'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

193
'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

Dit had het seizoen moeten worden van Roméo Lavia, die in de zomer eindelijk weer fit leek na een jaar blessureleed. Maar opnieuw liet zijn lichaam onze 21-jarige landgenoot in de steek, waardoor hij de voorbije maanden weer amper speelde.

Sinds begin december speelde Lavia amper twee wedstrijden voor Chelsea, waarbij zijn laatste minuten alweer dateren van midden januari. Hij zou nu wel weer klaar zijn voor de dienst, maar het is maar de vraag hoe lang zijn lichaam het deze keer zal houden.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Twijfels rond lichaam Lavia bij Chelsea

Volgens CaughtOffside beginnen ze bij Chelsea stilaan hun geduld te verliezen. Binnen de club zouden de twijfels over de fitheid van Lavia alsmaar toenemen en daarom zouden ze jacht maken op een vervanger. Kobbie Mainoo van Manchester United zou bovenaan de verlanglijst staan.

Al betekent de mogelijke komst van Mainoo niet noodzakelijk dat Lavia zal moeten vertrekken. Volgens TEAMtalk heeft de eenmalige Rode Duivel nog geen signalen in die richting gekregen en is Chelsea ook niet van plan om hem in de etalage te zetten.

Vervanger komt, maar Lavia moet niet weg

Trainer Enzo Maresca is immers wel een grote fan van Lavia en stelt hem altijd op wanneer hij fit is. Zelf zou Lavia in Londen ook nog steeds zeer gelukkig zijn en dus is ook voor hem een transfer niet aan de orde.

Maar mocht het om de één of andere reden toch tot een vertrek komen, dan is de verwachting dat de clubs nog steeds in de rij zouden staan. Ondanks zijn frêle lichaam zorgt zijn enorme talent ervoor dat Lavia nog steeds heel wat bewonderaars heeft.

Zal Lavia de verwachtingen nog inlossen bij Chelsea?

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

7
7
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

10
10
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

28
28
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

38
38
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

195
195
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

41
41
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

82
82
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

74
74
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

124
124
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

153
153
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

56
56
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

318
318
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

785
785
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

88
88
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

173
173
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

210
210
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

397
397
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

710
710
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

263
263
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws