Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

door
Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

Het ging na de Brugse derby tussen Cercle Brugge en Club Brugge helemaal mis. Ardon Jashari wilde de Blauw-Zwarte vlag in de middenstip planten, maar dat schoot in het verkeerde keelgat bij Groen-Zwart. Vooral doelman Maxime Delanghe ging over de rooie.

De sluitpost van Cercle Brugge trapte de vlag doormidden en raakte een cameraman van Club Brugge. Ook aanvoerder Thibo Somers was woedend en liep naar Brandon Mechele. Beide clubs gingen vervolgens zwaar met elkaar in de clinch.

LEES OOK: Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge reageert verbaasd

Club Brugge reageerde na afloop verbaasd over het voorval. “Het is een beetje spijtig dat het gestopt werd. De emoties nemen op zo’n moment de bovenhand”, citeert Het Laatste Nieuws Simon Mignolet. “Ik denk dat het geen probleem geweest zou zijn, mochten zij die vlag geplant hebben. Maar iedereen beleeft dat op een andere manier.”

Ook Nicky Hayen zag geen graten in de actie van Jashari. “Dit gebeurt langs beide kanten. Het is iets ludieks en het moet kunnen, al moet het altijd met respect gebeuren. Dat hebben wij als Club enorm veel voor Cercle. Als sportman moet je zoiets kunnen accepteren. Cercle moet dus nu niet zeggen dat zij zoiets niet gedaan zouden hebben als ze hadden gewonnen.”

Zéér verrassende ‘straf’ Delanghe

Het was vooral doelman Delanghe die zwaar over de schreef ging, maar de 'straf' van de goalie is toch verrassend te noemen. Hij krijgt enkel een waarschuwing. ‘Club-middenvelder Ardon Jashari wilde na het laatste fluitsignaal een blauw-zwarte vlag op de middenstip van Jan Breydel planten, maar daar waren ze bij Cercle niet mee gediend. Doelman Maxime Delanghe trapte de vlag kapot, raakte een cameraman van Club en kreeg daarvoor een waarschuwing’, klinkt het.

Vind jij dat de waarschuwing voor Delanghe voldoende als 'straf'?

Meest recent

'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

4
4
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

37
37
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

55
55
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

210
210
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

244
244
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

150
150
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

188
188
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

177
177
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

96
96
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

111
111
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

57
57
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

162
162
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

440
440
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

357
357
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

263
263
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

130
130
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

415
415
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

798
798
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

276
276
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

221
221
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

173
173
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

406
406
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

154
154
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

132
132

Meer sportnieuws