Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match"

door
Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match

Cercle Brugge verloor gisteren kansloos met 1-3 de Brugse derby van Club Brugge. De Vereniging staat nu in de Play-Downs en moét gaan winnen op het veld van RSC Anderlecht. In het Jan Breydelstadion kwam dat zeer hard aan.

LEES OOK: Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Pover Cercle Brugge

Cercle Brugge begon sterk aan de partij en kreeg de eerste mogelijkheden. Maar de afstand tussen defensie en middenveld was bij momenten héél groot en met slimme en steengoede spelers als Hans Vanaken en Ardon Jashari betaal je dat wel eens cash. Dat gebeurde ook. Het stond nog voor de pauze 0-3.

"We verliezen de hele match in het tweede deel van de eerste helft. We slikken drie goals in een kwartier tijd. Dat moet beter. In de tweede helft scoren we snel, maar het is de eerste die ons 'gekild' heeft", zei Thibo Somers na de partij aan Sporza.

Naar Anderlecht

Somers zag ook dat de ruimtes veel te groot werden. Club Brugge voetbalde in een zetel en profiteerde. Tactisch pakte Groen-Zwart het daar toch best slecht aan. "We verdedigden misschien niet meer voluit. De ruimtes tussen de linies werden te groot. Daar zijn we op aangesproken en dat was wel beter in de tweede helft." 

Zondag trekt Cercle Brugge naar Anderlecht. Gelukkig voor hen zijn de Brusselaars onder David Hubert ook geen hecht team en absoluut niet de ploeg die ze vorig jaar onder Brian Riemer waren. Maar naar die match keek Somers nog niet.

"Dit is zuur. Nu moeten we eventjes bekijken hoe we het gaan aanpakken. Op dit moment is de teleurstelling heel groot", verklaarde hij. Er is dus het nodige oplapwerk voor coach Ferdinand Feldhofer.

Gaat Cercle punten rapen in Anderlecht?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

61
61
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

42
42
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

65
65
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

76
76
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

111
111
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

34
34
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

85
85
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

281
281
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

119
119
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

199
199
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

53
53
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

197
197
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

94
94
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

92
92
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

354
354
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

237
237
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

339
339
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

310
310
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

449
449
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

379
379

Meer sportnieuws