijtige zaak, want voorts speelde Blauw-Zwart een meer dan verdienstelijke eerste helft. Terwijl Villa zich zichtbaar terugtrok, eisten de West-Vlamingen het balbezit op. Dat leidde ook tot enkele doelkansjes. Zelfs met mannetje minder was Club degene die een voorsprong het meest verdiende.

Watkins in achterzak Ordoñez

Bij de Belgische kampioen liepen dan ook weer enkele uitblinkers rond. Op het middenveld was Ardon Jashari weer alomtegenwoordig, terwijl Hans Vanaken weer hét rustpunt was. Maxim De Cuyper liet bij momenten mooie flitsen zien. Daarnaast sprong vooral Joel Ordoñez in het oog. De Colombiaanse verdediger hield een topspits als Ollie Watkins stevig in zijn zak. Ordoñez lijkt dan ook stilaan klaar voor een stap hogerop. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof van over heel Europa.

Ordoñez speelt volgend seizoen in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

5
5
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

7
7
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

2
2
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

86
86
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

12
12
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

95
95
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

169
169
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

166
166
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

112
112
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

63
63
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

127
127
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

97
97
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

142
142
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

285
285
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

81
81
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

41
41
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

170
170
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

335
335
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

207
207
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

284
284
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

83
83
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

122
122
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

51
51
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

109
109
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

53
53

Meer sportnieuws