UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

door
UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

Club Brugge ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Aston Villa. Zo lijkt de kwartfinale van de Champions League heel ver weg. Ondanks de zeperd in eigen huis zette de UEFA toch één Bruggeling in de bloemetjes.

Maxim De Cuyper maakte, ondanks de nederlaag, zodanig veel indruk dat de UEFA hem selecteerde voor het ‘Team van de Week’ van afgelopen speeldag van de Champions League. Erg opzienbarend want de rest van het team zijn spelers van clubs die wél gewonnen hebben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

De Cuyper gewild

Eerder werden Ardon Jashari en Chemsdine Talbi al geselecteerd voor het ‘Team van de Week’ na de ongelooflijke zege tegen Atalanta. Deze keer ging het mis in het Jan Breydelstadion, maar toch was de UEFA onder de indruk van De Cuyper. De Rode Duivel staat in gezelschap van onder meer Alisson Becker, Harry Kane en Pedri.

De linksback krijgt lof. "Maar hij heeft ook defensief zijn steentje bijgedragen. Dat blijkt uit zijn 9 balveroveringen en 4 onderscheppingen”, klonk het bij de UEFA. Ondertussen blijft de interesse in de Rode Duivel groeien. Zijn sterke prestaties in Europa gaan niet onopgemerkt voorbij. Een zomerse knaltransfer lijkt bijna onvermijdbaar.

Jackpot Club Brugge

Vooral AC Milan wordt genoemd voor De Cuyper, maar verschillende Europese (top)clubs liggen op de loer. De Italianen zien in de 24-jarige back de perfecte vervanger voor Theo Hernandez. Het contract van de Franse international loopt aan het einde van het seizoen af in de modestad.

Club Brugge hoort de kassa al rinkelen. Naar verluidt heeft Blauw-Zwart al een bod binnengekregen van twintig miljoen euro, maar mogelijk mikt de Belgische landskampioen op meer. Dit seizoen staan verschillende sterkhouders in de etalage door de sterke prestaties in Europa.

Maxim De Cuyper is klaar voor een toptransfer komende zomer...

Meest recent

'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

41
41
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

5
5
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

72
72
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

264
264
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

513
513
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

281
281
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

42
42
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

186
186
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

59
59
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

36
36
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

177
177
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

182
182
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

116
116
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

499
499
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

251
251
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

382
382
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

109
109
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

508
508
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

352
352
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

184
184
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

92
92
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

247
247
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

478
478

Meer sportnieuws