UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

door
UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

Club Brugge ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Aston Villa. Zo lijkt de kwartfinale van de Champions League heel ver weg. Ondanks de zeperd in eigen huis zette de UEFA toch één Bruggeling in de bloemetjes.

Maxim De Cuyper maakte, ondanks de nederlaag, zodanig veel indruk dat de UEFA hem selecteerde voor het ‘Team van de Week’ van afgelopen speeldag van de Champions League. Erg opzienbarend want de rest van het team zijn spelers van clubs die wél gewonnen hebben.

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De Cuyper gewild

Eerder werden Ardon Jashari en Chemsdine Talbi al geselecteerd voor het ‘Team van de Week’ na de ongelooflijke zege tegen Atalanta. Deze keer ging het mis in het Jan Breydelstadion, maar toch was de UEFA onder de indruk van De Cuyper. De Rode Duivel staat in gezelschap van onder meer Alisson Becker, Harry Kane en Pedri.

De linksback krijgt lof. "Maar hij heeft ook defensief zijn steentje bijgedragen. Dat blijkt uit zijn 9 balveroveringen en 4 onderscheppingen”, klonk het bij de UEFA. Ondertussen blijft de interesse in de Rode Duivel groeien. Zijn sterke prestaties in Europa gaan niet onopgemerkt voorbij. Een zomerse knaltransfer lijkt bijna onvermijdbaar.

Jackpot Club Brugge

Vooral AC Milan wordt genoemd voor De Cuyper, maar verschillende Europese (top)clubs liggen op de loer. De Italianen zien in de 24-jarige back de perfecte vervanger voor Theo Hernandez. Het contract van de Franse international loopt aan het einde van het seizoen af in de modestad.

Club Brugge hoort de kassa al rinkelen. Naar verluidt heeft Blauw-Zwart al een bod binnengekregen van twintig miljoen euro, maar mogelijk mikt de Belgische landskampioen op meer. Dit seizoen staan verschillende sterkhouders in de etalage door de sterke prestaties in Europa.

Maxim De Cuyper is klaar voor een toptransfer komende zomer...

Meest recent

Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

14
14
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

18
18
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

37
37
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

603
603
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

188
188
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

346
346
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

106
106
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

292
292
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

36
36
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

105
105
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

44
44
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

49
49
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

61
61
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

304
304
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

420
420
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

215
215
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

155
155
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

613
613
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

963
963
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

77
77
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

315
315
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

33
33
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

603
603
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

115
115
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

460
460

Meer sportnieuws