Milicevic verrast met basisdebutant, Kuyt wisselt drie keer

door
Milicevic verrast met basisdebutant, Kuyt wisselt drie keer

AA Gent kan zondagmiddag een grote stap richting deelname aan Play-Off I zetten. Maar dan moeten de Buffalo's thuis wel winnen van Beerschot VA, dat zelf de punten broodnodig heeft in de strijd om het behoud. Ref Kevin Van Damme fluit de partij in de Planet Group Arena om 13u30 op gang.

De Conference League-campagne van Gent lijkt er zo goed als op te zitten, de heenmatch tegen Real Betis ging immers met zware 0-3-cijfers verloren. En dus is het eens zo belangrijk om voor het eerst sinds 2019 een plek in Play-Off I te halen. Door het verlies van grote concurrent Standard kan het mits een zege tegen Beerschot alvast een grote stap in die richting zetten.

Om het duel tegen de hekkensluiter tot een goed einde te brengen, voert interim-coach Milicevic enkele wissels door aan zijn basiself ten opzichte van het Europees duel met Betis. Achterin maakt winteraanwinst Koto zijn basisdebuut. Ook Brown, Delorge, Gandelman en Sonko keren terug in de ploeg. Routiniers Kums en Mitrovic moeten dan weer op de bank plaatsnemen.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Van la Parra start eerste keer

Voor Beerschot wordt het dan weer alles of niets in een uitverkochte Planet Group Arena. Indien de Antwerpenaren punten verliezen, zijn ze immers ook mathematisch verzekerd van deelname aan de Play-Downs. Al lijkt dat sowieso onvermijdbaar. Het wordt vooral zaak om de achterstand zo klein mogelijk te houden, in de degradatie play-offs worden de punten immers níét gehalveerd.

Coach Kuyt voert alvast enkele wijzigingen door tegenover het duel met Charleroi van vorige week (1-1). Al-Sahafi is weer inzetbaar maar start op de bank, Dagba en Henderson keren wel terug in de ploeg. Daarnaast maakt Van la Parra zijn basisdebuut. Martha moet daardoor plaats nemen op de bank, Reynders en Fayed ontbreken in de selectie.

🚀

Wie wint?

Meest recent

Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

11
11
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

29
29
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

84
84
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

105
105
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

100
100
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

260
260
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

283
283
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

243
243
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

261
261
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

69
69
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

211
211
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

250
250
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

73
73
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

205
205
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

119
119
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

109
109
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

589
589
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

494
494
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

85
85
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

292
292

Meer sportnieuws