Janssen weg bij Antwerp? "Overmars moet in actie schieten"

door
Janssen weg bij Antwerp?

Vincent Janssen speelt al sinds de zomer van 2022 bij Royal Antwerp FC. Op de Bosuil pakte de Nederlander onder meer de dubbel en ook onder Jonas De Roeck is de Nederlandse aanvaller van onschatbare waarde. Janssen heeft nog een contract voor een jaar bij Antwerp.

Het contract van Janssen loopt in juni van 2026 af bij The Great Old. De 30-jarige aanvaller is dit seizoen goed voor tien doelpunten en zes assists in 27 wedstrijden. Tijdens Extra Time sprak de voormalige Nederlandse international duidelijke taal over zijn toekomst.

LEES OOK: Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Overmars in actie? 

Janssen werd al een paar keer met een vertrek in verband gebracht, maar sprak duidelijke taal. “Ik ben heel blij. Ik voel sowieso de waardering van iedereen bij Antwerp. Ik ben net vader geworden en mijn gezin is ook hartstikke gelukkig in Antwerp. Dus als het aan mij ligt... Ik lig nog sowieso een jaar onder contract dus waarom zou ik dat niet uitdoen?”, klonk het zo klaar als een klontje bij Janssen.

De Nederlander was een belangrijke pion bij de historische dubbel van Antwerp en ook na het vertrek van succescoach en landgenoot Mark van Bommel is Janssen een onmisbare pion. Met een marktwaarde van acht miljoen euro zou Antwerp eventueel komende zomer nog kunnen cashen op een transfer, maar het ziet er naar uit dat de aanvaller zelf het liefst op de Bosuil zou willen blijven. Volgens Filip Joos moet Marc Overmars ook in actie schieten met een nieuw contract.

Miljoenentransfer

Antwerp legde een paar jaar geleden nog 5,5 miljoen euro op tafel voor Janssen. The Great Old haalde de spits weg bij het Mexicaanse Monterrey en zijn transfer werd meteen een schot in de roos. Janssen evolueerde van aanvaller tot aanvallende middenvelder en met momenten zelfs spelverdeler bij Antwerp.

De Nederlander is ook een publiekslieveling op de Bosuil door zijn werkkracht. In 126 wedstrijden voor stamnummer 1 zit Janssen aan 50 doelpunten en 19 assists. De spits was in het verleden ook international bij onze Noorderburen, maar na een conflict bij Oranje stopte hij bij de nationale ploeg. Janssen eindigde op 26 caps met 9 goals en 5 assists.

Moet Overmars in actie schieten met een nieuw contract voor Janssen?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

15
15
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

139
139
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

52
52
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

43
43
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

22
22
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

902
902
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

159
159
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

186
186
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

288
288
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

28
28
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

149
149
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

658
658
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

37
37
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

177
177
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

94
94
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

121
121
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

114
114
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

118
118
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

122
122
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

309
309
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

315
315
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

179
179

Meer sportnieuws