'Europese grootmachten kloppen aan bij Cercle Brugge'

door
'Europese grootmachten kloppen aan bij Cercle Brugge'

Door de nederlaag in de Brugse derby dreigt Cercle straks veroordeeld te worden tot de Play-Downs. Toch wisten een aantal spelers van de Vereniging zich de afgelopen maanden blijkbaar in de kijker te spelen. Vooral dan in de Conference League.

In de competitie is hij pas sinds Ferdinand Feldhofer het roer overnam van Miron Muslic opnieuw zeker van een basisplaats, maar op het Europese toneel verscheen Abu Francis bijvoorbeeld wél steevast aan de aftrap. Prestaties die ondanks zijn rode kaart tegen Jagiellonia Bialystok niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: 'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Francis naar Rome?

Hoewel de 23-jarige Ghanees op die manier een zware 3-0 nederlaag inluidde kan hij volgens AfricaFoot, weliswaar niet steeds de meest betrouwbare bron, namelijk op concrete belangsteling uit de Serie A rekenen. Daar zouden niemand minder dan Atalanta en AS Roma zowaar al een oogje op hem hebben laten vallen.

Ondanks zijn wisselvallig parcours in Jan Breydel, waar Francis tot dusver goed was voor drie goals en zeven assists in 94 optredens, wenkt er wie weet dus wel een erg fraaie transfer. De eenmalig international ligt nog tot medio 2026 vast bij Cercle, dat hem in 2022 voor een half miljoen wegplukte bij FC Nordsjaelland.

Cercle kan cashen

Intussen wordt de marktwaarde van Francis op iets minder dan twee miljoen geschat, geen onoverkomelijke som voor de vermeende gegadigden waarvan sprake. Het medium voegt er trouwens tevens nog aan toe dat het de bovenstaande informatie verkreeg vanuit de entourage van de polyvalente middenvelder zelf.

"Volgens hun onthullingen is Atalanta vastbesloten om zijn transfer volgende zomer af te ronden", luidt het. Vooral coach Gian Piero Gasperini zou een fervent voorstander zijn van Francis, die achter de schermen dus ook het hof wordt gemaakt door AS Roma. Zelf zou hij ook oren hebben naar een Italiaans avontuur.

Geloof u dat Francis een topper wordt?

Meest recent

Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

183
183
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

175
175
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

310
310
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

302
302
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

169
169
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

57
57
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

228
228
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

238
238
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

118
118
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

241
241
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

357
357
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

71
71
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

320
320
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

111
111
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

182
182
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

482
482
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

59
59
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

479
479
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

59
59
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1600
1600
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

597
597
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

260
260
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

318
318
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

130
130
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

260
260

Meer sportnieuws