Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

door
Seys denkt groots bij Club Brugge:

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. Eerder won het in de groepsfase al met het kleinste verschil van Youri Tielemans en Amadou Onana in het Jan Breydelstadion.

Club Brugge schakelde in de tussenronde verrassend Atalanta uit. Blauw-Zwart won thuis met 2-1 en in Italië pakte het uit met 1-3. Tegenover Het Nieuwsblad sprak Joaquin Seys over de ambities van Club Brugge in het kampioenenbal.

LEES OOK: Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Geen handicap

Volgens Seys is het geen nadeel dat Club Brugge eerst thuis moet spelen. “Ik denk dat het, net zoals tegen Aalanta, niet slecht is dat we thuis beginnen. Het is geen handicap. We zullen er direct staan met de fans achter ons, en zo kunnen misschien met een bonus naar Engeland trekken", citeert Het Nieuwsblad.

Club Brugge kon ook tegen het Lille van Thomas Meunier geloot worden, maar Seys had geen voorkeur. ”De tegenstander maakte voor mij weinig uit. Aston Villa is een sterke ploeg en het wordt een mooie verplaatsing. We krijgen opnieuw een kans om ons te bewijzen tegen een goede club uit de Premier League.”

Eerst topper

Nu zijn alle ogen eerst gericht op de topper van komende zondag. Dan wacht Standard in het Jan Breydelstadion. Club Brugge staat op een tweede plek met 52 punten uit 26 wedstrijden. KRC Genk is de fiere leider met 60 punten. De Rouches staan zevende met 35 punten.

Denk jij dat Club Brugge Aston Villa zal uitschakelen?

Meest recent

‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

5
5
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

79
79
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

68
68
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

135
135
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

112
112
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

61
61
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

62
62
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

284
284
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

171
171
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

221
221
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

505
505
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

194
194
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

407
407
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

497
497
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

573
573
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

595
595
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

213
213
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

340
340
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

280
280
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

385
385
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

381
381
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

569
569
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

287
287
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

368
368
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

362
362

Meer sportnieuws