Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

138 stemmen
Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

Wanneer vrijdag Rudi Garcia zijn selectie bekend maakt voor de wedstrijden tegen Oekraïne, zal daarin wellicht geen spoor te bekennen zijn van Roméo Lavia. Twee jaar na zijn debuut in maart 2023 wacht het 21-jarige supertalent nog altijd op zijn tweede cap.

Sindsdien zorgde aanhoudend blessureleed ervoor dat Lavia geen enkele keer meer in actie kwam voor de Rode Duivels. De middenvelder zag bijna het volledige vorige seizoen in rook opgaan door zijn blessures.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Lavia alweer getergd door blessures

Dit seizoen begon nog voorspoedig, maar de laatste maanden verdween Lavia weer uit beeld. Hij liep begin december een nieuwe hamstringblessure op en stond zowat een maand aan de kant. Midden januari speelde hij een helft in de FA Cup tegen Morecambe en 56 minuten tegen Bournemouth in de Premier League.

Daarna herviel hij echter weer. Na alweer bijna twee maanden in de lappenmand lijkt Lavia echter eindelijk weer klaar voor de dienst te zijn. Dat vertelde Chelsea-trainer Enzo Maresca woensdag op zijn persconferentie.

Eindelijk weer fit

"Het gaat veel beter met Roméo", aldus Maresca. "Hij is niet ingeschreven voor de Conference League, maar het is ons doel om hem te helpen om fit te blijven tot het einde, zodat hij zoveel mogelijk wedstrijden kan spelen."

Vorig weekend zat Lavia al een eerste keer in de wedstrijdselectie, maar tegen Leicester kwam hij nog niet van de bank. Donderdag tegen Kopenhagen zal hij dus ook zijn wederoptreden nog niet maken, maar onze landgenoot mag wel hopen op een rentree op zondag tegen Arsenal.

Zal Lavia snel weer terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

2
2
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

34
34
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

94
94
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

75
75
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

205
205
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

243
243
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

22
22
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

859
859
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

89
89
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

356
356
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

132
132
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

147
147
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

68
68
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

104
104
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

62
62
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

61
61
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

239
239
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

146
146
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

305
305
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

198
198
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

66
66

Meer sportnieuws