Met veredeld B-elftal tegen Villa? Club hakt knoop door

door
Met veredeld B-elftal tegen Villa? Club hakt knoop door

Woensdagavond werkt Club Brugge zijn return tegen Aston Villa af in de 1/8ste finales van de Champions League. Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch dreigt dat de laatste partij van de Europese campagne te worden. Maar daar legt Blauw-Zwart zich niet zomaar bij neer.

De Bruggelingen werkten tot dusver een puike eerste campagne af in de vernieuwde versie van het Kampioenenbal, met de dubbele zege tegen Atalanta BC als hoogtepunt tot dusver. Dankzij de stunt tegen de Italianen plaatste Club zich ook voor de 1/8ste finales. Maar daarin blijkt Aston Villa voorlopig te sterk.

LEES OOK: Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

Instorting in slotfase

Tijdens de League Phase wist Blauw-Zwart nog te winnen van de huidige nummer 8 in de Premier League. Maar coach Unaï Emery en de zijnen hadden hun lessen getrokken uit dat duel. Zo kwam de club uit Birmingham vorige week een pak meer behouden voor de dag in het Jan Breydel-stadion.

Desondanks hield Club goed stand en was het lange tijd zelfs veruit de betere ploeg. Maar in het slot van de partij voerde Emery nog een heus kwaliteitsinjectie door vanaf de bank, terwijl de Bruggelingen zich vooral in de eigen voet schoten. Na een owngoal en penalty werd het dan ook 1-3.

Geloof in stunt

De uitschakeling is dus nabij. Bovendien is de competitie in deze fasen van het seizoen prioritair en kan Club komend weekend sowieso een goede zaak doen gezien concurrenten KRC Genk en Union SG tegenover mekaar staan. Even werd dan ook gespeculeerd of Club geen veredeld B-elftal de wei zou opsturen in Birmingham.

Maar volgens Het Nieuwsblad zal het zover niet komen. De Bruggelingen geloven immers nog steeds in een stunt en zullen een kwartfinale in de Champions League niet zomaar opgeven. Mogelijk geeft coach Nicky Hayen rust aan spelers die daar echt nood aan hebben, maar de basiself van de voorbije twee duels mag opnieuw grotendeels aan de aftrap verwacht worden.

Club is zeker niet kansloos om door te stoten ...

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

26
26
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

18
18
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

20
20
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

210
210
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

29
29
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

81
81
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

168
168
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

336
336
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

306
306
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

370
370
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

288
288
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

602
602
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

108
108
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

391
391
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

66
66
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

138
138
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

173
173
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

236
236
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

653
653
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

374
374
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

253
253
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

535
535
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws