Janssen weg bij Antwerp? "Overmars moet in actie schieten"

door
Janssen weg bij Antwerp?

Vincent Janssen speelt al sinds de zomer van 2022 bij Royal Antwerp FC. Op de Bosuil pakte de Nederlander onder meer de dubbel en ook onder Jonas De Roeck is de Nederlandse aanvaller van onschatbare waarde. Janssen heeft nog een contract voor een jaar bij Antwerp.

Het contract van Janssen loopt in juni van 2026 af bij The Great Old. De 30-jarige aanvaller is dit seizoen goed voor tien doelpunten en zes assists in 27 wedstrijden. Tijdens Extra Time sprak de voormalige Nederlandse international duidelijke taal over zijn toekomst.

LEES OOK: Is dit de reden waarom Overmars Antwerp boven Ajax kiest?

Overmars in actie? 

Janssen werd al een paar keer met een vertrek in verband gebracht, maar sprak duidelijke taal. “Ik ben heel blij. Ik voel sowieso de waardering van iedereen bij Antwerp. Ik ben net vader geworden en mijn gezin is ook hartstikke gelukkig in Antwerp. Dus als het aan mij ligt... Ik lig nog sowieso een jaar onder contract dus waarom zou ik dat niet uitdoen?”, klonk het zo klaar als een klontje bij Janssen.

De Nederlander was een belangrijke pion bij de historische dubbel van Antwerp en ook na het vertrek van succescoach en landgenoot Mark van Bommel is Janssen een onmisbare pion. Met een marktwaarde van acht miljoen euro zou Antwerp eventueel komende zomer nog kunnen cashen op een transfer, maar het ziet er naar uit dat de aanvaller zelf het liefst op de Bosuil zou willen blijven. Volgens Filip Joos moet Marc Overmars ook in actie schieten met een nieuw contract.

Miljoenentransfer

Antwerp legde een paar jaar geleden nog 5,5 miljoen euro op tafel voor Janssen. The Great Old haalde de spits weg bij het Mexicaanse Monterrey en zijn transfer werd meteen een schot in de roos. Janssen evolueerde van aanvaller tot aanvallende middenvelder en met momenten zelfs spelverdeler bij Antwerp.

De Nederlander is ook een publiekslieveling op de Bosuil door zijn werkkracht. In 126 wedstrijden voor stamnummer 1 zit Janssen aan 50 doelpunten en 19 assists. De spits was in het verleden ook international bij onze Noorderburen, maar na een conflict bij Oranje stopte hij bij de nationale ploeg. Janssen eindigde op 26 caps met 9 goals en 5 assists.

Moet Overmars in actie schieten met een nieuw contract voor Janssen?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

82
82
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

27
27
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

62
62
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

24
24
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

142
142
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

115
115
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

136
136
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

46
46
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

57
57
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

593
593
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

339
339
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

568
568
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

431
431
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

308
308
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

131
131
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

119
119
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

373
373
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

189
189
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

296
296
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

364
364
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

54
54
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

126
126
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

217
217
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

658
658
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

185
185

Meer sportnieuws