Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

door
Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

Het ging na de Brugse derby tussen Cercle Brugge en Club Brugge helemaal mis. Ardon Jashari wilde de Blauw-Zwarte vlag in de middenstip planten, maar dat schoot in het verkeerde keelgat bij Groen-Zwart. Vooral doelman Maxime Delanghe ging over de rooie.

De sluitpost van Cercle Brugge trapte de vlag doormidden en raakte een cameraman van Club Brugge. Ook aanvoerder Thibo Somers was woedend en liep naar Brandon Mechele. Beide clubs gingen vervolgens zwaar met elkaar in de clinch.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge reageert verbaasd

Club Brugge reageerde na afloop verbaasd over het voorval. “Het is een beetje spijtig dat het gestopt werd. De emoties nemen op zo’n moment de bovenhand”, citeert Het Laatste Nieuws Simon Mignolet. “Ik denk dat het geen probleem geweest zou zijn, mochten zij die vlag geplant hebben. Maar iedereen beleeft dat op een andere manier.”

Ook Nicky Hayen zag geen graten in de actie van Jashari. “Dit gebeurt langs beide kanten. Het is iets ludieks en het moet kunnen, al moet het altijd met respect gebeuren. Dat hebben wij als Club enorm veel voor Cercle. Als sportman moet je zoiets kunnen accepteren. Cercle moet dus nu niet zeggen dat zij zoiets niet gedaan zouden hebben als ze hadden gewonnen.”

Zéér verrassende ‘straf’ Delanghe

Het was vooral doelman Delanghe die zwaar over de schreef ging, maar de 'straf' van de goalie is toch verrassend te noemen. Hij krijgt enkel een waarschuwing. ‘Club-middenvelder Ardon Jashari wilde na het laatste fluitsignaal een blauw-zwarte vlag op de middenstip van Jan Breydel planten, maar daar waren ze bij Cercle niet mee gediend. Doelman Maxime Delanghe trapte de vlag kapot, raakte een cameraman van Club en kreeg daarvoor een waarschuwing’, klinkt het.

Vind jij dat de waarschuwing voor Delanghe voldoende als 'straf'?

Meest recent

Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

54
54
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

110
110
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

112
112
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

159
159
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

44
44
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

40
40
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

62
62
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

631
631
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

133
133
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

372
372
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

271
271
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

94
94
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

141
141
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

221
221
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

123
123
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

555
555
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

219
219
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

283
283
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

122
122
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

632
632
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

799
799
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

320
320
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

752
752
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

96
96

Meer sportnieuws