Pro League kondigt volgende kalenderwijziging aan

door
Pro League kondigt volgende kalenderwijziging aan

Afgelopen weekend viel in de Jupiler Pro League de beslissing over de Champions' Play-Off. Met een zege op de Bosuil verzekerde AA Gent zich van het laatste ticket. Dat heeft ook gevolgen voor de kalender volgende week.

Dan staat immers de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Alle wedstrijden worden dan in principe op hetzelfde moment gespeeld, tenzij er wedstrijden zijn die geen invloed meer hebben op de kwalificaties voor de play-offs.

LEES OOK: Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Standard-Antwerp wordt vervroegd

Eerder werd Genk-Union daarom al verschoven naar zaterdagavond om 20u45 en nu kondigt de Pro League een volgende kalenderwijziging aan. Ook de partij tussen Standard en Antwerp verhuist naar een ander moment.

Net als alle andere matchen zou die normaal zondag om 18u30 gespeeld worden, maar de aftrap wordt nu vervroegd naar 13u30. Dat kan omdat het lot van beide teams ook al vast ligt.

Nog wijzigingen in de komende dagen?

Antwerp was sinds vorige week al zeker van zijn plaats in de top zes en Standard mocht zondag definitief een kruis maken over de Champions' Play-Off. Dat kwam door de zege van Gent, waarna de Rouches zelf ook nog met 3-0 onderuit gingen op Union.

Het wordt afwachten of er de komende dagen nog kalenderwijzigingen aangekondigd worden. Ook in Club Brugge-Charleroi en Gent-Kortrijk staat er wat betreft de samenstelling van de play-offs niets meer op het spel en ook die matchen kunnen dus nog eventueel verhuizen.

Moeten die andere matchen ook verzet worden?

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

82
82
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

132
132
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

45
45
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

48
48
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

131
131
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

102
102
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

13
13
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

31
31
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

90
90
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

194
194
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

52
52
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

440
440
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

48
48
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

262
262
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

48
48
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

60
60
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

310
310
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

85
85
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

40
40
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

251
251
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

178
178
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

311
311
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

113
113
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

75
75

Meer sportnieuws