'Totale ommekeer in München: topcontract tot medio 2029'

door
'Totale ommekeer in München: topcontract tot medio 2029'

Bayern München nam woensdag een stevige optie op de kwartfinales van de Champions League door met 3-0 te winnen van Bayer Leverkusen. En daags nadien krijgt coach Vincent Kompany andermaal uitstekend nieuws te horen. Zo lijkt Joshua Kimmich dan toch te gaan bijtekenen.

Het jeugdproduct van VfB Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern werd hij in de voorbije maanden nadrukkelijk gelinkt aan een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Aflopend contract

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, leek de club afgelopen zomer bereid om te willen meewerken aan een eventuele transfer. Kimmich was immers zijn laatste contractjaar ingegaan en dus werd het één van de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen. Een speler als Kimmich kan bovendien rekenen op de nodige interesse.

Zo werd hij gelinkt aan een reünie met zijn ex-coaches Pep Guardiola en Hansi Flick bij respectievelijk Manchester City en FC Barcelona. Maar uiteindelijk bleef hij op post. Bijgevolg zit hij nu wel in de laatste maanden van zijn contract. In principe is hij dus vrij om te onderhandelen met andere clubs over een transfervrije overgang na het seizoen.

Dan toch doorbraak

Even leek de situatie echter te kantelen in het voordel van Bayern. Zo liet Kimmich verstaan dat de kans op een contractverlenging aanzienlijk was toegenomen. Maar vorige week ontplofte de bom. Nadat de speler weigerde om duidelijkheid over zijn toekomst te verschaffen, besloot Bayern volgens BILD om zijn contractvoorstel in te trekken. Een transfervrij vertrek leek dan ook in de maak, de eerste aanbiedingen van andere ploegen lagen zelfs op tafel.

Maar na een zoveelste wending lijkt Kimmich dan toch gewoon te blijven. Volgens Sky Sports vonden donderdag nieuwe onderhandelingen plaats en die zijn positief verlopen. Er moeten weliswaar nog enkele details afgehandeld worden, maar een verlenging lijkt dan toch in de maak. Naar verluidt zou een overeenkomst tot medio 2029 op tafel liggen.

Bayern wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

168
168
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

35
35
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

184
184
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

100
100
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

65
65
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

402
402
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

114
114
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

284
284
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

170
170
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

724
724
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

415
415
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

407
407
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

330
330
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

442
442
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

774
774
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

166
166
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

346
346
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

403
403
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

537
537
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

716
716

Meer sportnieuws