'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

door
'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

Na de 1-3 nederlaag in eigen huis lijkt de terugmatch tegen Aston Villa woensdag het eindstation te worden voor Club Brugge in de Champions League. Toch weigert Nicky Hayen om het geloof in een stunt op voorhand al op te geven.

Tenslotte zou de Brugse coach niet van plan zijn om zomaar een veredeld B-elftal de wei in te sturen. De algemene verwachting is dat de landskampioen ondanks de schijnbaar uitzichtloze situatie met de beste 11 namen aan de aftrap zal verschijnen.

LEES OOK: Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Hayen gelooft nog in stunt

Van de typeploeg ontbreekt alleen Joaquin Seys, die in de lappenmand ligt met een hamstringblessure en de voorbije wedstrijden reeds vervangen werd door Kyriani Sabbe. Hij krijgt rechts achterin straks wellicht opnieuw de voorkeur op Hugo Siquet.

"Verwacht tegen Aston Villa niet plots een achterhoede met pakweg Spileers, Romero, Siquet in de basis", denkt Het Nieuwsblad dat hij net zoals Jorne Spileers en Zaid Romero genoegen zal moeten nemen met een plaatsje op de bank in Birmingham.

Rust voor Onyedika & co?

"Het kan best zijn dat Hayen iemand die er nood aan heeft rust gunt, maar Club zal niet plots de halve basisploeg omgooien en naar hartenlust roteren. Een stunt is geen must, maar Club zal er dus toch alles aan doen mét de sterkhouders in de basis."

Onder andere Raphael Onyedika, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi kunnen misschien wel een adempauze gebruiken, al lieten hun vervangers de voorbije weken niet zien dat ze in aanmerking komen voor een basisstek. Afspraak woensdag om 21u.

Wie van deze drie heeft volgens u het meest nood aan rust?

Meest recent

Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

71
71
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

90
90
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

75
75
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

197
197
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

209
209
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

89
89
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

151
151
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

311
311
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

88
88
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

251
251
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

168
168
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

183
183
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

402
402
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

177
177
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

300
300
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

166
166
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

202
202
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

388
388
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

540
540
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

116
116
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

439
439
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

43
43
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

332
332
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

56
56

Meer sportnieuws