Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match"

door
Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match

Cercle Brugge verloor gisteren kansloos met 1-3 de Brugse derby van Club Brugge. De Vereniging staat nu in de Play-Downs en moét gaan winnen op het veld van RSC Anderlecht. In het Jan Breydelstadion kwam dat zeer hard aan.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Pover Cercle Brugge

Cercle Brugge begon sterk aan de partij en kreeg de eerste mogelijkheden. Maar de afstand tussen defensie en middenveld was bij momenten héél groot en met slimme en steengoede spelers als Hans Vanaken en Ardon Jashari betaal je dat wel eens cash. Dat gebeurde ook. Het stond nog voor de pauze 0-3.

"We verliezen de hele match in het tweede deel van de eerste helft. We slikken drie goals in een kwartier tijd. Dat moet beter. In de tweede helft scoren we snel, maar het is de eerste die ons 'gekild' heeft", zei Thibo Somers na de partij aan Sporza.

Naar Anderlecht

Somers zag ook dat de ruimtes veel te groot werden. Club Brugge voetbalde in een zetel en profiteerde. Tactisch pakte Groen-Zwart het daar toch best slecht aan. "We verdedigden misschien niet meer voluit. De ruimtes tussen de linies werden te groot. Daar zijn we op aangesproken en dat was wel beter in de tweede helft." 

Zondag trekt Cercle Brugge naar Anderlecht. Gelukkig voor hen zijn de Brusselaars onder David Hubert ook geen hecht team en absoluut niet de ploeg die ze vorig jaar onder Brian Riemer waren. Maar naar die match keek Somers nog niet.

"Dit is zuur. Nu moeten we eventjes bekijken hoe we het gaan aanpakken. Op dit moment is de teleurstelling heel groot", verklaarde hij. Er is dus het nodige oplapwerk voor coach Ferdinand Feldhofer.

Gaat Cercle punten rapen in Anderlecht?

Meest recent

'Totale trainerswending: Anderlecht contacteert Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

0
0
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

14
14
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

33
33
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

47
47
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

42
42
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

175
175
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

217
217
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

56
56
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

464
464
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

130
130
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

492
492
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

233
233
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

167
167
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

630
630
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

77
77
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

147
147
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

391
391
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

89
89
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

418
418
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

190
190
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

53
53
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

223
223
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

246
246
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

352
352

Meer sportnieuws