'Europese grootmachten kloppen aan bij Cercle Brugge'

door
'Europese grootmachten kloppen aan bij Cercle Brugge'

Door de nederlaag in de Brugse derby dreigt Cercle straks veroordeeld te worden tot de Play-Downs. Toch wisten een aantal spelers van de Vereniging zich de afgelopen maanden blijkbaar in de kijker te spelen. Vooral dan in de Conference League.

In de competitie is hij pas sinds Ferdinand Feldhofer het roer overnam van Miron Muslic opnieuw zeker van een basisplaats, maar op het Europese toneel verscheen Abu Francis bijvoorbeeld wél steevast aan de aftrap. Prestaties die ondanks zijn rode kaart tegen Jagiellonia Bialystok niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Francis naar Rome?

Hoewel de 23-jarige Ghanees op die manier een zware 3-0 nederlaag inluidde kan hij volgens AfricaFoot, weliswaar niet steeds de meest betrouwbare bron, namelijk op concrete belangsteling uit de Serie A rekenen. Daar zouden niemand minder dan Atalanta en AS Roma zowaar al een oogje op hem hebben laten vallen.

Ondanks zijn wisselvallig parcours in Jan Breydel, waar Francis tot dusver goed was voor drie goals en zeven assists in 94 optredens, wenkt er wie weet dus wel een erg fraaie transfer. De eenmalig international ligt nog tot medio 2026 vast bij Cercle, dat hem in 2022 voor een half miljoen wegplukte bij FC Nordsjaelland.

Cercle kan cashen

Intussen wordt de marktwaarde van Francis op iets minder dan twee miljoen geschat, geen onoverkomelijke som voor de vermeende gegadigden waarvan sprake. Het medium voegt er trouwens tevens nog aan toe dat het de bovenstaande informatie verkreeg vanuit de entourage van de polyvalente middenvelder zelf.

"Volgens hun onthullingen is Atalanta vastbesloten om zijn transfer volgende zomer af te ronden", luidt het. Vooral coach Gian Piero Gasperini zou een fervent voorstander zijn van Francis, die achter de schermen dus ook het hof wordt gemaakt door AS Roma. Zelf zou hij ook oren hebben naar een Italiaans avontuur.

Geloof u dat Francis een topper wordt?

Meest recent

Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

19
19
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

19
19
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

26
26
Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Lucas Biglia vertrok bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De Argentijn verliet de club ...

198
198
Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

86
86
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

169
169
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

191
191
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

522
522
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

57
57
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

396
396
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

146
146
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

111
111
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

231
231
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

320
320
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

338
338
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

391
391
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

329
329
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

90
90
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

453
453
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

96
96
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

138
138
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

316
316
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

85
85
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

69
69

Meer sportnieuws