'Totale ommekeer in München: topcontract tot medio 2029'

143 stemmen
'Totale ommekeer in München: topcontract tot medio 2029'

Bayern München nam woensdag een stevige optie op de kwartfinales van de Champions League door met 3-0 te winnen van Bayer Leverkusen. En daags nadien krijgt coach Vincent Kompany andermaal uitstekend nieuws te horen. Zo lijkt Joshua Kimmich dan toch te gaan bijtekenen.

Het jeugdproduct van VfB Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern werd hij in de voorbije maanden nadrukkelijk gelinkt aan een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Bayern legt megacontract klaar: bij drie beste verdieners'

Aflopend contract

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, leek de club afgelopen zomer bereid om te willen meewerken aan een eventuele transfer. Kimmich was immers zijn laatste contractjaar ingegaan en dus werd het één van de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen. Een speler als Kimmich kan bovendien rekenen op de nodige interesse.

Zo werd hij gelinkt aan een reünie met zijn ex-coaches Pep Guardiola en Hansi Flick bij respectievelijk Manchester City en FC Barcelona. Maar uiteindelijk bleef hij op post. Bijgevolg zit hij nu wel in de laatste maanden van zijn contract. In principe is hij dus vrij om te onderhandelen met andere clubs over een transfervrije overgang na het seizoen.

Dan toch doorbraak

Even leek de situatie echter te kantelen in het voordel van Bayern. Zo liet Kimmich verstaan dat de kans op een contractverlenging aanzienlijk was toegenomen. Maar vorige week ontplofte de bom. Nadat de speler weigerde om duidelijkheid over zijn toekomst te verschaffen, besloot Bayern volgens BILD om zijn contractvoorstel in te trekken. Een transfervrij vertrek leek dan ook in de maak, de eerste aanbiedingen van andere ploegen lagen zelfs op tafel.

Maar na een zoveelste wending lijkt Kimmich dan toch gewoon te blijven. Volgens Sky Sports vonden donderdag nieuwe onderhandelingen plaats en die zijn positief verlopen. Er moeten weliswaar nog enkele details afgehandeld worden, maar een verlenging lijkt dan toch in de maak. Naar verluidt zou een overeenkomst tot medio 2029 op tafel liggen.

Bayern wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

40
40
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

41
41
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

27
27
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

50
50
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

38
38
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

89
89
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

108
108
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

390
390
'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Denis Odoi is een vrije speler nadat hij een toch wel mislukte passage kende bij NAC Breda. Het ...

350
350
'Leegloop Club Brugge duurt voort: exit nabij'

Raphael Onyedika lijkt zijn laatste dagen als speler van Club Brugge te beleven. De Nigeriaanse ...

431
431
'Oranje baalt: WK-sensatie trekt naar Saudi-Arabië'

Crysencio Summerville lijkt zijn carrière voort te zetten in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

113
113
Kritiek op Mannaert neemt toe: "Ik verwacht een verklaring"

Vincent Mannaert krijgt zeer veel lof, maar het dossier van Rudi Garcia is toch bijzonder speciaal. ...

351
351
Blunder Sibierski? "Dat RSCA hem haalde voor die prijs..."

Antoine Sibierski haalde tot op heden drie nieuwe spelers naar het Lotto Park. De Brusselaars ...

510
510
KRC Genk legt aanvaller officieel onder contract

KRC Genk is bezig om zijn ploeg te versterken op de korte termijn, maar de Limburgers denken ook aan ...

99
99
'Blunder Mannaert? Nieuwe informatie over Garcia duikt op'

Rudi Garcia werd door de KBVB op straat gezet na sterke resultaten. Mark van Bommel volgt hem ...

470
470
Sibierski gaat all-in: Anderlecht mikt op toptransfer

RSC Anderlecht gaat het op mentaliteit moeten doen tegen Hammarby. Voorlopig is er nog veel te ...

383
383
Waarom Karetsas méér is dan een groot transferdossier

KRC Genk is een club die Belgische top is inzake uitgaande transfers. Het dossier van Konstantinos ...

183
183
‘Club Brugge vreest: droomtransfer lonkt voor Vermant’

Club Brugge wil Romeo Vermant langer vastleggen, maar de spits twijfelt. Hij wil meer spelen en ...

946
946
‘Grote Anderlecht-transferstunt valt plots in duigen’

De transferpiste rond Luca Langoni leek het bewijs dat Anderlecht eindelijk wilde doorpakken op de ...

308
308
Van Bommel wordt bondscoach en grote rel barst al los

Mark van Bommel staat op het punt om bondscoach van de Rode Duivels te worden. De voetbalbond heeft ...

688
688
Onana kent waanzinnig lange revalidatieperiode

Voor Amadou Onana eindigde het WK op een grote ontgoocheling. De middenvelder pendelde tussen bank ...

113
113
Horrorstart voor Vrancken: Hearts krijgt meteen slaag

Wouter Vrancken trok na het einde van het seizoen de deur van STVV achter zich dicht. Ondanks ...

225
225
Chelsea kaapt transfer van 137 miljoen weg voor Arsenal

Arsenal veroverde afgelopen seizoen de titel in de Premier League en haalde de finale van de ...

92
92
'Openda geeft jawoord aan club: Juve ligt dwars'

Loïs Openda heeft een rustige zomer beleefd, want hij moest niet mee naar het WK na een ...

91
91
Charleroi laat spits én aanvoerder vertrekken

Charleroi hoopt in het komende seizoen stabiliteit te vinden na een woelig seizoen. Ze kozen er ...

38
38

Meer sportnieuws