'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

856 stemmen
'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

Na de 1-3 nederlaag in eigen huis lijkt de terugmatch tegen Aston Villa woensdag het eindstation te worden voor Club Brugge in de Champions League. Toch weigert Nicky Hayen om het geloof in een stunt op voorhand al op te geven.

Tenslotte zou de Brugse coach niet van plan zijn om zomaar een veredeld B-elftal de wei in te sturen. De algemene verwachting is dat de landskampioen ondanks de schijnbaar uitzichtloze situatie met de beste 11 namen aan de aftrap zal verschijnen.

LEES OOK: Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Hayen gelooft nog in stunt

Van de typeploeg ontbreekt alleen Joaquin Seys, die in de lappenmand ligt met een hamstringblessure en de voorbije wedstrijden reeds vervangen werd door Kyriani Sabbe. Hij krijgt rechts achterin straks wellicht opnieuw de voorkeur op Hugo Siquet.

"Verwacht tegen Aston Villa niet plots een achterhoede met pakweg Spileers, Romero, Siquet in de basis", denkt Het Nieuwsblad dat hij net zoals Jorne Spileers en Zaid Romero genoegen zal moeten nemen met een plaatsje op de bank in Birmingham.

Rust voor Onyedika & co?

"Het kan best zijn dat Hayen iemand die er nood aan heeft rust gunt, maar Club zal niet plots de halve basisploeg omgooien en naar hartenlust roteren. Een stunt is geen must, maar Club zal er dus toch alles aan doen mét de sterkhouders in de basis."

Onder andere Raphael Onyedika, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi kunnen misschien wel een adempauze gebruiken, al lieten hun vervangers de voorbije weken niet zien dat ze in aanmerking komen voor een basisstek. Afspraak woensdag om 21u.

Wie van deze drie heeft volgens u het meest nood aan rust?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

14
14
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

5
5
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

19
19
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

25
25
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

198
198
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

368
368
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

121
121
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

80
80
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

111
111
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

138
138
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

175
175
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

150
150
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

134
134
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

457
457
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

526
526
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

824
824
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

243
243
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

201
201
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

533
533
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

182
182
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

309
309
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1021
1021
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172

Meer sportnieuws