Genk legt steunpilaar langer vast: "Genkie voor het leven"

door
Genk legt steunpilaar langer vast:

KRC Genk hoopt straks met een zo riant mogelijke voorsprong aan de play-offs te beginnen. Om voor een extra boost te zorgen maakte de koploper in het klassement zopas alvast heuglijk nieuws bekend. Tenslotte zette Bryan Heynen zijn kribbel onder een nieuw contract in de Cegeka Arena.

Daar ligt de 28-jarige aanvoerder voortaan tot medio 2029 vast. "KRC Genk kondigt met trots aan dat Bryan Heynen zijn contract heeft verlengd met 4,5 seizoenen, de langst mogelijke verlenging die vandaag mogelijk is in het Belgisch voetbal", klinkt het op de clubwebsite. "De volledige KRC Genk-familie kijkt uit naar de verdere samenwerking en wenst Bryan alle succes toe."

LEES OOK: Lichtpunt bij wisselvallig Genk: "Hij heeft unieke kwaliteiten"

Pluim voor De Condé

"Bryan kwam op zesjarige leeftijd aan op de Jos Vaessen Talent Academy om er vervolgens alle jeugdreeksen te doorlopen. In 2015 werd hij door de net aangestelde Sportief Directeur Dimitri de Condé bij de A-kern gehaald om nooit meer te vertrekken", luidt het verder nog. "Bryan kijkt naar voetbal zoals weinig spelers dat doen", vertelt het Head of Football van de Limburgers.

"Hij heeft een ongelofelijke voetbalintelligentie waardoor hij zaken ziet die anderen niet zien. Dat maakt hem van onschatbare waarde. Voorts is hij een authentieke leider. Niet in woorden, maar in daden. Hij gaat voorop in de strijd en trekt zijn ploeg door moeilijke momenten heen. We zijn ongelofelijk trots dat we van Bryan een Genkie voor het leven kunnen maken", aldus De Condé.

Heynen blijft Genkie

"De club toont enorm veel vertrouwen in mij. Ik voel me goed bij KRC Genk en wil hier gewoon nog heel lang blijven. Ik ben hier letterlijk opgegroeid en loop hier ondertussen al 22 jaar rond. Het voelt elke dag opnieuw als thuiskomen als ik de club binnenwandel", ziet de middenvelder dat scenario alvast zitten. Zelf heeft Heynen dan ook nog een aantal persoonlijke doelen voor ogen.

"Het is mijn persoonlijke ambitie om het clubrecord qua aantal gespeelde matchen te verbreken. Momenteel heeft enkel Thomas Buffel nog meer wedstrijden op de teller staan. Daarnaast wil ik gewoon nog veel prijzen pakken met KRC Genk", besluit de ambitieuze aanvoerder, die momenteel aan 325 optredens zit en deel uitmaakt van Rudi Garcia zijn preselectie bij de Rode Duivels.

Heynen is een van de beste middenvelders in België

Meest recent

Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

18
18
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

57
57
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

27
27
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

45
45
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

13
13
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

39
39
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

17
17
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

94
94
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

36
36
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

70
70
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

156
156
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

136
136
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

18
18
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

409
409
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

239
239
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

861
861
Kompany waarschuwt Club Brugge: "Anderlecht komt eraan"

Vincent Kompany krijgt met Bayern München woensdag Club Brugge over de vloer in de Champions ...

729
729
AA Gent heeft beet: aanvaller tekent tot medio 2028

Het werd een weekend om snel te vergeten bij AA Gent, want zowel de A-ploeg als de U23 gingen ...

118
118
Hayen speelt open kaart over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge hoopt woensdag tegen Bayern München niet alleen een pandoering te vermijden, de ...

301
301
Kompany doet boekje open over rivaliteit met Club Brugge

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij Bayern München. In aanloop naar ...

264
264
In Youth We Trust: Anderlecht legt goudhaantje vast

Zowat de enige constante doorheen de vele veranderingen van de voorbije jaren is dat RSC Anderlecht ...

180
180
Club Brugge maakt selectie voor kraker tegen Bayern bekend

Met een verplaatsing naar Bayern München voor de boeg staat Club Brugge woensdag voor een ...

368
368
‘KRC Genk grijpt in na leegloop: RSCA in het gedrang’

Het WK U17 in Qatar staat voor de deur en de selectie van de Belgische jonkies werd bekendgemaakt. ...

399
399

Meer sportnieuws