Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

door
Hayen maakt selectie bekend, opdoffer Aston Villa dreigt

Deze week worden de terugwedstrijden in de 1/8ste finales van de Champions League afgewerkt. Club Brugge staat daarbij voor een bijzonder lastige opdracht op het veld van Aston Villa. Inmiddels maakte coach Nicky Hayen zijn selectie voor dat duel bekend.

Het venijn zat hem tijdens de heenmatch in het begin en het slot van de wedstrijd. Zo wisten de Engelsen na drie minuten al op voorsprong te klimmen, maar via Maxim De Cuyper kwam Blauw-Zwart meteen langszij. In de laatste vijf minuten kreeg Club echter een owngoal en penalty tegen, wat leidde tot de 1-3-nederlaag.

LEES OOK: PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

Geen Emi Martinez?

Zover had het echter niet moeten komen. Na de gelijkmaker kwam de thuisploeg immers sterk voor de dag en was het minstens de evenknie van Villa. In de tweede helft kreeg Club, via Hans Vanaken en Christos Tzolis, ook grote kansen om zelf op voorsprong te komen. Die missers braken uiteindelijk dus erg zuur op.

De Bruggelingen maakten het zichzelf dus knap lastig. Maar er is uiteraard nog een terugmatch. En daarin kan Villa allicht niet op volle sterkte aantreden. Engelse media melden namelijk dat doelman Emiliano Martinez mogelijk niet fit zal geraken voor de partij van woensdagavond. Achter zijn naam staat in ieder geval een groot vraagteken. Ook Marco Asensio is hoogst onzeker.

Enkel Seys en Meijer afwezig

Club zou dan ook niet van plan zijn om sterkhouders te sparen met oog op de eigen competitie, een veredelde B-ploeg moet niet aan de aftrap verwacht worden. Bovendien kan Hayen rekenen op quasi zijn volledige selectie. Dat blijkt uit de spelerslijst die Blauw-Zwart dinsdagochtend publiceerde via de officiële kanalen.

Bjorn Meijer en Joaquin Seys, die ten vroegste pas na de interland-break terug verwacht worden, zijn uiteraard niet van de partij. Voorts geen grote afwezigen in de 22-koppige spelersgroep die dinsdag het vliegtuig neemt naar Engeland. Ook jonkie Shandre Campbell is van de partij. Al lijkt de kans erg klein dat hij zijn UCL-debuut zal vieren.

Club maakt nog kans op de volgende ronde ...

Meest recent

Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

25
25
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

87
87
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

46
46
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

279
279
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

175
175
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

52
52
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

215
215
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

176
176
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

195
195
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

154
154
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

440
440
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

345
345
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

242
242
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

109
109
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

146
146
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

63
63
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

277
277
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

156
156
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

79
79
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

271
271
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

249
249

Meer sportnieuws