'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

door
'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

Dit had het seizoen moeten worden van Roméo Lavia, die in de zomer eindelijk weer fit leek na een jaar blessureleed. Maar opnieuw liet zijn lichaam onze 21-jarige landgenoot in de steek, waardoor hij de voorbije maanden weer amper speelde.

Sinds begin december speelde Lavia amper twee wedstrijden voor Chelsea, waarbij zijn laatste minuten alweer dateren van midden januari. Hij zou nu wel weer klaar zijn voor de dienst, maar het is maar de vraag hoe lang zijn lichaam het deze keer zal houden.

LEES OOK: Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Twijfels rond lichaam Lavia bij Chelsea

Volgens CaughtOffside beginnen ze bij Chelsea stilaan hun geduld te verliezen. Binnen de club zouden de twijfels over de fitheid van Lavia alsmaar toenemen en daarom zouden ze jacht maken op een vervanger. Kobbie Mainoo van Manchester United zou bovenaan de verlanglijst staan.

Al betekent de mogelijke komst van Mainoo niet noodzakelijk dat Lavia zal moeten vertrekken. Volgens TEAMtalk heeft de eenmalige Rode Duivel nog geen signalen in die richting gekregen en is Chelsea ook niet van plan om hem in de etalage te zetten.

Vervanger komt, maar Lavia moet niet weg

Trainer Enzo Maresca is immers wel een grote fan van Lavia en stelt hem altijd op wanneer hij fit is. Zelf zou Lavia in Londen ook nog steeds zeer gelukkig zijn en dus is ook voor hem een transfer niet aan de orde.

Maar mocht het om de één of andere reden toch tot een vertrek komen, dan is de verwachting dat de clubs nog steeds in de rij zouden staan. Ondanks zijn frêle lichaam zorgt zijn enorme talent ervoor dat Lavia nog steeds heel wat bewonderaars heeft.

Zal Lavia de verwachtingen nog inlossen bij Chelsea?

Meest recent

Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

1
1
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

119
119
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

26
26
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

66
66
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

289
289
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

197
197
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

151
151
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

418
418
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

280
280
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

291
291
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

65
65
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

650
650
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

215
215
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

116
116
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

416
416
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

201
201
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

648
648
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

83
83
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

125
125
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

393
393
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

277
277
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

573
573
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

235
235

Meer sportnieuws