Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

1571 stemmen
Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

Deze week worden de terugwedstrijden in de 1/8ste finales van de Champions League afgewerkt. Club Brugge staat daarbij voor een bijzonder lastige opdracht op het veld van Aston Villa. Inmiddels maakte coach Nicky Hayen zijn selectie voor dat duel bekend.

Het venijn zat hem tijdens de heenmatch in het begin en het slot van de wedstrijd. Zo wisten de Engelsen na drie minuten al op voorsprong te klimmen, maar via Maxim De Cuyper kwam Blauw-Zwart meteen langszij. In de laatste vijf minuten kreeg Club echter een owngoal en penalty tegen, wat leidde tot de 1-3-nederlaag.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Geen Emi Martinez?

Zover had het echter niet moeten komen. Na de gelijkmaker kwam de thuisploeg immers sterk voor de dag en was het minstens de evenknie van Villa. In de tweede helft kreeg Club, via Hans Vanaken en Christos Tzolis, ook grote kansen om zelf op voorsprong te komen. Die missers braken uiteindelijk dus erg zuur op.

De Bruggelingen maakten het zichzelf dus knap lastig. Maar er is uiteraard nog een terugmatch. En daarin kan Villa allicht niet op volle sterkte aantreden. Engelse media melden namelijk dat doelman Emiliano Martinez mogelijk niet fit zal geraken voor de partij van woensdagavond. Achter zijn naam staat in ieder geval een groot vraagteken. Ook Marco Asensio is hoogst onzeker.

Enkel Seys en Meijer afwezig

Club zou dan ook niet van plan zijn om sterkhouders te sparen met oog op de eigen competitie, een veredelde B-ploeg moet niet aan de aftrap verwacht worden. Bovendien kan Hayen rekenen op quasi zijn volledige selectie. Dat blijkt uit de spelerslijst die Blauw-Zwart dinsdagochtend publiceerde via de officiële kanalen.

Bjorn Meijer en Joaquin Seys, die ten vroegste pas na de interland-break terug verwacht worden, zijn uiteraard niet van de partij. Voorts geen grote afwezigen in de 22-koppige spelersgroep die dinsdag het vliegtuig neemt naar Engeland. Ook jonkie Shandre Campbell is van de partij. Al lijkt de kans erg klein dat hij zijn UCL-debuut zal vieren.

Club maakt nog kans op de volgende ronde ...

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

30
30
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

234
234
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

148
148
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

95
95
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

107
107
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

63
63
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

166
166
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

149
149
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

439
439
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

532
532
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

283
283
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

523
523
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

446
446
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

609
609
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

267
267
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

256
256
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

306
306
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

164
164
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

402
402
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

168
168
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

252
252
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

680
680
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

127
127

Meer sportnieuws