'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

door
'Hayen hakt knopen door: 3 wissels bij Club Brugge?'

Na de 1-3 nederlaag in eigen huis lijkt de terugmatch tegen Aston Villa woensdag het eindstation te worden voor Club Brugge in de Champions League. Toch weigert Nicky Hayen om het geloof in een stunt op voorhand al op te geven.

Tenslotte zou de Brugse coach niet van plan zijn om zomaar een veredeld B-elftal de wei in te sturen. De algemene verwachting is dat de landskampioen ondanks de schijnbaar uitzichtloze situatie met de beste 11 namen aan de aftrap zal verschijnen.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Hayen gelooft nog in stunt

Van de typeploeg ontbreekt alleen Joaquin Seys, die in de lappenmand ligt met een hamstringblessure en de voorbije wedstrijden reeds vervangen werd door Kyriani Sabbe. Hij krijgt rechts achterin straks wellicht opnieuw de voorkeur op Hugo Siquet.

"Verwacht tegen Aston Villa niet plots een achterhoede met pakweg Spileers, Romero, Siquet in de basis", denkt Het Nieuwsblad dat hij net zoals Jorne Spileers en Zaid Romero genoegen zal moeten nemen met een plaatsje op de bank in Birmingham.

Rust voor Onyedika & co?

"Het kan best zijn dat Hayen iemand die er nood aan heeft rust gunt, maar Club zal niet plots de halve basisploeg omgooien en naar hartenlust roteren. Een stunt is geen must, maar Club zal er dus toch alles aan doen mét de sterkhouders in de basis."

Onder andere Raphael Onyedika, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi kunnen misschien wel een adempauze gebruiken, al lieten hun vervangers de voorbije weken niet zien dat ze in aanmerking komen voor een basisstek. Afspraak woensdag om 21u.

Wie van deze drie heeft volgens u het meest nood aan rust?

Meest recent

'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

41
41
Van zorgen naar hoop: Boskamp krabbelt langzaam recht

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

35
35
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

137
137
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

22
22
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

148
148
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

77
77
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

74
74
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

71
71
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

16
16
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

174
174
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

216
216
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

274
274
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

98
98
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

79
79
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

492
492
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

282
282
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

344
344
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

603
603
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

317
317
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

106
106
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

103
103
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

215
215

Meer sportnieuws