Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

door
Seys denkt groots bij Club Brugge:

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. Eerder won het in de groepsfase al met het kleinste verschil van Youri Tielemans en Amadou Onana in het Jan Breydelstadion.

Club Brugge schakelde in de tussenronde verrassend Atalanta uit. Blauw-Zwart won thuis met 2-1 en in Italië pakte het uit met 1-3. Tegenover Het Nieuwsblad sprak Joaquin Seys over de ambities van Club Brugge in het kampioenenbal.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Geen handicap

Volgens Seys is het geen nadeel dat Club Brugge eerst thuis moet spelen. “Ik denk dat het, net zoals tegen Aalanta, niet slecht is dat we thuis beginnen. Het is geen handicap. We zullen er direct staan met de fans achter ons, en zo kunnen misschien met een bonus naar Engeland trekken", citeert Het Nieuwsblad.

Club Brugge kon ook tegen het Lille van Thomas Meunier geloot worden, maar Seys had geen voorkeur. ”De tegenstander maakte voor mij weinig uit. Aston Villa is een sterke ploeg en het wordt een mooie verplaatsing. We krijgen opnieuw een kans om ons te bewijzen tegen een goede club uit de Premier League.”

Eerst topper

Nu zijn alle ogen eerst gericht op de topper van komende zondag. Dan wacht Standard in het Jan Breydelstadion. Club Brugge staat op een tweede plek met 52 punten uit 26 wedstrijden. KRC Genk is de fiere leider met 60 punten. De Rouches staan zevende met 35 punten.

Denk jij dat Club Brugge Aston Villa zal uitschakelen?

Meest recent

Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

70
70
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

120
120
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

65
65
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

42
42
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

71
71
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

249
249
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

115
115
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

317
317
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

296
296
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

159
159
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

254
254
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

74
74
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

52
52
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

83
83
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

779
779
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

154
154
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

460
460
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

318
318
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

104
104
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

164
164
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

267
267
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

131
131
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

610
610

Meer sportnieuws