Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match"

door
Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match

Cercle Brugge verloor gisteren kansloos met 1-3 de Brugse derby van Club Brugge. De Vereniging staat nu in de Play-Downs en moét gaan winnen op het veld van RSC Anderlecht. In het Jan Breydelstadion kwam dat zeer hard aan.

LEES OOK: Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Pover Cercle Brugge

Cercle Brugge begon sterk aan de partij en kreeg de eerste mogelijkheden. Maar de afstand tussen defensie en middenveld was bij momenten héél groot en met slimme en steengoede spelers als Hans Vanaken en Ardon Jashari betaal je dat wel eens cash. Dat gebeurde ook. Het stond nog voor de pauze 0-3.

"We verliezen de hele match in het tweede deel van de eerste helft. We slikken drie goals in een kwartier tijd. Dat moet beter. In de tweede helft scoren we snel, maar het is de eerste die ons 'gekild' heeft", zei Thibo Somers na de partij aan Sporza.

Naar Anderlecht

Somers zag ook dat de ruimtes veel te groot werden. Club Brugge voetbalde in een zetel en profiteerde. Tactisch pakte Groen-Zwart het daar toch best slecht aan. "We verdedigden misschien niet meer voluit. De ruimtes tussen de linies werden te groot. Daar zijn we op aangesproken en dat was wel beter in de tweede helft." 

Zondag trekt Cercle Brugge naar Anderlecht. Gelukkig voor hen zijn de Brusselaars onder David Hubert ook geen hecht team en absoluut niet de ploeg die ze vorig jaar onder Brian Riemer waren. Maar naar die match keek Somers nog niet.

"Dit is zuur. Nu moeten we eventjes bekijken hoe we het gaan aanpakken. Op dit moment is de teleurstelling heel groot", verklaarde hij. Er is dus het nodige oplapwerk voor coach Ferdinand Feldhofer.

Gaat Cercle punten rapen in Anderlecht?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

1
1
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

16
16
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

95
95
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

75
75
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

197
197
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

109
109
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

40
40
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

142
142
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

50
50
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

285
285
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

441
441
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

73
73
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

253
253
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

220
220
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

433
433
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

397
397
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

594
594
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

538
538
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

144
144
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

480
480
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

49
49
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

196
196
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

187
187
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

436
436
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

123
123

Meer sportnieuws