'Standard laat ervaren pion verrassend nog vertrekken'

186 stemmen
'Standard laat ervaren pion verrassend nog vertrekken'

Standard mocht afgelopen weekend helemaal een kruis maken over de top zes. Door de zege van AA Gent op Antwerp was die definitief buiten bereik, terwijl ze daarna zelf ook nog eens een 3-0 om de oren kregen van Union.

Er rest de Rouches daardoor geen andere optie meer dan zich te focussen op Play-Off II, waarin ze nog altijd een Europees ticket kunnen afdwingen. Daarvoor rekenen ze echter niet meer op een ervaren pion.

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

Standard laat Doumbia nog vertrekken

La Dernière Heure en Sudpresse weten dat Souleyman Doumbia nog op het punt staat om Standard te verlaten. De 28-jarige Ivoriaan kwam dit seizoen amper voor in de plannen van Ivan Leko. Hij kwam tien keer in actie in de competitie, maar daar zat amper één basisplaats bij.

Leko gaf op de linkerflank immers de voorkeur aan Ilay Camara, terwijl in de driemansdefensie spelers als Henry Lawrence, Daan Dierckx en Boli Bolingoli ook in de pikorde boven Doumbia bleken te staan. Zondag tegen Union ontbrak de verdediger al op het wedstrijdblad.

Op huurbasis naar de MLS

Hij was dan immers al in de Verenigde Staten om een transfer af te ronden. Doumbia zou immers ana de slag gaan in de MLS, waar de transfermarkt nog tot 23 april open is. Hij zou tot het einde van het kalenderjaar verhuurd worden aan Charlotte FC.

In de uitleenbeurt zou geen aankoopoptie opgenomen worden, wat betekent dat Doumbia in principe volgende winter zou terugkeren in Luik. Daar ligt hij nog onder contract tot medio 2026, nadat Standard hem in januari 2024 transfervrij binnenhaalde.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
273

Had Standard hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

14
14
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

15
15
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

277
277
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

101
101
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

73
73
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

131
131
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

59
59
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

770
770
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

174
174
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

102
102
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

66
66
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

273
273
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

88
88
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

215
215
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

321
321
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

274
274
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

78
78
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

641
641

Meer sportnieuws