TRANSFERUURTJE: ‘Deals Anderlecht en Standard, Antwerp vreest’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Deals Anderlecht en Standard, Antwerp vreest’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Jupiler Pro League

Vincent Janssen is al jaren een absolute sterkhouder van Royal Antwerp FC. De Nederlandse aanvaller is ook onder Jonas De Roeck enorm belangrijk. Janssen heeft nog een jaar op zijn contract staan en liet al duidelijk verstaan dat hij bij Antwerp wil blijven. Moet Marc Overmars in actie schieten?

De wintermercato is in de meeste landen al gesloten, maar in Zweden begint de competitie pas eind maart. Anderlecht moet daardoor nog een late vertrekker vrezen. Robbie Ure maakt momenteel furore bij RSCA Futures, maar IK Sirius wil 750.000 euro op tafel leggen voor de aanvaller.

Ook bij Standard Luik is er nog een vertrekker. Souleyman Doumbia staat op het punt om de Rouches te verlaten. De 28-jarige Ivoriaan was naar de achtergrond verdwenen onder Ivan Leko en staat voor een nieuwe uitdaging in de MLS. Charlotte FC wil Doumbia huren tot volgende winter zonder aankoopoptie.

Buitenland

Maakt Leandro Trossard komende zomer een verrassende knaltransfer. De aanvaller is dit seizoen weer één van de smaakmakers bij Arsenal en in de Champions League tegen PSV blonk de Rode Duivel uit. Saudi-Arabië ligt echter op de loer en eerder werd Al-Ittihad al genoemd. Zal de voormalige KRC Genk-aanvaller de lucratieve stap maken?

Carlo Ancelotti lijkt aan zijn laatste seizoen bij Real Madrid bezig. De Italiaanse succescoach zal volgend seizoen het stokje doorgeven aan Xabi Alonso. De Spaanse oefenmeester kende grote successen bij Bayer Leverkusen en wordt in Madrid gezien als dé ideale hoofdtrainer voor De Koninklijke.

Had jij Robbie Ure graag zien doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

56
56
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

56
56
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

64
64
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

129
129
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

56
56
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

115
115
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

214
214
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

350
350
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

179
179
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

123
123
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

84
84
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

335
335
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

264
264
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

252
252
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

370
370
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

92
92
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1151
1151
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

431
431
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

171
171
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

556
556
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

184
184

Meer sportnieuws