Genk legt steunpilaar langer vast: "Genkie voor het leven"

door
Genk legt steunpilaar langer vast:

KRC Genk hoopt straks met een zo riant mogelijke voorsprong aan de play-offs te beginnen. Om voor een extra boost te zorgen maakte de koploper in het klassement zopas alvast heuglijk nieuws bekend. Tenslotte zette Bryan Heynen zijn kribbel onder een nieuw contract in de Cegeka Arena.

Daar ligt de 28-jarige aanvoerder voortaan tot medio 2029 vast. "KRC Genk kondigt met trots aan dat Bryan Heynen zijn contract heeft verlengd met 4,5 seizoenen, de langst mogelijke verlenging die vandaag mogelijk is in het Belgisch voetbal", klinkt het op de clubwebsite. "De volledige KRC Genk-familie kijkt uit naar de verdere samenwerking en wenst Bryan alle succes toe."

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Pluim voor De Condé

"Bryan kwam op zesjarige leeftijd aan op de Jos Vaessen Talent Academy om er vervolgens alle jeugdreeksen te doorlopen. In 2015 werd hij door de net aangestelde Sportief Directeur Dimitri de Condé bij de A-kern gehaald om nooit meer te vertrekken", luidt het verder nog. "Bryan kijkt naar voetbal zoals weinig spelers dat doen", vertelt het Head of Football van de Limburgers.

"Hij heeft een ongelofelijke voetbalintelligentie waardoor hij zaken ziet die anderen niet zien. Dat maakt hem van onschatbare waarde. Voorts is hij een authentieke leider. Niet in woorden, maar in daden. Hij gaat voorop in de strijd en trekt zijn ploeg door moeilijke momenten heen. We zijn ongelofelijk trots dat we van Bryan een Genkie voor het leven kunnen maken", aldus De Condé.

Heynen blijft Genkie

"De club toont enorm veel vertrouwen in mij. Ik voel me goed bij KRC Genk en wil hier gewoon nog heel lang blijven. Ik ben hier letterlijk opgegroeid en loop hier ondertussen al 22 jaar rond. Het voelt elke dag opnieuw als thuiskomen als ik de club binnenwandel", ziet de middenvelder dat scenario alvast zitten. Zelf heeft Heynen dan ook nog een aantal persoonlijke doelen voor ogen.

"Het is mijn persoonlijke ambitie om het clubrecord qua aantal gespeelde matchen te verbreken. Momenteel heeft enkel Thomas Buffel nog meer wedstrijden op de teller staan. Daarnaast wil ik gewoon nog veel prijzen pakken met KRC Genk", besluit de ambitieuze aanvoerder, die momenteel aan 325 optredens zit en deel uitmaakt van Rudi Garcia zijn preselectie bij de Rode Duivels.

Heynen is een van de beste middenvelders in België

Meest recent

Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

2
2
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

22
22
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

44
44
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

30
30
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

162
162
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

101
101
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

132
132
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

86
86
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

110
110
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

159
159
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

47
47
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

796
796
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

68
68
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

77
77
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

350
350
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

91
91
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

379
379
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

389
389
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

66
66
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

196
196
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

155
155
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

90
90
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

281
281
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

58
58

Meer sportnieuws