Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

1571
Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

Deze week worden de terugwedstrijden in de 1/8ste finales van de Champions League afgewerkt. Club Brugge staat daarbij voor een bijzonder lastige opdracht op het veld van Aston Villa. Inmiddels maakte coach Nicky Hayen zijn selectie voor dat duel bekend.

Het venijn zat hem tijdens de heenmatch in het begin en het slot van de wedstrijd. Zo wisten de Engelsen na drie minuten al op voorsprong te klimmen, maar via Maxim De Cuyper kwam Blauw-Zwart meteen langszij. In de laatste vijf minuten kreeg Club echter een owngoal en penalty tegen, wat leidde tot de 1-3-nederlaag.

LEES OOK: Penders verbaast na zeperd: Xabi Alonso kijkt ogen uit

Geen Emi Martinez?

Zover had het echter niet moeten komen. Na de gelijkmaker kwam de thuisploeg immers sterk voor de dag en was het minstens de evenknie van Villa. In de tweede helft kreeg Club, via Hans Vanaken en Christos Tzolis, ook grote kansen om zelf op voorsprong te komen. Die missers braken uiteindelijk dus erg zuur op.

De Bruggelingen maakten het zichzelf dus knap lastig. Maar er is uiteraard nog een terugmatch. En daarin kan Villa allicht niet op volle sterkte aantreden. Engelse media melden namelijk dat doelman Emiliano Martinez mogelijk niet fit zal geraken voor de partij van woensdagavond. Achter zijn naam staat in ieder geval een groot vraagteken. Ook Marco Asensio is hoogst onzeker.

Enkel Seys en Meijer afwezig

Club zou dan ook niet van plan zijn om sterkhouders te sparen met oog op de eigen competitie, een veredelde B-ploeg moet niet aan de aftrap verwacht worden. Bovendien kan Hayen rekenen op quasi zijn volledige selectie. Dat blijkt uit de spelerslijst die Blauw-Zwart dinsdagochtend publiceerde via de officiële kanalen.

Bjorn Meijer en Joaquin Seys, die ten vroegste pas na de interland-break terug verwacht worden, zijn uiteraard niet van de partij. Voorts geen grote afwezigen in de 22-koppige spelersgroep die dinsdag het vliegtuig neemt naar Engeland. Ook jonkie Shandre Campbell is van de partij. Al lijkt de kans erg klein dat hij zijn UCL-debuut zal vieren.

Club maakt nog kans op de volgende ronde ...

Meest recent

Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

3
3
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

32
32
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

21
21
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

91
91
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

51
51
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

171
171
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

158
158
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

219
219
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

123
123
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

209
209
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

211
211
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

285
285
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

229
229
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

304
304
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

467
467
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

223
223
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

203
203
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

179
179
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

162
162
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

48
48
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

229
229

Meer sportnieuws