Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

door
Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

Wanneer vrijdag Rudi Garcia zijn selectie bekend maakt voor de wedstrijden tegen Oekraïne, zal daarin wellicht geen spoor te bekennen zijn van Roméo Lavia. Twee jaar na zijn debuut in maart 2023 wacht het 21-jarige supertalent nog altijd op zijn tweede cap.

Sindsdien zorgde aanhoudend blessureleed ervoor dat Lavia geen enkele keer meer in actie kwam voor de Rode Duivels. De middenvelder zag bijna het volledige vorige seizoen in rook opgaan door zijn blessures.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Lavia alweer getergd door blessures

Dit seizoen begon nog voorspoedig, maar de laatste maanden verdween Lavia weer uit beeld. Hij liep begin december een nieuwe hamstringblessure op en stond zowat een maand aan de kant. Midden januari speelde hij een helft in de FA Cup tegen Morecambe en 56 minuten tegen Bournemouth in de Premier League.

Daarna herviel hij echter weer. Na alweer bijna twee maanden in de lappenmand lijkt Lavia echter eindelijk weer klaar voor de dienst te zijn. Dat vertelde Chelsea-trainer Enzo Maresca woensdag op zijn persconferentie.

Eindelijk weer fit

"Het gaat veel beter met Roméo", aldus Maresca. "Hij is niet ingeschreven voor de Conference League, maar het is ons doel om hem te helpen om fit te blijven tot het einde, zodat hij zoveel mogelijk wedstrijden kan spelen."

Vorig weekend zat Lavia al een eerste keer in de wedstrijdselectie, maar tegen Leicester kwam hij nog niet van de bank. Donderdag tegen Kopenhagen zal hij dus ook zijn wederoptreden nog niet maken, maar onze landgenoot mag wel hopen op een rentree op zondag tegen Arsenal.

Zal Lavia snel weer terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

18
18
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

19
19
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

53
53
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

98
98
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

61
61
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

213
213
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

187
187
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

274
274
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

400
400
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

134
134
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

94
94
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

559
559
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

292
292
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

186
186
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

295
295
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

426
426
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

76
76
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

141
141
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

68
68
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

263
263
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

221
221
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

77
77
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99

Meer sportnieuws