Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

door
Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

Wanneer vrijdag Rudi Garcia zijn selectie bekend maakt voor de wedstrijden tegen Oekraïne, zal daarin wellicht geen spoor te bekennen zijn van Roméo Lavia. Twee jaar na zijn debuut in maart 2023 wacht het 21-jarige supertalent nog altijd op zijn tweede cap.

Sindsdien zorgde aanhoudend blessureleed ervoor dat Lavia geen enkele keer meer in actie kwam voor de Rode Duivels. De middenvelder zag bijna het volledige vorige seizoen in rook opgaan door zijn blessures.

LEES OOK: 'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Lavia alweer getergd door blessures

Dit seizoen begon nog voorspoedig, maar de laatste maanden verdween Lavia weer uit beeld. Hij liep begin december een nieuwe hamstringblessure op en stond zowat een maand aan de kant. Midden januari speelde hij een helft in de FA Cup tegen Morecambe en 56 minuten tegen Bournemouth in de Premier League.

Daarna herviel hij echter weer. Na alweer bijna twee maanden in de lappenmand lijkt Lavia echter eindelijk weer klaar voor de dienst te zijn. Dat vertelde Chelsea-trainer Enzo Maresca woensdag op zijn persconferentie.

Eindelijk weer fit

"Het gaat veel beter met Roméo", aldus Maresca. "Hij is niet ingeschreven voor de Conference League, maar het is ons doel om hem te helpen om fit te blijven tot het einde, zodat hij zoveel mogelijk wedstrijden kan spelen."

Vorig weekend zat Lavia al een eerste keer in de wedstrijdselectie, maar tegen Leicester kwam hij nog niet van de bank. Donderdag tegen Kopenhagen zal hij dus ook zijn wederoptreden nog niet maken, maar onze landgenoot mag wel hopen op een rentree op zondag tegen Arsenal.

Zal Lavia snel weer terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

31
31
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

40
40
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

82
82
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

108
108
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

127
127
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

136
136
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

124
124
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

405
405
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

290
290
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

84
84
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

229
229
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

163
163
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

139
139
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

96
96
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

536
536
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

376
376
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

97
97
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

990
990
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

135
135
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

193
193
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

356
356
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

199
199
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

91
91

Meer sportnieuws