Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

door
Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

Deze week worden de terugwedstrijden in de 1/8ste finales van de Champions League afgewerkt. Club Brugge staat daarbij voor een bijzonder lastige opdracht op het veld van Aston Villa. Inmiddels maakte coach Nicky Hayen zijn selectie voor dat duel bekend.

Het venijn zat hem tijdens de heenmatch in het begin en het slot van de wedstrijd. Zo wisten de Engelsen na drie minuten al op voorsprong te klimmen, maar via Maxim De Cuyper kwam Blauw-Zwart meteen langszij. In de laatste vijf minuten kreeg Club echter een owngoal en penalty tegen, wat leidde tot de 1-3-nederlaag.

LEES OOK: Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Geen Emi Martinez?

Zover had het echter niet moeten komen. Na de gelijkmaker kwam de thuisploeg immers sterk voor de dag en was het minstens de evenknie van Villa. In de tweede helft kreeg Club, via Hans Vanaken en Christos Tzolis, ook grote kansen om zelf op voorsprong te komen. Die missers braken uiteindelijk dus erg zuur op.

De Bruggelingen maakten het zichzelf dus knap lastig. Maar er is uiteraard nog een terugmatch. En daarin kan Villa allicht niet op volle sterkte aantreden. Engelse media melden namelijk dat doelman Emiliano Martinez mogelijk niet fit zal geraken voor de partij van woensdagavond. Achter zijn naam staat in ieder geval een groot vraagteken. Ook Marco Asensio is hoogst onzeker.

Enkel Seys en Meijer afwezig

Club zou dan ook niet van plan zijn om sterkhouders te sparen met oog op de eigen competitie, een veredelde B-ploeg moet niet aan de aftrap verwacht worden. Bovendien kan Hayen rekenen op quasi zijn volledige selectie. Dat blijkt uit de spelerslijst die Blauw-Zwart dinsdagochtend publiceerde via de officiële kanalen.

Bjorn Meijer en Joaquin Seys, die ten vroegste pas na de interland-break terug verwacht worden, zijn uiteraard niet van de partij. Voorts geen grote afwezigen in de 22-koppige spelersgroep die dinsdag het vliegtuig neemt naar Engeland. Ook jonkie Shandre Campbell is van de partij. Al lijkt de kans erg klein dat hij zijn UCL-debuut zal vieren.

Club maakt nog kans op de volgende ronde ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

98
98
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

57
57
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

30
30
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

75
75
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

46
46
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

242
242
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

51
51
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

182
182
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

62
62
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

405
405
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

233
233
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

83
83
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

108
108
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

339
339
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

177
177
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

208
208
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

949
949
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws