UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

door
UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

Club Brugge ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Aston Villa. Zo lijkt de kwartfinale van de Champions League heel ver weg. Ondanks de zeperd in eigen huis zette de UEFA toch één Bruggeling in de bloemetjes.

Maxim De Cuyper maakte, ondanks de nederlaag, zodanig veel indruk dat de UEFA hem selecteerde voor het ‘Team van de Week’ van afgelopen speeldag van de Champions League. Erg opzienbarend want de rest van het team zijn spelers van clubs die wél gewonnen hebben.

LEES OOK: 'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

De Cuyper gewild

Eerder werden Ardon Jashari en Chemsdine Talbi al geselecteerd voor het ‘Team van de Week’ na de ongelooflijke zege tegen Atalanta. Deze keer ging het mis in het Jan Breydelstadion, maar toch was de UEFA onder de indruk van De Cuyper. De Rode Duivel staat in gezelschap van onder meer Alisson Becker, Harry Kane en Pedri.

De linksback krijgt lof. "Maar hij heeft ook defensief zijn steentje bijgedragen. Dat blijkt uit zijn 9 balveroveringen en 4 onderscheppingen”, klonk het bij de UEFA. Ondertussen blijft de interesse in de Rode Duivel groeien. Zijn sterke prestaties in Europa gaan niet onopgemerkt voorbij. Een zomerse knaltransfer lijkt bijna onvermijdbaar.

Jackpot Club Brugge

Vooral AC Milan wordt genoemd voor De Cuyper, maar verschillende Europese (top)clubs liggen op de loer. De Italianen zien in de 24-jarige back de perfecte vervanger voor Theo Hernandez. Het contract van de Franse international loopt aan het einde van het seizoen af in de modestad.

Club Brugge hoort de kassa al rinkelen. Naar verluidt heeft Blauw-Zwart al een bod binnengekregen van twintig miljoen euro, maar mogelijk mikt de Belgische landskampioen op meer. Dit seizoen staan verschillende sterkhouders in de etalage door de sterke prestaties in Europa.

Maxim De Cuyper is klaar voor een toptransfer komende zomer...

Meest recent

Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

8
8
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

24
24
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

20
20
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

47
47
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

162
162
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

95
95
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

156
156
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

207
207
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

78
78
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

104
104
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

182
182
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

78
78
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

71
71
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

71
71
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

101
101
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

232
232
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

189
189
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

182
182
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

84
84
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

71
71
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

143
143
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

197
197
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

293
293
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

171
171
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

117
117

Meer sportnieuws