Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

1265 stemmen
Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

Het ziet er naar uit dat de titelstrijd in een definitieve plooi begint te komen. Competitieleider KRC Genk en huidig landskampioen Club Brugge lijken lijnrecht naar een tweestrijd in de Champions Play-Offs te gaan. Hein Vanhaezebrouck gaf een duidelijk oordeel tijdens Extra Time.

Ook Union SG lijkt nog een rol van betekenis te kunnen spelen, maar volgens Vanhaezebrouck zullen KRC Genk en Club Brugge strijden om de titel. Volgens de analist hebben de Limburgers echter één grote troef: Tolu Arokodare.

LEES OOK: 'KRC Genk verschiet zich: bliksemtransfer Tolu Arokodare'

Niemand in België heeft dat

Volgens Vanhaezebrouck heeft KRC Genk met Tolu een ongelooflijk wapen. “Ze hebben een wapen voorin met Tolu. Dat heeft geen enkele ploeg in België. Niemand heeft iemand zoals Tolu in de aanval lopen. Thorsten Fink verdient daar ook enorm veel krediet voor want onder hem is Tolu gigantisch gegroeid.”

HVH ziet ook KRC Genk groeien als dé titelfavoriet. “Vroeger viel Tolu over zijn voeten, maar nu houdt hij verdedigers fantastisch goed af. KRC Genk heeft veel kwaliteiten. Kos Karetsas was ook weer enorm goed. Ik was altijd overtuigd dat Club Brugge op het eind erover zou gaan, maar na afgelopen speeldag begin ik toch meer en meer te denken dat ze hun handen gaan vol hebben met KRC Genk.”

Titelstrijd gaat losbarsten 

Play-Off 1 komt dichterbij. “Ik denk dat het een prachtige strijd gaat worden tussen Club en Genk mét Union SG als de scherprechter, ze gaan net te kort komen. De drie anderen gaan misschien een puntje hier en daar pakken, maar die gaan niet meestrijden voor de titel.”

Vanhaezebrouck noemde vervolgens de ruime kern van KRC Genk. Karetsas is een toptalent en achterin heeft het met Smets en Kongolo ook twee goudhaantjes. De voormalige T1 van KAA Gent denkt echter dat Tolu aldus dé grootste troef zal zijn.

Is Tolu momenteel de beste spits van de JPL?

Meest recent

'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

15
15
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

15
15
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

208
208
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

96
96
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

133
133
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

28
28
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

436
436
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

259
259
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

483
483
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

549
549
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

146
146
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

730
730
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

278
278
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

528
528
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

257
257
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

321
321
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

190
190
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

509
509
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

465
465
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

93
93
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

63
63
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

66
66
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

893
893
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

384
384
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

582
582

Meer sportnieuws