TRANSFERUURTJE: ‘Deals Anderlecht en Standard, Antwerp vreest’

350
TRANSFERUURTJE: ‘Deals Anderlecht en Standard, Antwerp vreest’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Jupiler Pro League

Vincent Janssen is al jaren een absolute sterkhouder van Royal Antwerp FC. De Nederlandse aanvaller is ook onder Jonas De Roeck enorm belangrijk. Janssen heeft nog een jaar op zijn contract staan en liet al duidelijk verstaan dat hij bij Antwerp wil blijven. Moet Marc Overmars in actie schieten?

De wintermercato is in de meeste landen al gesloten, maar in Zweden begint de competitie pas eind maart. Anderlecht moet daardoor nog een late vertrekker vrezen. Robbie Ure maakt momenteel furore bij RSCA Futures, maar IK Sirius wil 750.000 euro op tafel leggen voor de aanvaller.

Ook bij Standard Luik is er nog een vertrekker. Souleyman Doumbia staat op het punt om de Rouches te verlaten. De 28-jarige Ivoriaan was naar de achtergrond verdwenen onder Ivan Leko en staat voor een nieuwe uitdaging in de MLS. Charlotte FC wil Doumbia huren tot volgende winter zonder aankoopoptie.

Buitenland

Maakt Leandro Trossard komende zomer een verrassende knaltransfer. De aanvaller is dit seizoen weer één van de smaakmakers bij Arsenal en in de Champions League tegen PSV blonk de Rode Duivel uit. Saudi-Arabië ligt echter op de loer en eerder werd Al-Ittihad al genoemd. Zal de voormalige KRC Genk-aanvaller de lucratieve stap maken?

Carlo Ancelotti lijkt aan zijn laatste seizoen bij Real Madrid bezig. De Italiaanse succescoach zal volgend seizoen het stokje doorgeven aan Xabi Alonso. De Spaanse oefenmeester kende grote successen bij Bayer Leverkusen en wordt in Madrid gezien als dé ideale hoofdtrainer voor De Koninklijke.

Had jij Robbie Ure graag zien doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

19
19
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

23
23
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

45
45
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

16
16
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

107
107
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

103
103
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

139
139
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

181
181
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

192
192
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

402
402
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

271
271
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

233
233
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1011
1011
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

413
413
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

207
207

Meer sportnieuws