David Hubert op de schop? “Dat begrijpt Anderlecht wel”

door
David Hubert op de schop? “Dat begrijpt Anderlecht wel”

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging Paars-Wit met 2-0 onderuit tegen Westerlo. Coach David Hubert staat zwaar onder druk vlak voor het begin van de Champions Play-Offs. Analist Wim De Coninck velde zijn oordeel.

Anderlecht zit weer in een mindere vorm en de supporters beginnen te morren. Play-Off 1 is al binnen, maar meer dan een scherprechter lijkt er niet in te zitten voor Hubert en consorten. Volgens De Coninck is de hoofdtrainer echter niet de schuldige.

LEES OOK: Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Selectie afgemaakt

Volgens De Coninck beseft Anderlecht zelf dat er simpelweg niet genoeg kwaliteit in de kern zit om constant goede resultaten te bekomen. "Ik denk dat ze bij Anderlecht intussen wel begrijpen dat ze met deze groep de spelkwaliteit niet veel hoger gaan krijgen. Het zit Hubert ook niet altijd mee”, citeert Het Belang van Limburg.

Hubert krijgt ook complimenten van De Coninck. "Hij slaagde erin om Dolberg helemaal aan de praat te krijgen. Hij ging die beter omringen en dat leverde betrekkelijk meer goals op dan onder Riemer. Alleen viel de Deen uit en dat maakt een hemelsbreed verschil. Hazard keerde terug, maar het is nog niet de Thorgan van voor zijn blessure. Vertonghen die nog niet inzetbaar is, dat laat zich ook gevoelen."

Hubert op de schop? 

De Coninck denkt dat Anderlecht best geen nieuwe T1 zoekt. "Nog een andere coach gaat niets veranderen. Het is niet zoals bij Club Brugge vorig jaar, waar iedereen het gevoel had dat Deila maar wat aanmodderde en ze er door Hayen aan te stellen veel meer uit wisten te halen", aldus de analist.

Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een vierde plek met 48 punten uit 29 wedstrijden. Paars-Wit werd roemloos uitgeschakeld in de Europa League en ook in de competitie loopt het voor geen meter. KAA Gent en Royal Antwerp zijn op drie punten genaderd. Union SG en Club Brugge zijn al uitgelopen tot zeven en acht punten.

Vind jij dat Anderlecht na dit seizoen David Hubert moet ontslaan?

Meest recent

Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

0
0
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

9
9
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

48
48
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

45
45
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

31
31
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

167
167
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

58
58
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

55
55
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

159
159
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

122
122
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

745
745
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

213
213
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

396
396
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

481
481
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

374
374
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

117
117
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

196
196
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

208
208
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

253
253
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

102
102
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

245
245
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

619
619
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

79
79
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

255
255
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

414
414

Meer sportnieuws