Genk legt steunpilaar langer vast: "Genkie voor het leven"

door
Genk legt steunpilaar langer vast:

KRC Genk hoopt straks met een zo riant mogelijke voorsprong aan de play-offs te beginnen. Om voor een extra boost te zorgen maakte de koploper in het klassement zopas alvast heuglijk nieuws bekend. Tenslotte zette Bryan Heynen zijn kribbel onder een nieuw contract in de Cegeka Arena.

Daar ligt de 28-jarige aanvoerder voortaan tot medio 2029 vast. "KRC Genk kondigt met trots aan dat Bryan Heynen zijn contract heeft verlengd met 4,5 seizoenen, de langst mogelijke verlenging die vandaag mogelijk is in het Belgisch voetbal", klinkt het op de clubwebsite. "De volledige KRC Genk-familie kijkt uit naar de verdere samenwerking en wenst Bryan alle succes toe."

LEES OOK: 'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

Pluim voor De Condé

"Bryan kwam op zesjarige leeftijd aan op de Jos Vaessen Talent Academy om er vervolgens alle jeugdreeksen te doorlopen. In 2015 werd hij door de net aangestelde Sportief Directeur Dimitri de Condé bij de A-kern gehaald om nooit meer te vertrekken", luidt het verder nog. "Bryan kijkt naar voetbal zoals weinig spelers dat doen", vertelt het Head of Football van de Limburgers.

"Hij heeft een ongelofelijke voetbalintelligentie waardoor hij zaken ziet die anderen niet zien. Dat maakt hem van onschatbare waarde. Voorts is hij een authentieke leider. Niet in woorden, maar in daden. Hij gaat voorop in de strijd en trekt zijn ploeg door moeilijke momenten heen. We zijn ongelofelijk trots dat we van Bryan een Genkie voor het leven kunnen maken", aldus De Condé.

Heynen blijft Genkie

"De club toont enorm veel vertrouwen in mij. Ik voel me goed bij KRC Genk en wil hier gewoon nog heel lang blijven. Ik ben hier letterlijk opgegroeid en loop hier ondertussen al 22 jaar rond. Het voelt elke dag opnieuw als thuiskomen als ik de club binnenwandel", ziet de middenvelder dat scenario alvast zitten. Zelf heeft Heynen dan ook nog een aantal persoonlijke doelen voor ogen.

"Het is mijn persoonlijke ambitie om het clubrecord qua aantal gespeelde matchen te verbreken. Momenteel heeft enkel Thomas Buffel nog meer wedstrijden op de teller staan. Daarnaast wil ik gewoon nog veel prijzen pakken met KRC Genk", besluit de ambitieuze aanvoerder, die momenteel aan 325 optredens zit en deel uitmaakt van Rudi Garcia zijn preselectie bij de Rode Duivels.

Heynen is een van de beste middenvelders in België

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

7
7
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

108
108
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

119
119
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

185
185
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

198
198
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

339
339
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

179
179
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

54
54
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

289
289
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

58
58
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

228
228
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

177
177
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

91
91
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

255
255
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

193
193
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

120
120
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

342
342
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

185
185
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

262
262
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

95
95
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

327
327
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

158
158

Meer sportnieuws