Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match"

176 stemmen
Cercle Brugge likt zijn wonden: Dààr verliezen we de match

Cercle Brugge verloor gisteren kansloos met 1-3 de Brugse derby van Club Brugge. De Vereniging staat nu in de Play-Downs en moét gaan winnen op het veld van RSC Anderlecht. In het Jan Breydelstadion kwam dat zeer hard aan.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Pover Cercle Brugge

Cercle Brugge begon sterk aan de partij en kreeg de eerste mogelijkheden. Maar de afstand tussen defensie en middenveld was bij momenten héél groot en met slimme en steengoede spelers als Hans Vanaken en Ardon Jashari betaal je dat wel eens cash. Dat gebeurde ook. Het stond nog voor de pauze 0-3.

"We verliezen de hele match in het tweede deel van de eerste helft. We slikken drie goals in een kwartier tijd. Dat moet beter. In de tweede helft scoren we snel, maar het is de eerste die ons 'gekild' heeft", zei Thibo Somers na de partij aan Sporza.

Naar Anderlecht

Somers zag ook dat de ruimtes veel te groot werden. Club Brugge voetbalde in een zetel en profiteerde. Tactisch pakte Groen-Zwart het daar toch best slecht aan. "We verdedigden misschien niet meer voluit. De ruimtes tussen de linies werden te groot. Daar zijn we op aangesproken en dat was wel beter in de tweede helft." 

Zondag trekt Cercle Brugge naar Anderlecht. Gelukkig voor hen zijn de Brusselaars onder David Hubert ook geen hecht team en absoluut niet de ploeg die ze vorig jaar onder Brian Riemer waren. Maar naar die match keek Somers nog niet.

"Dit is zuur. Nu moeten we eventjes bekijken hoe we het gaan aanpakken. Op dit moment is de teleurstelling heel groot", verklaarde hij. Er is dus het nodige oplapwerk voor coach Ferdinand Feldhofer.

Gaat Cercle punten rapen in Anderlecht?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

54
54
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

218
218
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

226
226
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

126
126
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

125
125
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

295
295
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

416
416
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

570
570
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

369
369
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

277
277
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws