UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

door
UEFA zet één Club Brugge-speler verrassend in de bloemetjes

Club Brugge ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Aston Villa. Zo lijkt de kwartfinale van de Champions League heel ver weg. Ondanks de zeperd in eigen huis zette de UEFA toch één Bruggeling in de bloemetjes.

Maxim De Cuyper maakte, ondanks de nederlaag, zodanig veel indruk dat de UEFA hem selecteerde voor het ‘Team van de Week’ van afgelopen speeldag van de Champions League. Erg opzienbarend want de rest van het team zijn spelers van clubs die wél gewonnen hebben.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De Cuyper gewild

Eerder werden Ardon Jashari en Chemsdine Talbi al geselecteerd voor het ‘Team van de Week’ na de ongelooflijke zege tegen Atalanta. Deze keer ging het mis in het Jan Breydelstadion, maar toch was de UEFA onder de indruk van De Cuyper. De Rode Duivel staat in gezelschap van onder meer Alisson Becker, Harry Kane en Pedri.

De linksback krijgt lof. "Maar hij heeft ook defensief zijn steentje bijgedragen. Dat blijkt uit zijn 9 balveroveringen en 4 onderscheppingen”, klonk het bij de UEFA. Ondertussen blijft de interesse in de Rode Duivel groeien. Zijn sterke prestaties in Europa gaan niet onopgemerkt voorbij. Een zomerse knaltransfer lijkt bijna onvermijdbaar.

Jackpot Club Brugge

Vooral AC Milan wordt genoemd voor De Cuyper, maar verschillende Europese (top)clubs liggen op de loer. De Italianen zien in de 24-jarige back de perfecte vervanger voor Theo Hernandez. Het contract van de Franse international loopt aan het einde van het seizoen af in de modestad.

Club Brugge hoort de kassa al rinkelen. Naar verluidt heeft Blauw-Zwart al een bod binnengekregen van twintig miljoen euro, maar mogelijk mikt de Belgische landskampioen op meer. Dit seizoen staan verschillende sterkhouders in de etalage door de sterke prestaties in Europa.

Maxim De Cuyper is klaar voor een toptransfer komende zomer...

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

24
24
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

78
78
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

46
46
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

85
85
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

226
226
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

191
191
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

205
205
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

497
497
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

376
376
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

385
385
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

102
102
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

55
55
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

166
166
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

103
103
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

251
251
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

328
328

Meer sportnieuws