Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

door
Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

Wanneer vrijdag Rudi Garcia zijn selectie bekend maakt voor de wedstrijden tegen Oekraïne, zal daarin wellicht geen spoor te bekennen zijn van Roméo Lavia. Twee jaar na zijn debuut in maart 2023 wacht het 21-jarige supertalent nog altijd op zijn tweede cap.

Sindsdien zorgde aanhoudend blessureleed ervoor dat Lavia geen enkele keer meer in actie kwam voor de Rode Duivels. De middenvelder zag bijna het volledige vorige seizoen in rook opgaan door zijn blessures.

LEES OOK: 'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Lavia alweer getergd door blessures

Dit seizoen begon nog voorspoedig, maar de laatste maanden verdween Lavia weer uit beeld. Hij liep begin december een nieuwe hamstringblessure op en stond zowat een maand aan de kant. Midden januari speelde hij een helft in de FA Cup tegen Morecambe en 56 minuten tegen Bournemouth in de Premier League.

Daarna herviel hij echter weer. Na alweer bijna twee maanden in de lappenmand lijkt Lavia echter eindelijk weer klaar voor de dienst te zijn. Dat vertelde Chelsea-trainer Enzo Maresca woensdag op zijn persconferentie.

Eindelijk weer fit

"Het gaat veel beter met Roméo", aldus Maresca. "Hij is niet ingeschreven voor de Conference League, maar het is ons doel om hem te helpen om fit te blijven tot het einde, zodat hij zoveel mogelijk wedstrijden kan spelen."

Vorig weekend zat Lavia al een eerste keer in de wedstrijdselectie, maar tegen Leicester kwam hij nog niet van de bank. Donderdag tegen Kopenhagen zal hij dus ook zijn wederoptreden nog niet maken, maar onze landgenoot mag wel hopen op een rentree op zondag tegen Arsenal.

Zal Lavia snel weer terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

24
24
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

82
82
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

47
47
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

86
86
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

227
227
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

193
193
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

206
206
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

498
498
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

378
378
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

385
385
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

102
102
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

55
55
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

167
167
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

103
103
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

251
251
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

328
328

Meer sportnieuws