Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

1265
Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

Het ziet er naar uit dat de titelstrijd in een definitieve plooi begint te komen. Competitieleider KRC Genk en huidig landskampioen Club Brugge lijken lijnrecht naar een tweestrijd in de Champions Play-Offs te gaan. Hein Vanhaezebrouck gaf een duidelijk oordeel tijdens Extra Time.

Ook Union SG lijkt nog een rol van betekenis te kunnen spelen, maar volgens Vanhaezebrouck zullen KRC Genk en Club Brugge strijden om de titel. Volgens de analist hebben de Limburgers echter één grote troef: Tolu Arokodare.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Niemand in België heeft dat

Volgens Vanhaezebrouck heeft KRC Genk met Tolu een ongelooflijk wapen. “Ze hebben een wapen voorin met Tolu. Dat heeft geen enkele ploeg in België. Niemand heeft iemand zoals Tolu in de aanval lopen. Thorsten Fink verdient daar ook enorm veel krediet voor want onder hem is Tolu gigantisch gegroeid.”

HVH ziet ook KRC Genk groeien als dé titelfavoriet. “Vroeger viel Tolu over zijn voeten, maar nu houdt hij verdedigers fantastisch goed af. KRC Genk heeft veel kwaliteiten. Kos Karetsas was ook weer enorm goed. Ik was altijd overtuigd dat Club Brugge op het eind erover zou gaan, maar na afgelopen speeldag begin ik toch meer en meer te denken dat ze hun handen gaan vol hebben met KRC Genk.”

Titelstrijd gaat losbarsten 

Play-Off 1 komt dichterbij. “Ik denk dat het een prachtige strijd gaat worden tussen Club en Genk mét Union SG als de scherprechter, ze gaan net te kort komen. De drie anderen gaan misschien een puntje hier en daar pakken, maar die gaan niet meestrijden voor de titel.”

Vanhaezebrouck noemde vervolgens de ruime kern van KRC Genk. Karetsas is een toptalent en achterin heeft het met Smets en Kongolo ook twee goudhaantjes. De voormalige T1 van KAA Gent denkt echter dat Tolu aldus dé grootste troef zal zijn.

Is Tolu momenteel de beste spits van de JPL?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

211
211
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

32
32
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

120
120
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

84
84
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

34
34
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

150
150
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

65
65
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

92
92
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

29
29
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

183
183
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

145
145
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

172
172
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1070
1070
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

204
204
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

103
103
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

197
197
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

451
451
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

287
287

Meer sportnieuws