Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

door
Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

Het ging na de Brugse derby tussen Cercle Brugge en Club Brugge helemaal mis. Ardon Jashari wilde de Blauw-Zwarte vlag in de middenstip planten, maar dat schoot in het verkeerde keelgat bij Groen-Zwart. Vooral doelman Maxime Delanghe ging over de rooie.

De sluitpost van Cercle Brugge trapte de vlag doormidden en raakte een cameraman van Club Brugge. Ook aanvoerder Thibo Somers was woedend en liep naar Brandon Mechele. Beide clubs gingen vervolgens zwaar met elkaar in de clinch.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

Club Brugge reageert verbaasd

Club Brugge reageerde na afloop verbaasd over het voorval. “Het is een beetje spijtig dat het gestopt werd. De emoties nemen op zo’n moment de bovenhand”, citeert Het Laatste Nieuws Simon Mignolet. “Ik denk dat het geen probleem geweest zou zijn, mochten zij die vlag geplant hebben. Maar iedereen beleeft dat op een andere manier.”

Ook Nicky Hayen zag geen graten in de actie van Jashari. “Dit gebeurt langs beide kanten. Het is iets ludieks en het moet kunnen, al moet het altijd met respect gebeuren. Dat hebben wij als Club enorm veel voor Cercle. Als sportman moet je zoiets kunnen accepteren. Cercle moet dus nu niet zeggen dat zij zoiets niet gedaan zouden hebben als ze hadden gewonnen.”

Zéér verrassende ‘straf’ Delanghe

Het was vooral doelman Delanghe die zwaar over de schreef ging, maar de 'straf' van de goalie is toch verrassend te noemen. Hij krijgt enkel een waarschuwing. ‘Club-middenvelder Ardon Jashari wilde na het laatste fluitsignaal een blauw-zwarte vlag op de middenstip van Jan Breydel planten, maar daar waren ze bij Cercle niet mee gediend. Doelman Maxime Delanghe trapte de vlag kapot, raakte een cameraman van Club en kreeg daarvoor een waarschuwing’, klinkt het.

Vind jij dat de waarschuwing voor Delanghe voldoende als 'straf'?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

56
56
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

77
77
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

108
108
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

100
100
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

79
79
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

522
522
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

269
269
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

404
404
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

292
292
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws