'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

door
'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

Na de 1-3 nederlaag in eigen huis lijkt de terugmatch tegen Aston Villa woensdag het eindstation te worden voor Club Brugge in de Champions League. Toch weigert Nicky Hayen om het geloof in een stunt op voorhand al op te geven.

Tenslotte zou de Brugse coach niet van plan zijn om zomaar een veredeld B-elftal de wei in te sturen. De algemene verwachting is dat de landskampioen ondanks de schijnbaar uitzichtloze situatie met de beste 11 namen aan de aftrap zal verschijnen.

LEES OOK: 'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Hayen gelooft nog in stunt

Van de typeploeg ontbreekt alleen Joaquin Seys, die in de lappenmand ligt met een hamstringblessure en de voorbije wedstrijden reeds vervangen werd door Kyriani Sabbe. Hij krijgt rechts achterin straks wellicht opnieuw de voorkeur op Hugo Siquet.

"Verwacht tegen Aston Villa niet plots een achterhoede met pakweg Spileers, Romero, Siquet in de basis", denkt Het Nieuwsblad dat hij net zoals Jorne Spileers en Zaid Romero genoegen zal moeten nemen met een plaatsje op de bank in Birmingham.

Rust voor Onyedika & co?

"Het kan best zijn dat Hayen iemand die er nood aan heeft rust gunt, maar Club zal niet plots de halve basisploeg omgooien en naar hartenlust roteren. Een stunt is geen must, maar Club zal er dus toch alles aan doen mét de sterkhouders in de basis."

Onder andere Raphael Onyedika, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi kunnen misschien wel een adempauze gebruiken, al lieten hun vervangers de voorbije weken niet zien dat ze in aanmerking komen voor een basisstek. Afspraak woensdag om 21u.

Wie van deze drie heeft volgens u het meest nood aan rust?

Meest recent

'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

0
0
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

22
22
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

56
56
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

101
101
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

94
94
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

384
384
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

86
86
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

106
106
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

134
134
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

427
427
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

44
44
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

170
170
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

108
108
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

145
145
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

68
68
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

326
326
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

295
295
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

70
70
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

222
222
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

427
427
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

521
521
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1087
1087
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

141
141
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

612
612
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

940
940

Meer sportnieuws