UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

245 stemmen
UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

Club Brugge ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Aston Villa. Zo lijkt de kwartfinale van de Champions League heel ver weg. Ondanks de zeperd in eigen huis zette de UEFA toch één Bruggeling in de bloemetjes.

Maxim De Cuyper maakte, ondanks de nederlaag, zodanig veel indruk dat de UEFA hem selecteerde voor het ‘Team van de Week’ van afgelopen speeldag van de Champions League. Erg opzienbarend want de rest van het team zijn spelers van clubs die wél gewonnen hebben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Toptarget Anderlecht, Club Brugge grijpt mis’

De Cuyper gewild

Eerder werden Ardon Jashari en Chemsdine Talbi al geselecteerd voor het ‘Team van de Week’ na de ongelooflijke zege tegen Atalanta. Deze keer ging het mis in het Jan Breydelstadion, maar toch was de UEFA onder de indruk van De Cuyper. De Rode Duivel staat in gezelschap van onder meer Alisson Becker, Harry Kane en Pedri.

De linksback krijgt lof. "Maar hij heeft ook defensief zijn steentje bijgedragen. Dat blijkt uit zijn 9 balveroveringen en 4 onderscheppingen”, klonk het bij de UEFA. Ondertussen blijft de interesse in de Rode Duivel groeien. Zijn sterke prestaties in Europa gaan niet onopgemerkt voorbij. Een zomerse knaltransfer lijkt bijna onvermijdbaar.

Jackpot Club Brugge

Vooral AC Milan wordt genoemd voor De Cuyper, maar verschillende Europese (top)clubs liggen op de loer. De Italianen zien in de 24-jarige back de perfecte vervanger voor Theo Hernandez. Het contract van de Franse international loopt aan het einde van het seizoen af in de modestad.

Club Brugge hoort de kassa al rinkelen. Naar verluidt heeft Blauw-Zwart al een bod binnengekregen van twintig miljoen euro, maar mogelijk mikt de Belgische landskampioen op meer. Dit seizoen staan verschillende sterkhouders in de etalage door de sterke prestaties in Europa.

Maxim De Cuyper is klaar voor een toptransfer komende zomer...

Meest recent

Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

37
37
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

67
67
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

181
181
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

55
55
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

571
571
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

220
220
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

74
74
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

374
374
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

243
243
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

220
220
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

282
282
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

391
391
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

112
112
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

528
528
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

235
235
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

977
977
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

231
231
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

461
461
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

54
54
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

708
708
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

263
263
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

162
162
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1506
1506
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

131
131
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

61
61

Meer sportnieuws