Genk legt steunpilaar langer vast: "Genkie voor het leven"

172
Genk legt steunpilaar langer vast:

KRC Genk hoopt straks met een zo riant mogelijke voorsprong aan de play-offs te beginnen. Om voor een extra boost te zorgen maakte de koploper in het klassement zopas alvast heuglijk nieuws bekend. Tenslotte zette Bryan Heynen zijn kribbel onder een nieuw contract in de Cegeka Arena.

Daar ligt de 28-jarige aanvoerder voortaan tot medio 2029 vast. "KRC Genk kondigt met trots aan dat Bryan Heynen zijn contract heeft verlengd met 4,5 seizoenen, de langst mogelijke verlenging die vandaag mogelijk is in het Belgisch voetbal", klinkt het op de clubwebsite. "De volledige KRC Genk-familie kijkt uit naar de verdere samenwerking en wenst Bryan alle succes toe."

LEES OOK: Thorup experimenteert: opvallende wissels in Genk?

Pluim voor De Condé

"Bryan kwam op zesjarige leeftijd aan op de Jos Vaessen Talent Academy om er vervolgens alle jeugdreeksen te doorlopen. In 2015 werd hij door de net aangestelde Sportief Directeur Dimitri de Condé bij de A-kern gehaald om nooit meer te vertrekken", luidt het verder nog. "Bryan kijkt naar voetbal zoals weinig spelers dat doen", vertelt het Head of Football van de Limburgers.

"Hij heeft een ongelofelijke voetbalintelligentie waardoor hij zaken ziet die anderen niet zien. Dat maakt hem van onschatbare waarde. Voorts is hij een authentieke leider. Niet in woorden, maar in daden. Hij gaat voorop in de strijd en trekt zijn ploeg door moeilijke momenten heen. We zijn ongelofelijk trots dat we van Bryan een Genkie voor het leven kunnen maken", aldus De Condé.

Heynen blijft Genkie

"De club toont enorm veel vertrouwen in mij. Ik voel me goed bij KRC Genk en wil hier gewoon nog heel lang blijven. Ik ben hier letterlijk opgegroeid en loop hier ondertussen al 22 jaar rond. Het voelt elke dag opnieuw als thuiskomen als ik de club binnenwandel", ziet de middenvelder dat scenario alvast zitten. Zelf heeft Heynen dan ook nog een aantal persoonlijke doelen voor ogen.

"Het is mijn persoonlijke ambitie om het clubrecord qua aantal gespeelde matchen te verbreken. Momenteel heeft enkel Thomas Buffel nog meer wedstrijden op de teller staan. Daarnaast wil ik gewoon nog veel prijzen pakken met KRC Genk", besluit de ambitieuze aanvoerder, die momenteel aan 325 optredens zit en deel uitmaakt van Rudi Garcia zijn preselectie bij de Rode Duivels.

Heynen is een van de beste middenvelders in België

Meest recent

Van Bommel beschimpt na zeperd: “Welke nationale trots?”

België staat in de Nations League-groepsfase op een derde plek. Na twee overwinningen en twee ...

0
0
Lat ligt hoog: ‘Fundamenteel voor toekomst Rode Duivels’

Er wordt niet enkel naar de Rode Duivels gekeken, maar ook de Jonge Duivels staan voor een ...

6
6
Teklak begrijpt niets van wissel Van Bommel: “Waarom?!”

Mark van Bommel startte tegen Frankrijk met een verrassende opstelling. Zo kreeg Maarten Vandevoordt ...

42
42
Oordeel over Rode Duivels: gouden raad voor Van Bommel

De eerste vier interlands voor Mark van Bommel zijn achter de rug. De Rode Duivels wonnen van ...

21
21
Degryse ziet keuzeflater: “We misten hem tegen Frankrijk”

Na de 4-1 nederlaag van de Rode Duivels tegen Frankrijk vellen de analisten hun oordeel over de ...

83
83
KAA Gent grijpt in na zure interlandsoap en blessure Vergara

KAA Gent zit met de handen in het haar. Josué Vergara viel tijdens de interlandbreak ...

39
39
Waalse komiek kleineert Vanaken: “Mobiliteit van parkeermeter”

De Rode Duivels gingen roemloos onderuit tegen Frankrijk in de Nations League. Dodi Lukebakio zette ...

195
195
Vandenbempt trekt grote ogen bij Duivels: “Serieuze kloof”

De Rode Duivels gingen met de billen bloot in het Stade de France. Frankrijk zette een achterstand ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en KAA Gent strijden, Club vreest’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

232
232
Rode Duivels lopen mis: toptalent verklaart opvallende keuze

De afgelopen jaren zagen de Rode Duivels heel wat talenten voor een ander land kiezen. Vincent ...

100
100
Van Bommel lyrisch over Rode Duivel: “Veel beter dan ik”

De Rode Duivels gingen met 4-1 onderuit tegen Frankrijk. Na twee nederlagen tegen de Zinedine Zidane ...

184
184
Ongezien: racisme, spugen en vechtpartij in Nations League

Er werden niet enkel Nations League-wedstrijd afgewerkt in Europa, maar ook namens de Concacaf. ...

42
42
Keuzes Van Bommel bij Rode Duivels ferm in vraag gesteld

Mark van Bommel heeft zijn vuurdoop bij de Rode Duivels achter de rug. De bondscoach pakte een zes ...

467
467
Turken maken Montella af: enorme ontslagvergoeding

Turkije staat laatste in Groep 1 van Divisie A van de Nations League. Met nul punten lijkt ...

149
149
Lukebakio zucht en briest na Franse pandoering

De Rode Duivels eindigden het eerste interlandblok onder Mark van Bommel met zes punten uit vier ...

63
63
Gent houdt hart vast: droomdebuut eindigt in blessure

AA Gent heeft een geweldig eerste luik van het seizoen achter de rug. In de komende weken wordt het ...

80
80
Franse pers hard voor Duivels: "Zijn basisplaats was fiasco"

Frankrijk zal nog een tijdje het zwarte beest van de Rode Duivels bleven. Maandag leken ze komaf te ...

378
378
Sibierski aan de slag: nu al víér wintertransfers Anderlecht

Bij RSC Anderlecht kwam de XXL-interlandperiode welgekomen. Coach Vitor Bruno kreeg nog een ...

632
632
'Kompany vloekt: Engelsen brengen droomtransfer in gevaar'

Bayern München maakt zich op voor een stevig tweede luik van het seizoen. Ondertussen is de ...

83
83
Vanaken mee ten onder in Parijs: "Wereldtop te hoog gegrepen"

Lange tijd hielden ze de schijn hoog op en ze hebben er ook flink voor geknokt. Maar uiteindelijk ...

425
425
Vandenbempt benoemt Belgische uitblinkers: "Van wereldklasse"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

215
215
"Amper aan de bal" - Belgische kranten streng voor minste Duivel

De Rode Duivels hebben maandagavond de kans laten liggen om de leidersplaats te grijpen in hun ...

1110
1110
'Club Brugge slaat toe: 'nieuwe Lewandowski' op komst'

Club Brugge heeft een nieuwe spits op het oog. In Zwitserland valt zijn naam al in één ...

374
374
Mokerslag afwezige Duivel: seizoen grotendeels om zeep

Het zijn zware dagen voor Alexis Saelemaekers. Bondscoach Mark van Bommel liet de winger van AC ...

96
96
Van Bommel trekt heldere conclusie na ondergang in Frankrijk

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

296
296

Meer sportnieuws