Spraakmakende toekomstwending: Van Bommel speelt open kaart

door
Spraakmakende toekomstwending: Van Bommel speelt open kaart

Ondanks zijn knappe parcours bij Antwerp FC, zit Mark van Bommel nu al maandenlang zonder nieuwe club. Maar daar zou weldra verandering in kunnen komen. Zo blijkt hij één van de topkandidaten om aan de slag te gaan bij het ambitieuze NEC Nijmegen.

Van Bommel ging in de zomer van 2022 aan de slag bij Antwerp. In zijn eerste seizoen leidde hij de Great Old meteen naar de titel én de beker. Mede door de besparingen binnen de club was zijn tweede seizoen op de Bosuil minder. Al bezorgde hij Antwerp wel een plek in de poules van de Champions League, een ticket voor Play-Off I en een nieuwe bekerfinale.

Desondanks besloot Van Bommel om eind vorig seizoen af te zwaaien in Deurne-Noord. Sindsdien wordt hij geregeld gelinkt aan nieuwe uitdagingen. In het voorjaar was er sprake van interesse bij onder meer AC Milan, maar erg concreet werd die piste niet. De voorbije maanden werd zijn naam dan weer geregeld genoemd als Belgisch bondscoach.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

Verrassende nieuwe club

Maar concreet werden deze pistes niet. En dus wacht Van Bommel, die al liet verstaan dat hij liever nergens instap tijdens een nog lopend seizoen, nog steeds op een nieuwe club. Maar daar komt mogelijk snel verandering in. Zo wordt de oud-middenvelder nu gelinkt aan een erg opmerkelijke job in eigen land.

Vorige week raakte immers bekend dat hij één n van de topkandidaten om aan de slag te gaan bij ... NEC. De club uit Nijmegen draaide de voorbije seizoenen vooral mee in de middenmoot of zelfs onderste regionen van het klassement. Maar mede dankzij investeerder Marcel Boekhoorn is men ambitieus voor de nabije toekomst. NEC wil zelfs gaan meestrijden voor de Europese tickets.

Positieve contacten

Tegenover Rondo geeft Van Bommel nu ook toe dat hij inmiddels een gesprek had met NEC. En dat liep behoorlijk positief. "Dus nu zit ik op het punt dat je gaat nadenken wat je nu echt wil. Wil je weer in Nederland gaan werken, ga je dat doen? Ik heb wel het gevoel dat Marcel er écht wat van wil gaan maken. Er is zeker slagkracht, al ben je natuurlijk wel gebonden aan de regels van Financial Fair Play."

Van Bommel sluit een verrassende overstap naar Nijmegen dus niet op voorhand uit. Momenteel is hij volop bezig met een persoonlijke evaluatie van de job. "Daar denk je nu over na en voer je gesprekken over. Maar je moet wel eerlijk zijn naar de club en de club moet eerlijk zijn naar mij. Dit kan je niet een maand laten duren", wil de trainer in ieder geval snel duidelijkheid scheppen.

Van Bommel kan beter afwachten ...

Meest recent

'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

73
73
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

86
86
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

111
111
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

351
351
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

68
68
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

166
166
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

250
250
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

243
243
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

201
201
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

415
415
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

282
282
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

390
390
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

342
342
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

301
301
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

57
57
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

262
262
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

480
480
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

122
122
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

205
205
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

128
128
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

183
183
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

335
335
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

64
64

Meer sportnieuws