Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

4617
Delanghe krijgt erg vreemde 'straf' na Cercle - Club Brugge

Het ging na de Brugse derby tussen Cercle Brugge en Club Brugge helemaal mis. Ardon Jashari wilde de Blauw-Zwarte vlag in de middenstip planten, maar dat schoot in het verkeerde keelgat bij Groen-Zwart. Vooral doelman Maxime Delanghe ging over de rooie.

De sluitpost van Cercle Brugge trapte de vlag doormidden en raakte een cameraman van Club Brugge. Ook aanvoerder Thibo Somers was woedend en liep naar Brandon Mechele. Beide clubs gingen vervolgens zwaar met elkaar in de clinch.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Club Brugge reageert verbaasd

Club Brugge reageerde na afloop verbaasd over het voorval. “Het is een beetje spijtig dat het gestopt werd. De emoties nemen op zo’n moment de bovenhand”, citeert Het Laatste Nieuws Simon Mignolet. “Ik denk dat het geen probleem geweest zou zijn, mochten zij die vlag geplant hebben. Maar iedereen beleeft dat op een andere manier.”

Ook Nicky Hayen zag geen graten in de actie van Jashari. “Dit gebeurt langs beide kanten. Het is iets ludieks en het moet kunnen, al moet het altijd met respect gebeuren. Dat hebben wij als Club enorm veel voor Cercle. Als sportman moet je zoiets kunnen accepteren. Cercle moet dus nu niet zeggen dat zij zoiets niet gedaan zouden hebben als ze hadden gewonnen.”

Zéér verrassende ‘straf’ Delanghe

Het was vooral doelman Delanghe die zwaar over de schreef ging, maar de 'straf' van de goalie is toch verrassend te noemen. Hij krijgt enkel een waarschuwing. ‘Club-middenvelder Ardon Jashari wilde na het laatste fluitsignaal een blauw-zwarte vlag op de middenstip van Jan Breydel planten, maar daar waren ze bij Cercle niet mee gediend. Doelman Maxime Delanghe trapte de vlag kapot, raakte een cameraman van Club en kreeg daarvoor een waarschuwing’, klinkt het.

Vind jij dat de waarschuwing voor Delanghe voldoende als 'straf'?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

71
71
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

75
75
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

146
146
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

118
118
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

156
156
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

266
266
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

126
126
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

143
143
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

131
131
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

114
114
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

40
40
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

191
191
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

122
122
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

302
302
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

131
131
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

109
109
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

119
119
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

351
351

Meer sportnieuws