'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

door
'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

Dit had het seizoen moeten worden van Roméo Lavia, die in de zomer eindelijk weer fit leek na een jaar blessureleed. Maar opnieuw liet zijn lichaam onze 21-jarige landgenoot in de steek, waardoor hij de voorbije maanden weer amper speelde.

Sinds begin december speelde Lavia amper twee wedstrijden voor Chelsea, waarbij zijn laatste minuten alweer dateren van midden januari. Hij zou nu wel weer klaar zijn voor de dienst, maar het is maar de vraag hoe lang zijn lichaam het deze keer zal houden.

LEES OOK: Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Twijfels rond lichaam Lavia bij Chelsea

Volgens CaughtOffside beginnen ze bij Chelsea stilaan hun geduld te verliezen. Binnen de club zouden de twijfels over de fitheid van Lavia alsmaar toenemen en daarom zouden ze jacht maken op een vervanger. Kobbie Mainoo van Manchester United zou bovenaan de verlanglijst staan.

Al betekent de mogelijke komst van Mainoo niet noodzakelijk dat Lavia zal moeten vertrekken. Volgens TEAMtalk heeft de eenmalige Rode Duivel nog geen signalen in die richting gekregen en is Chelsea ook niet van plan om hem in de etalage te zetten.

Vervanger komt, maar Lavia moet niet weg

Trainer Enzo Maresca is immers wel een grote fan van Lavia en stelt hem altijd op wanneer hij fit is. Zelf zou Lavia in Londen ook nog steeds zeer gelukkig zijn en dus is ook voor hem een transfer niet aan de orde.

Maar mocht het om de één of andere reden toch tot een vertrek komen, dan is de verwachting dat de clubs nog steeds in de rij zouden staan. Ondanks zijn frêle lichaam zorgt zijn enorme talent ervoor dat Lavia nog steeds heel wat bewonderaars heeft.

Zal Lavia de verwachtingen nog inlossen bij Chelsea?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

58
58
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

175
175
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

145
145
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

214
214
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

211
211
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

63
63
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

97
97
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

370
370
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

337
337
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

950
950
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

375
375
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws