Met veredeld B-elftal tegen Villa? Club hakt knoop door

door
Met veredeld B-elftal tegen Villa? Club hakt knoop door

Woensdagavond werkt Club Brugge zijn return tegen Aston Villa af in de 1/8ste finales van de Champions League. Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch dreigt dat de laatste partij van de Europese campagne te worden. Maar daar legt Blauw-Zwart zich niet zomaar bij neer.

De Bruggelingen werkten tot dusver een puike eerste campagne af in de vernieuwde versie van het Kampioenenbal, met de dubbele zege tegen Atalanta BC als hoogtepunt tot dusver. Dankzij de stunt tegen de Italianen plaatste Club zich ook voor de 1/8ste finales. Maar daarin blijkt Aston Villa voorlopig te sterk.

LEES OOK: Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Instorting in slotfase

Tijdens de League Phase wist Blauw-Zwart nog te winnen van de huidige nummer 8 in de Premier League. Maar coach Unaï Emery en de zijnen hadden hun lessen getrokken uit dat duel. Zo kwam de club uit Birmingham vorige week een pak meer behouden voor de dag in het Jan Breydel-stadion.

Desondanks hield Club goed stand en was het lange tijd zelfs veruit de betere ploeg. Maar in het slot van de partij voerde Emery nog een heus kwaliteitsinjectie door vanaf de bank, terwijl de Bruggelingen zich vooral in de eigen voet schoten. Na een owngoal en penalty werd het dan ook 1-3.

Geloof in stunt

De uitschakeling is dus nabij. Bovendien is de competitie in deze fasen van het seizoen prioritair en kan Club komend weekend sowieso een goede zaak doen gezien concurrenten KRC Genk en Union SG tegenover mekaar staan. Even werd dan ook gespeculeerd of Club geen veredeld B-elftal de wei zou opsturen in Birmingham.

Maar volgens Het Nieuwsblad zal het zover niet komen. De Bruggelingen geloven immers nog steeds in een stunt en zullen een kwartfinale in de Champions League niet zomaar opgeven. Mogelijk geeft coach Nicky Hayen rust aan spelers die daar echt nood aan hebben, maar de basiself van de voorbije twee duels mag opnieuw grotendeels aan de aftrap verwacht worden.

Club is zeker niet kansloos om door te stoten ...

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

169
169
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

67
67
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

32
32
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

37
37
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

303
303
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

53
53
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

420
420
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

212
212
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

382
382
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

336
336
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

332
332
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1288
1288
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

427
427
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

722
722
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

319
319
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1044
1044
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

471
471
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws