Milicevic verrast met basisdebutant, Kuyt wisselt drie keer

door
Milicevic verrast met basisdebutant, Kuyt wisselt drie keer

AA Gent kan zondagmiddag een grote stap richting deelname aan Play-Off I zetten. Maar dan moeten de Buffalo's thuis wel winnen van Beerschot VA, dat zelf de punten broodnodig heeft in de strijd om het behoud. Ref Kevin Van Damme fluit de partij in de Planet Group Arena om 13u30 op gang.

De Conference League-campagne van Gent lijkt er zo goed als op te zitten, de heenmatch tegen Real Betis ging immers met zware 0-3-cijfers verloren. En dus is het eens zo belangrijk om voor het eerst sinds 2019 een plek in Play-Off I te halen. Door het verlies van grote concurrent Standard kan het mits een zege tegen Beerschot alvast een grote stap in die richting zetten.

Om het duel tegen de hekkensluiter tot een goed einde te brengen, voert interim-coach Milicevic enkele wissels door aan zijn basiself ten opzichte van het Europees duel met Betis. Achterin maakt winteraanwinst Koto zijn basisdebuut. Ook Brown, Delorge, Gandelman en Sonko keren terug in de ploeg. Routiniers Kums en Mitrovic moeten dan weer op de bank plaatsnemen.

LEES OOK: Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Van la Parra start eerste keer

Voor Beerschot wordt het dan weer alles of niets in een uitverkochte Planet Group Arena. Indien de Antwerpenaren punten verliezen, zijn ze immers ook mathematisch verzekerd van deelname aan de Play-Downs. Al lijkt dat sowieso onvermijdbaar. Het wordt vooral zaak om de achterstand zo klein mogelijk te houden, in de degradatie play-offs worden de punten immers níét gehalveerd.

Coach Kuyt voert alvast enkele wijzigingen door tegenover het duel met Charleroi van vorige week (1-1). Al-Sahafi is weer inzetbaar maar start op de bank, Dagba en Henderson keren wel terug in de ploeg. Daarnaast maakt Van la Parra zijn basisdebuut. Martha moet daardoor plaats nemen op de bank, Reynders en Fayed ontbreken in de selectie.

Wie wint?

Meest recent

Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

0
0
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

8
8
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

11
11
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

187
187
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

264
264
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

130
130
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

67
67
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

48
48
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

238
238
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

440
440
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

240
240
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

142
142
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

405
405
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

204
204
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

400
400
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

167
167
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

99
99
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

677
677
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

315
315
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

761
761
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

529
529
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

311
311
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

201
201

Meer sportnieuws