Club vol voor ultieme stunt: Hayen heeft basiself al klaar

193
Club vol voor ultieme stunt: Hayen heeft basiself al klaar

Woensdagavond worden de laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Ook Club Brugge is in principe nog in de running. Al zal het wel een enorme stunt nodig hebben na de 1-3-nederlaag in de heenmatch tegen Aston Villa.

De Bruggelingen werkten tot dusver een puike eerste campagne af in de vernieuwde versie van het Kampioenenbal, met de dubbele zege tegen Atalanta BC als hoogtepunt tot dusver. Dankzij de stunt tegen de Italianen plaatste Club zich ook voor de 1/8ste finales. Maar daarin blijkt Aston Villa voorlopig te sterk.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Gemiste kans in heenmatch

Het venijn zat hem tijdens de heenmatch in het begin en het slot van de wedstrijd. Zo wisten de Engelsen na drie minuten al op voorsprong te klimmen, maar via Maxim De Cuyper kwam Blauw-Zwart meteen langszij. In de laatste vijf minuten kreeg Club echter een owngoal en penalty tegen, wat leidde tot de 1-3-nederlaag.

Zover had het echter niet moeten komen. Na de gelijkmaker kwam de thuisploeg immers sterk voor de dag en was het minstens de evenknie van Villa. In de tweede helft kreeg Club, via Hans Vanaken en Christos Tzolis, ook grote kansen om zelf op voorsprong te komen. Blauw-Zwart was zelf dus zeker niet kansloos.

Op volle sterkte

Door die nederlaag was er wel even sprake van om tijdens de terugmatch bepaalde spelers te sparen met oog op de vaderlandse competitie. Maar dat plan werd al snel weer afgevoerd. Na de vlotte zege tegen Cercle Brugge is de druk in eigen land weer wat afgenomen. Bovendien gelooft Club oprecht in een ommekeer.

Over de basiself van coach Nicky Hayen bestaat dan ook weinig twijfel. Zo heeft het er alle schijn van dat hij vasthoudt aan dezelfde starters als in de twee voorbije duels, aan zijn type-ploeg dus. Joaquin Seys is nog steeds niet beschikbaar, maar Kyriani Sabbe toonde zich tijdens de heenmatch al een waardige vervanger. Voorts de gekende namen bij Blauw-Zwart.

De verwachte basiself

Mignolet; Sabbe, Ordoñez, Mechele, De Cuyper; Jashari, Vanaken, Onyedika; Talbi, Jutgla, Tzolis

Club stoot alsnog door in de UCL ...

Meest recent

Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

40
40
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

27
27
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

110
110
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

48
48
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

41
41
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

175
175
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

74
74
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

43
43
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

221
221
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

48
48
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

131
131
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

219
219
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

267
267
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

152
152
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

238
238
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

317
317
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

318
318
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

267
267
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

352
352

Meer sportnieuws