Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

1265 stemmen
Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

Het ziet er naar uit dat de titelstrijd in een definitieve plooi begint te komen. Competitieleider KRC Genk en huidig landskampioen Club Brugge lijken lijnrecht naar een tweestrijd in de Champions Play-Offs te gaan. Hein Vanhaezebrouck gaf een duidelijk oordeel tijdens Extra Time.

Ook Union SG lijkt nog een rol van betekenis te kunnen spelen, maar volgens Vanhaezebrouck zullen KRC Genk en Club Brugge strijden om de titel. Volgens de analist hebben de Limburgers echter één grote troef: Tolu Arokodare.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Niemand in België heeft dat

Volgens Vanhaezebrouck heeft KRC Genk met Tolu een ongelooflijk wapen. “Ze hebben een wapen voorin met Tolu. Dat heeft geen enkele ploeg in België. Niemand heeft iemand zoals Tolu in de aanval lopen. Thorsten Fink verdient daar ook enorm veel krediet voor want onder hem is Tolu gigantisch gegroeid.”

HVH ziet ook KRC Genk groeien als dé titelfavoriet. “Vroeger viel Tolu over zijn voeten, maar nu houdt hij verdedigers fantastisch goed af. KRC Genk heeft veel kwaliteiten. Kos Karetsas was ook weer enorm goed. Ik was altijd overtuigd dat Club Brugge op het eind erover zou gaan, maar na afgelopen speeldag begin ik toch meer en meer te denken dat ze hun handen gaan vol hebben met KRC Genk.”

Titelstrijd gaat losbarsten 

Play-Off 1 komt dichterbij. “Ik denk dat het een prachtige strijd gaat worden tussen Club en Genk mét Union SG als de scherprechter, ze gaan net te kort komen. De drie anderen gaan misschien een puntje hier en daar pakken, maar die gaan niet meestrijden voor de titel.”

Vanhaezebrouck noemde vervolgens de ruime kern van KRC Genk. Karetsas is een toptalent en achterin heeft het met Smets en Kongolo ook twee goudhaantjes. De voormalige T1 van KAA Gent denkt echter dat Tolu aldus dé grootste troef zal zijn.

🚀

Is Tolu momenteel de beste spits van de JPL?

Meest recent

Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

6
6
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

30
30
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

30
30
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

134
134
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

146
146
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

51
51
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

236
236
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

26
26
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

391
391
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

280
280
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

320
320
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

128
128
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

60
60
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

112
112
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

91
91
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

44
44
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

204
204
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

248
248
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

128
128
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

76
76
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

753
753
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

517
517
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

274
274
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

305
305
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

115
115

Meer sportnieuws