Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match"

176
Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match

Cercle Brugge verloor gisteren kansloos met 1-3 de Brugse derby van Club Brugge. De Vereniging staat nu in de Play-Downs en moét gaan winnen op het veld van RSC Anderlecht. In het Jan Breydelstadion kwam dat zeer hard aan.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Pover Cercle Brugge

Cercle Brugge begon sterk aan de partij en kreeg de eerste mogelijkheden. Maar de afstand tussen defensie en middenveld was bij momenten héél groot en met slimme en steengoede spelers als Hans Vanaken en Ardon Jashari betaal je dat wel eens cash. Dat gebeurde ook. Het stond nog voor de pauze 0-3.

"We verliezen de hele match in het tweede deel van de eerste helft. We slikken drie goals in een kwartier tijd. Dat moet beter. In de tweede helft scoren we snel, maar het is de eerste die ons 'gekild' heeft", zei Thibo Somers na de partij aan Sporza.

Naar Anderlecht

Somers zag ook dat de ruimtes veel te groot werden. Club Brugge voetbalde in een zetel en profiteerde. Tactisch pakte Groen-Zwart het daar toch best slecht aan. "We verdedigden misschien niet meer voluit. De ruimtes tussen de linies werden te groot. Daar zijn we op aangesproken en dat was wel beter in de tweede helft." 

Zondag trekt Cercle Brugge naar Anderlecht. Gelukkig voor hen zijn de Brusselaars onder David Hubert ook geen hecht team en absoluut niet de ploeg die ze vorig jaar onder Brian Riemer waren. Maar naar die match keek Somers nog niet.

"Dit is zuur. Nu moeten we eventjes bekijken hoe we het gaan aanpakken. Op dit moment is de teleurstelling heel groot", verklaarde hij. Er is dus het nodige oplapwerk voor coach Ferdinand Feldhofer.

Gaat Cercle punten rapen in Anderlecht?

Meest recent

'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

1
1
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

14
14
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

13
13
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

75
75
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

64
64
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

93
93
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

61
61
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

68
68
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

166
166
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

261
261
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

80
80
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

419
419
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

492
492
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

196
196
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

128
128
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

204
204
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

197
197
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1738
1738
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

408
408

Meer sportnieuws